Plugins - WordPress Real Media - en to nl translation catalogue (215 entries)

en: 
    
    Note: If you want to delete a shortcut file, the source file will NOT be deleted.
    If you want to delete a non-shortcut file, all associated shortcuts are deleted, too.
nl: 
    
    Opmerking: Als u een shortcut bestand wilt verwijderen zal het bronbestand NIET verwijderd worden.
    Als u een niet-shortcut bestand wilt verwijderen worden alle gekoppelde shortcuts ook verwijderd.

en: '%s' already exists in this folder.
nl: '%s' bestaat al in deze map.

en: '%s' is not a valid folder name.
nl: '%s' is geen geldige map naam.

en: A *gallery data folder* can only contain images. It is easier for you to distinguish where your visual galleries are located.
    
    You can also order the images into *a custom image order* per drag&drop.
nl: Een *galerij-gegevensmap* kan alleen afbeeldingen bevatten. Het is makkelijker voor u om te onderscheiden waar uw visuele galerij is. 
    
    U kunt de afbeeldingen ordenen in *een aangepaste afbeelding volgorde* door te slepen.

en: A collection cannot contain files. However, you can create additional collections and *galleries* there. This gallery is only a *gallery data folder*, i.e. they are not automatically visible on the website.
    
    You can create a *visual gallery* by using a shortcode in the Visual Editor on your pages/postings.
nl: Een collectie kan geen bestanden bevatten, maar u kunt er andere collecties en *galerijen* maken. De bovengenoemde galerij is alleen een *galerij map*, dit betekend dat ze niet automatisch op uw front-end (uw website) komen. 
    
    U kunt een *visuele galerij* maken van deze *galerij-gegevensmap* via de Visual Editor op uw pagina/post.

en: A collection cannot contain files. Upload moved to Unorganized...
nl: Een collectie kan geen bestanden bevatten. Upload verplaatst naar ongeordend...

en: A folder can contain any file type and collection, but not galleries. If you want to create a subfolder, select a folder and click this button.
nl: Een map kan elk type bestand en collecties bevatten, maar geen galerijen. Als u een submap wilt creëren selecteer dan eenvoudig een map uit de lijst en klik op deze knop.

en: A folder can contain every type of file or a collection, but not gallery.
nl: Een map kan elk type bestand of collectie bevatten, maar geen galerij.

en: A gallery can only contain images. Upload moved to Unorganized...
nl: Een galerij kan alleen afbeeldingen bevatten. Upload verplaatst naar Ongeordend...

en: Activate this option if you are using a page builder like Divi Page Builder, WPBakery Page Builder or Elementor.
nl: Activeer deze optie als u gebruik maakt van een paginabouwer zoals Divi Page Builder, WPBakery Page Builder of Elementor.

en: All
nl: Alle

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Apply automatic order...
nl: Automatische volgorde toepassen...

en: Apply order once...
nl: Volgorde eenmaal toepassen...

en: Are you sure to delete *{count} folders*? All files gets moved to Unorganized.
nl: Weet u zeker dat u *{count} mappen* wilt verwijderen? Alle bestanden worden verplaatst naar Ongeordend.

en: Are you sure to delete *{name}*? All files gets moved to Unorganized.
nl: Weet u zeker dat u *{name}* wilt verwijderen? Alle bestanden worden verplaatst naar Ongeordend.

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Attachment File
nl: Bijlage

en: Back
nl: Terug

en: Before this node
nl: Voor dit knooppunt

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Change the hierarchical order of the folders.
nl: Wijzig de hiërarchische volgorde van de mappen.

en: Click this to create a *new gallery data folder*
nl: Klik hier om een *nieuwe galerij-gegevensmap* aan te maken

en: Click this to create a new collection
nl: Klik hier om een nieuwe collectie aan te maken

en: Click this to create a new folder
nl: Klik hier om een nieuwe map aan te maken

en: Columns
nl: Kolommen

en: Complementary Plugins
nl: Uitbreidingen

en: Copy one file
nl: Kopieer één bestand

en: Copy {count} files
nl: Kopieer {count} bestanden

en: Copying one file...
nl: Één bestand aan het kopiëren...

en: Copying {count} files...
nl: {count} bestanden aan het kopiëren...

en: Cover image
nl: Omslagfoto

en: Creating *{name}*...
nl: *{name}* aan het creëren...

en: Deactivate automatic ordering
nl: Deactiveer automatische rangschikking

en: Default startup folder
nl: Standaard opstartmap

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete the current selected folder.
nl: Verwijder de huidig geselecteerde map.

en: Delete the current selected folders.
nl: Verwijder de huidig geselecteerde mappen.

en: Deleting *{name}*...
nl: *{name}* aan het verwijderen...

en: Description
nl: Beschrijving

en: Dismiss
nl: Ontslag

en: Dismiss notice
nl: Melding afwijzen

en: Enter license
nl: Licentie invoeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Export / Import Real Media Library folders
nl: Exporteer / Importeer Real Media Library mappen

en: Exported data:
nl: Geëxporteerde gegevens:

en: Failed
nl: Mislukt

en: Fetch only media in a folder by folder id.
nl: Haal alleen media op uit een map van map id.

en: Folder
nl: Map

en: Folder details
nl: Map details

en: Folder not found.
nl: Map niet gevonden.

en: Folder type
nl: Map type

en: Folders
nl: Mappen

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: Gallery from Media Folder
nl: Galerij uit Mediamap

en: General
nl: Algemeen

en: General settings for the current logged in user.
nl: Algemene instellingen voor de huidig ingelogde gebruiker.

en: Get PRO!
nl: Neem PRO!

en: Get more organized with different types of folders: Collections and galleries help you to easily recognize where your image galleries are located.
nl: Raak meer georganiseerd met verschillende map soorten: Collecties en galerijen zodat je makkelijk kunt onderscheiden waar uw afbeelding galerijen zijn.

en: Get your folder contents in order and arrange your files according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
nl: Raak meer georganiseerd binnen uw mapinhoud en orden uw bestanden opnieuw volgens criteria (zoals op aflopende naam) of door te slepen.

en: Hide shortcuts in "All files"
nl: Verberg shortcuts in "Alle bestanden"

en: Hold any key to create a shortcut
nl: Houd een willekeurige toets vast om een shortcut aan te maken

en: I want to learn more!
nl: Ik wil meer leren!

en: If no next node is given, the element is placed at the end.
nl: Als er geen volgend knooppunt is gegeven wordt het item tot einde gebracht.

en: If you move a file, the corresponding translated file will also be moved.
nl: Als u een bestand verplaatst, verplaats dan ook de verbonden vertaal bestanden.

en: If you move this attachment, the folder location of the associated shortcuts are not changed.
nl: Wanneer u deze bijlage verplaatst zal de map locatie van de verbonden shortcuts van deze bijlage niet veranderen.

en: If you move this shortcut, the location of the source/main file is not changed.
nl: Wanneer u deze shortcut verplaatst zat de map locatie van het bron- /hoofdbestand niet veranderen.

en: Import
nl: Importeer

en: Import data:
nl: Gegevensimport:

en: Import from other plugins
nl: Importeren uit andere plugins

en: Importing categories from another plugin is only available in PRO version.
nl: Het importeren van categorieën uit een andere plugin is alleen beschikbaar in PRO-versie.

en: Importing data is only available in PRO version.
nl: Het importeren van gegevens is alleen beschikbaar in de PRO-versie.

en: Imports categories and post relations.
nl: Importeer categorieën en post relaties.

en: In the Lite version you can only select the folder by a simple dropdown.
nl: In de Lite-versie kunt je de map alleen selecteren via een eenvoudige dropdown.

en: In the current view of uploads, filters are active. Please reset them and refresh the view.
nl: In de huidige weergave van uploads zijn filters actief. Reset deze en ververs de weergave.

en: It looks like you have already used another plugin for folders in the media library.
nl: Het lijkt erop dat je al een andere plugin hebt gebruikt voor mappen in de mediabibliotheek.

en: Large
nl: Groot

en: Last
nl: Laatste

en: Latest
nl: Laatste

en: Learn more about PRO
nl: Leer meer over PRO

en: Let the complete folder tree as in your media library also be displayed in this dialog instead of searching each time in the dropdown. It is simply more comfortable!
nl: Laat de volledige mappenboom zoals in je mediabibliotheek ook in dit dialoogvenster  weergeven in plaats van elke keer te zoeken in de dropdown. Het is gewoon confortabeler!

en: Link to
nl: Link naar

en: Load RML functionality in frontend
nl: Laad RML functionaliteit in front-end

en: Media File
nl: Media bestand

en: Move one file
nl: Verplaats één bestand

en: Move to another folder
nl: Verplaats naar een andere map

en: Move {count} files
nl: Verplaats {count} bestanden

en: Moving one file...
nl: Één bestand aan het verplaatsen...

en: Moving {count} files...
nl: {count} bestanden aan het verplaatsen...

en: Natural order by filename ascending
nl: Natuurlijke volgorde van oplopende bestandsnaam

en: Natural order by filename descending
nl: Natuurlijke volgorde van aflopende bestandsnaam

en: New folders inherit this restriction
nl: Nieuwe mappen krijgen deze beperking

en: No entries found
nl: Geen invoer gevonden

en: No folder at startup
nl: Geen map bij het opstarten

en: No folder selected
nl: Geen map geselecteerd

en: No folders found
nl: Geen mappen gevonden

en: No folders have been created yet. Just click on the button above to create your first folder.
nl: U hebt eigenlijk geen map gemaakt. Klik op de hoofdknop om uw eerste map te maken.

en: No search results.
nl: Geen zoek resultaten.

en: No valid folder.
nl: Geen geldige map.

en: No valid type.
nl: Geel geldig type.

en: No, not interested...
nl: Nee, geen interesse...

en: None
nl: Geen

en: Note: You can only select galleries. Folders and collections are grayed.
nl: Notitie: U kunt alleen galerijen selecteren. Mappen en collecties zijn niet beschikbaar.

en: Nothing to import.
nl: Niets te importeren.

en: Order by ID ascending
nl: Orden op oplopend ID

en: Order by ID descending
nl: Orden op aflopend ID

en: Order by date ascending
nl: Orden op oplopende datum

en: Order by date descending
nl: Orden op aflopende datum

en: Order by filename ascending
nl: Orden op oplopende bestandsnaam

en: Order by filename descending
nl: Orden op aflopende bestandsnaam

en: Order by name ascending
nl: Orden op oplopende naam

en: Order by name descending
nl: Orden op aflopende naam

en: Order by title ascending
nl: Orden op oplopende titel

en: Order by title descending
nl: Orden op aflopende titel

en: Order content by *{name}*...
nl: Orden inhoud op *{name}*...

en: Order content by drag & drop
nl: Orden inhoud door te slepen

en: Organize the nodes within your folder tree according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
nl: Raak georganiseerd binnen uw mappenstructuur en orden uw knooppunten opnieuw volgens de criteria (zoals op aflopende naam) of door te slepen.

en: Organize uploaded media in folders, collections and galleries: A file manager for WordPress. Media management made easy!
nl: Organiseer geüploade media in mappen, collecties en galerijen: Een bestandsbeheerder voor WordPress. Media management gemakkelijk gemaakt!

en: PRO Feature
nl: PRO Functie

en: Path
nl: Pad

en: Permissions
nl: Toestemmingen

en: Please select a folder (media library) in the block settings.
nl: Selecteer een Media Library map in de blokkeer instellingen.

en: Please select a folder to show items.
nl: Selecteer een map om items te tonen.

en: PolyLang: Automatically move translations
nl: PolyLang: Verplaats vertalingen automatisch

en: Product license not yet activated.
nl: Product licentie nog niet geactiveerd.

en: Random Order
nl: Willekeurige volgorde

en: Real Media Library is not active for the current user.
nl: Real Media Library is niet actief voor de huidige gebruiker.

en: RealMediaLibrary:General
nl: RealMediaLibrary:Algemeen

en: RealMediaLibrary:Import / Export
nl: RealMediaLibrary:Importeren / Exporteren

en: Rearrange
nl: Herordenen

en: Rearrange *{name}* placement manually
nl: Herorden *{name}* plaatsing handmatig

en: Receiving data...
nl: Gegevens ontvangen...

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refreshes the current folder view.
nl: Ververs de huidige mapweergave.

en: Reindex order
nl: Volgorde opnieuw indexeren

en: Release key to move file
nl: Toets loslaten om bestand te verplaatsen

en: Reload content
nl: Herlaad inhoud

en: Rename
nl: Hernoem

en: Rename the current selected folder.
nl: Hernoem de huidig geslecteerde map.

en: Renaming to *{name}*...
nl: Henoemen naar *{name}* ....

en: Reorder files in this folder
nl: Herorden bestanden in deze map

en: Reorder subfolders of *{name}*...
nl: Herorden submappen van *{name}* ...

en: Reordering the tree hierarchy...
nl: Hiërarchische structuur herordenen...

en: Reset count
nl: Reset telling

en: Reset folder count cache
nl: Reset mappen telling cache

en: Reset names, slugs and absolute pathes
nl: Reset namen, slugs en absolute paden

en: Reset order
nl: Reset volgorde

en: Reset the order of all galleries
nl: Reset de volgorde van alle galerijen

en: Reset to last order
nl: Reset naar de laatste volgorde

en: Save
nl: Opslaan

en: Select a folder and view more details about it.
nl: Selecteer een map en bekijk er meer details over.

en: Select destination folder
nl: Selecteer een doelmap

en: Select folder
nl: Selecteer map

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shortcut infos
nl: Shortcut informatie

en: Size
nl: Grootte

en: Something went wrong.
nl: Er ging iets mis.

en: Start importing
nl: Begin met importeren

en: Start to reorder the files / images by *title, filename, ID, ...*
nl: Start om de bestanden / afbeeldingen te herordenen met *titel, bestandsnaam, ID, ...*

en: Subfolders
nl: Submappen

en: Subfolders are only available in the PRO version. But you can now create an unlimited number of folders on the main level (instead of the previous max. 10 folders).
nl: Sub-mappen zijn alleen beschikbaar in de PRO versie. Maar je kunt nu een onbeperkt aantal mappen op het hoofdniveau maken (in plaats van de vorige max. 10 mappen).

en: Subfolders offer you the possibility to bring more structure into your media library. They help you to keep the overview, even if you really have many files in your media library.
nl: Sub-mappen bieden je de mogelijkheid om meer structuur aan te brengen in je mediabibliotheek. Ze helpen je het overzicht te behouden, ook als je echt veel bestanden in je mediabibliotheek hebt staan.

en: Success
nl: Succes

en: Successfully copied one file
nl: Succesvol één bestand gekopieerd

en: Successfully copied {count} files
nl: Succesvol {count} bestanden gekopieerd

en: Successfully created *{name}*
nl: Succesvol *{name}* gecreërd

en: Successfully deleted *{count} folders*
nl: Succesvol *{count} mappen* verwijderd

en: Successfully deleted *{name}*
nl: Succesvol *{name}* verwijderd

en: Successfully moved one file
nl: Succesvol één bestand verplaatst

en: Successfully moved {count} files
nl: Succesvol {count} bestanden verplaatst

en: Successfully renamed folder to *{name}*
nl: Succesvol de map hernoemd naar *{name}*

en: Successfully sorted the tree hierarchy
nl: Succesvol de hiërarchische structuur gesorteerd

en: Thanks for using the free version of Real Media Library.
nl: Bedankt voor het gebruik van de gratis versie van Real Media Library.

en: The count always includes shortcuts
nl: De telling is altijd met shortcuts inbegrepen

en: The current selected folder has some restrictions:
nl: De huidig geselecteerde map heeft wat beperkingen:

en: The file is uploaded to the folder where you are currently in.
nl: Het bestand is geupload naar de map waar u zich momenteel in bevindt.

en: The folder could not be created because it already exists.
nl: De map kan niet aangemaakt worden omdat hij al bestaat.

en: The folder could not be created in the database.
nl: De mappen telling kon niet aangemaakt worden in de database.

en: The folder you try to delete has subfolders.
nl: De map die u probeerde te verwijderen heeft submappen.

en: The given folder does not exist or you cannot rename this folder.
nl: De gegeven map bestaat niet of u kunt deze map niet hernoemen.

en: The given folder does not exist.
nl: De gegeven map bestaat niet.

en: The given folder was not found.
nl: De gegeven map was niet gevonden.

en: This file has no associated shortcuts. You can create shortcuts by moving files per mouse and hold any key.
nl: Dit bestand heeft geen verbonden shortcuts. U kunt shortcuts aanmaken door bestanden te verplaatsen met uw muis en een willekeurige toets in te houden.

en: This functionality is not available in the free version (%s).
nl: Deze functionaliteit is niet beschikbaar in de gratis versie (%s).

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage *(0 kB)*. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).
    Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
nl: Dit is een shortcut van een Media Library map. Shortcuts hebben geen fysieke opslag nodig *(0kb)*. Als u de map zelf wilt aanpassen moet u dit doen in het originele bestand (bijvoorbeeld door mediamap met een plugin te vervangen). Merk ook op dat de velden in de shortcuts kunnen afwijken van het originele bestand, bijvoorbeeld "Titel", "Beschrijving" of "Bijschrift".

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage <strong>(0 kB)</strong>. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).<br/>Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
nl: Dit is een shortcut van een Media Library map. Shortcuts hebben geen fysieke opslag nodig <strong>(0kb)</strong>. Als u de map zelf wilt aanpassen moet u dit doen in het originele bestand (bijvoorbeeld door mediamap met een plugin te vervangen). <br/>Merk ook op dat de velden in de shortcuts kunnen afwijken van het originele bestand, bijvoorbeeld "Titel", "Beschrijving" of "Bijschrift".

en: Unorganized
nl: Ongeordend

en: Unorganized is the same as a root folder. Here you can find all files which are not assigned to a folder.
nl: Ongeordend is hetzelfde als de hoofdmap. Hier kun je alle bestanden vinden die niet zijn toegewezen aan een map.

en: Unorganized pictures
nl: Ongeordende foto's

en: WPML: Automatically move translations
nl: WPML: Verplaats vertalingen automatisch

en: Want to switch between folders more comfortably?
nl: Wil je confortabel wisselen tussen mappen?

en: Want to upload entire folders?
nl: Wil je hele mappen uploaden?

en: Wipe all
nl: Wis alles

en: Wipe all settings (folders, attachment relations)
nl: Wis alle instellingen (mappen, bijlage gehecht)

en: Wipe attachment relations
nl: Wis alle bijlage betrekkingen

en: You are not allowed to create a subfolder here.
nl: U heeft geen toestemming om hier een submap te creëren.

en: You are not allowed to delete this folder.
nl: U heeft geen toestemming om deze map te verwijderen.

en: You are not allowed to insert files here.
nl: U heeft geen toestemming om hier bestanden in te voegen.

en: You are not allowed to move the file.
nl: U heeft geen toestemming om het bestand te verplaatsen.

en: You are not allowed to rename this folder.
nl: U heeft geen toestemming om deze map te hernoemen.

en: You can also reset an single folder in its folder details.
nl: U kunt ook een enkele map resetten wanneer u door de map details navigeert.

en: You can simply upload files directly to a folder. Select a folder and upload files.
nl: U kunt eenvoudig bestanden direct naar een map uploaden. Selecteer een map en upload bestanden.

en: You cannot *create* subfolders
nl: U kunt geen submappen *creëren*

en: You cannot *delete* the folder
nl: U kunt deze map niet *verwijderen*

en: You cannot *insert* new files. New files will be moved to Unorganized...
nl: U kunt geen nieuwe bestanden *invoegen*. Nieuwe bestanden zullen worden verplaatst naar Ongeordend...

en: You cannot *move* files outside the folder
nl: U kunt bestanden buiten de map niet *verplaatsen*

en: You cannot *rearrange* subfolders
nl: U kunt submappen niet *herschikken*

en: You cannot *rename* the folder
nl: U kunt de map niet *hernoemen*

en: You cannot change *parent* folder
nl: U kunt de *parent* map niet

en: You need to provide a set of files.
nl: U moet een aantal bestanden opgeven.

en: You will be redirected to the external website of PRO version. Please confirm to continue!
nl: U wordt doorverwezen naar de externe website van PRO versie, bevestig om door te gaan.

en: Your media library can always open in the last opened folder or a folder you choose. This saves you time every time you open the media library!
nl: Je mediabibliotheek kan altijd worden geopend in de laatst geopende map of een map die je kiest. Dit bespaart je tijd elke keer dat je de mediabibliotheek opent!

en: upload to folder
nl: upload naar map

en: {count} files remaining...
nl: {count} overgebleven bestanden...
