Plugins - Yoast SEO - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (1269 entries)

en: %1$s Continue to %2$s%3$s
nb_NO: %1$s Fortsett til %2$s%3$s

en: %1$s Extensions
nb_NO: Utvidelser til %1$s

en: %1$s Internal Linking Blocks
nb_NO: %1$s blokker for interne lenker

en: %1$s Structured Data Blocks
nb_NO: %1$s strukturerte datablokker

en: %1$s adds several columns to this page.
nb_NO: %1$s legger til flere kolonner på denne siden.

en: %1$s can integrate with third parties products. You can enable or disable these integrations below.
nb_NO: %1$s kan integreres med tredjeparts-porukter. Du kan slå av eller på duisse integrasjonene nedenfor..

en: %1$s cannot determine whether your site can be found by search engines
nb_NO: %1$s kan ikke finne ut om ditt nettsted kan finnes av søkemotorer

en: %1$s comes with a lot of features. You can enable / disable some of them below. Clicking the question mark gives more information about the feature.
nb_NO: %1$s kommer med mange funksjoner. Du kan aktivere/deaktivere noen av dem nedenfor. Hvis du klikker spørsmålstegnet, får du mer informasjon om funksjonen.

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
nb_NO: %1$s kommer med noen kraftige innebygde verktøy:

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
nb_NO: %1$s har oppdaget at du bruker versjon %2$s av %3$s. Vennligst oppdater til den seneste versjonen for å unngå kompabilitetsproblemer.

en: %1$s does not seem to be a valid %2$s verification string. Please correct.
nb_NO: %1$s ser ikke ut til å være et gyldig %2$s bekreftelsesstreng. Vennligst korriger.

en: %1$s extensions
nb_NO: Utvidelser til %1$s

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
nb_NO: %1$s har automatisk oppdaget om det er behov for å tvinge omskriving av titler for sidene dine. Hvis du er uenig og du vet hva du gjør, kan du endre innstillingen her.

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
nb_NO: %1$s er ikke et gyldig valg for hvem som skal få adgang til innstillingene for %2$s. Verdien
    er tilbakestilt til standard.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
nb_NO: %1$s av ordene inneholder %2$smer enn %3$s stavelser%4$s, noe som er mindre enn eller like mye som de anbefalte %5$s.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is more than the recommended maximum of %5$s.
nb_NO: %1$s av ordene inneholder %2$smer enn %3$s stavelser%4$s, noe som er mer enn de anbefalte %5$s.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users and it has determined that your site cannot be found by search engines. If this site is live or about to become live, this should be fixed.
nb_NO: %1$s tilbyr en gratis indekserbarhetskontroll for brukere av %2$s, og den har funnet ut at ditt nettsted ikke kan finnes av søkemotorer. Om dette er et levende nettsted, eller snart skal bli det, bør dette rettes opp.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users and right now it has trouble determining
    			whether search engines can find your site. This could have several (legitimate) reasons and
    			is not a problem in itself. If this is a live site, it is recommended that you figure out why
    			the %1$s check failed.
nb_NO: %1$s tilbyr en gratis indekserbarhetskontroll for brukere av %2$s, og akkurat nå har den problemer med å finne ut
    			om ditt nettsted kan bli funnet av søkemotorer. Dette kan ha flere (naturlige) grunner og er ikke et problem
    			i seg selv. Om dette er et levende nettsted, er det anbefalt at du finner ut hvorfor
    			%1$s-kontrollen mislyktes.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users, and it shows that your site can be found by search engines.
nb_NO: %1$s tilbyr en gratis indekserbarhetskontroll for brukere av %2$s, og den viser at ditt nettsted kan bli funnet av søkemotorer.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users. The request to %1$s to check whether your site can be found by search engines failed due to an error.
nb_NO: %1$s tilbyr en gratis kontroll av indekseringsevnen for %2$s brukere. Forespørselen til %1$s for å sjekke om ditt nettsted kan indekseres av søkemotorer ble ikke gjennomført på grunn av en feil.

en: %1$s premium plugin updates work fine
nb_NO: %1$s premium utvidelsesoppdatgeringert virker fint

en: %1$s premium plugins cannot update
nb_NO: %1$s premium utvidelser kan ikke oppdatere

en: %1$s recommendations for you
nb_NO: %1$s anbefalinger for deg

en: %1$s respects your privacy. Read our %2$sprivacy policy%3$s on how we handle your personal information.
nb_NO: %1$s respekterer personvernet ditt. Les våre %2$spersonvernregler%3$s om hvordan vi håndterer dine personlige opplysninger.

en: %1$s settings
nb_NO: Innstillinger for %1$s

en: %1$s to optimize your site even further
nb_NO: %1$s for å optimalisere nettstedet ytterligere

en: %1$s video tutorial
nb_NO: %1$s videoopplæring

en: %1$s will check weekly if your site is still indexable by search engines and %2$s will notify you when this is not the case.
nb_NO: %1$s vil ukentlig sjekke om nettstedet fortsatt kan indekseres av søkemotorer og %2$s vil varsle deg hvis dette ikke er tilfelle.

en: %1$s will now take care of all the needed technical optimization of your site. To really improve your site's performance in the search results, it's important to know everything our plugin has to offer. Sign up for our free %1$s plugin training, in which you'll learn how to use %1$s and how it can help you make the best of your website!
nb_NO: %1$s vil nå ta hånd om all den tekniske optimaliseringen av nettstedet ditt. For å virkelig forbedre nettstedets ytelse i søkeresultater er det viktig å vite alt om hva utvidelsen tilbyr. Registrer deg for vår gratis %1$s-utvidelsestrening, hvor vi lærer deg hvordan du bruker %1$s og hvordan det kan hjelpe deg med å gjøre nettstedet ditt bedre!

en: %1$s, Author at %2$s
nb_NO: %1$s, forfatter på %2$s

en: %1$s, take your optimization to the next level!
nb_NO: Ta din optimalisering til neste nivå med %1$s!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %3$d consecutive sentences starting with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s! | %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %4$d instances where %3$d or more consecutive sentences start with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s!
nb_NO[0]: %1$sPåfølgende setninger%2$s: Teksten inneholder %3$d pfølgende setninger som starter med det samme ordet. %5$sPrøv å variere litt%2$s!
nb_NO[1]: %1$sPåfølgende setninger%2$s: Teksten inneholder %4$d forekomster der %3$d eller flere påfølgende setninger begynner med det samme ordet. %5$sPrøv å variere litt%2$s!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: There is enough variety in your sentences. That's great!
nb_NO: %1$sPåfølgende setninger%2$s: Det er nok variasjon i setningene. Det er supert!

en: %1$sFind out how to solve this problem on our help center%2$s.
nb_NO: %1$sFinn ut hvordan du kan løse dette problemet på vårt hjelpesenter%2$s.

en: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: The copy scores %3$s in the test, which is considered %4$s to read. %5$s
nb_NO: %1$sFlesch lesbarhetstest%2$s: Kopien skårer %3$s i testen, noe som regnes som %4$s for å lese. %5$s

en: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: The copy scores %3$s in the test, which is considered %4$s to read. %5$s%6$s%7$s
nb_NO: %1$sLesbarhet%2$s: Teksten scorer %3$s i testen, som regnes som %4$s å lese. %5$s%6$s%7$s

en: %1$sFunction words in keyphrase%3$s: Your keyphrase "%4$s" contains function words only. %2$sLearn more about what makes a good keyphrase.%3$s
nb_NO: %1$sBindeord i nøkkelfrase%3$s: Din nøkkelfrase "%4$s" inneholder bare bindeord. %2$sLær mer om hva som danner et godt nøkkelfrase.%3$s

en: %1$sGo to %2$s to analyze your entire site%3$s
nb_NO: %1$sGå til %2$s for å analysere hele nettstedet ditt%3$s

en: %1$sGo to the Discussion Settings page%2$s
nb_NO: %1$sGå til siden for Innstillinger for diskusjon%2$s

en: %1$sImage Keyphrase%2$s: Good job!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase for bilder%2$s: Godt jobbet!

en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page do not have alt attributes that reflect the topic of your text. %2$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of relevant images%3$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase for bilder%3$s: Bilder på denne siden har ikke alt-attributter som gjenspeiler emnet i teksten. %2$sLegg til dine nøkkelfraser eller synonymer til alt-attributtene på relevante bilder%3$s!

en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page do not have alt attributes with at least half of the words from your keyphrase. %2$sFix that%3$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase for bilder%3$s: Bilder på denne siden har ikke alt-attributter med minst halvparten av ordene fra din nøkkelfrase. %2$sFiks det%3$s!

en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page have alt attributes, but you have not set your keyphrase. %2$sFix that%3$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase for bilder%3$s: Bilder på denne siden har alt-attributter, men du har ikke angitt din nøkkelfrase. %2$sFiks dette%3$s!

en: %1$sImages and videos%2$s: Good job!
nb_NO: %1$sBilder og videoer%2$s: Godt jobbet!

en: %1$sImages and videos%3$s: No images or videos appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
nb_NO: %1$sBilder og videoer%3$s: Ingen bilder eller videoer vises på denne siden. %2$sLegg til noen%3$s!

en: %1$sImages%2$s: Good job!
nb_NO: %1$sBilder%2$s: Godt jobbet!

en: %1$sImages%3$s: No images appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
nb_NO: %1$sBilder%3$s: Ingen bilder vises på denne siden. %2$sLegg til noen%3$s!

en: %1$sInternal links%2$s: There are both nofollowed and normal internal links on this page. Good job!
nb_NO: %1$sInterne lenker%2$s: Det er både ikke følgbare og vanlige interne lenker på denne siden. Bra jobbet!

en: %1$sInternal links%2$s: You have enough internal links. Good job!
nb_NO: %1$sInterne lenker%2$s: Du har nok interne lenker. Bra jobbet!

en: %1$sInternal links%3$s: No internal links appear in this page, %2$smake sure to add some%3$s!
nb_NO: %1$sInterne lenker%3$s: Ingen interne lenker vises på denne siden, %2$ssørg for å legge til noen%3$s!

en: %1$sInternal links%3$s: The internal links in this page are all nofollowed. %2$sAdd some good internal links%3$s.
nb_NO: %1$sInterne lenker %3$s: De interne lenkene på denne siden er alle ikke-følgbare. %2$sLegg til noen gode interne lenker%3$s.

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %3$d time. This is great! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %3$d times. This is great!
nb_NO[0]: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkelfrasen ble funnet %3$d gang. Dette er meget bra!
nb_NO[1]: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkelfraseb ble funnet %3$d ganger. Dette er meget bra!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
nb_NO[0]: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkefrasen ble funnet %5$d ganger. Det er mindre enn det anbefalte minimum %3$d ganger for en tekst av denne lengden. %4$sFokus på dine nøkkelord%2$s!
nb_NO[1]: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkelfrasen ble funnet %5$d ganger. Det er mindre enn det anbefalte minimum %3$d ganger for en tekst av denne lengden. %4$sFokus på dine nøkkelord%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s!
nb_NO[0]: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkelordene ble funnet %5$d gang. Dette er er mer enn det anbefalte maksimum på %3$d ganger for en tekst av denne lengden. %4$sIkke over-optimaliser%2$s!
nb_NO[1]: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkelordene ble funnet %5$d ganger. Dette er er mer enn det anbefalte maksimum på %3$d ganger for en tekst av denne lengden. %4$sIkke over-optimaliser%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's way more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's way more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s!
nb_NO[0]: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkelfrasen ble funnet %5$d gang. Dette er mye mer enn det anbefalte maksimum på %3$d ganger for en tekst av denne lengden. %4$sIkke overoptimaliser%2$s!
nb_NO[1]: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkelordet ble funnet %5$d ganger. Dette er mye mer enn det anbefalte maksimum på %3$d ganger for en tekst av denne lengden. %4$sIkke over-optimaliser%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found 0 times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrasetetthet%2$s: Fokusnøkkelfraseb ble funnet 0 ganger. Det er mindre enn det anbefalte minimum %3$d ganger for en tekst av denne lengden. %4$sFokus på dine nøkkelord%2$s!

en: %1$sKeyphrase distribution%2$s: Good job!
nb_NO: %1$sNøkkelfrasefordeling%2$s: Godt jobbet!

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: %2$sInclude your keyphrase or its synonyms in the text so that we can check keyphrase distribution%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkelfrasefordeling%3$s: %2$sInkluder nøkkelfrasen eller dets synonymer i teksten slik at vi kan sjekke fordelingen av nøkkelfraser%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: Uneven. Some parts of your text do not contain the keyphrase or its synonyms. %2$sDistribute them more evenly%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkefrasefordeling%3$s: Ujevn. Enkelte deler av din tekst inneholder ikke nøkkelfrasen eller dets synonymer. %2$sDistribuer dem mer jevnt over%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: Very uneven. Large parts of your text do not contain the keyphrase or its synonyms. %2$sDistribute them more evenly%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkelfrasefordeling%3$s: Veldig ujevn. Store deler av din tekst inneholder ikke nøkkelfrasen eller dets synonymer. %2$sDistribuer dem mer jevnt over%3$s.

en: %1$sKeyphrase in introduction%2$s: Well done!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i introduksjonen%2$s: Godt gjort!

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms appear in the first paragraph of the copy, but not within one sentence. %2$sFix that%3$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i introduksjonen%3$s: Din nøkkelfrase eller dens synonymer finnes i første avsnitt, men ikke inne i én setning. %2$sRett opp det%3$s!

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms do not appear in the first paragraph. %2$sMake sure the topic is clear immediately%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i introduksjonen%3$s: Din nøkkelfrase eller dens synonymer finnes ikke i første avsnitt. %2$sSørg for at emnet blir klart med én gang%3$s.

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: Keyphrase or synonym appear in the meta description. Well done!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i metabeskrivelse%2$s: Nøkkelfrasen eller synonym vises i metabeskrivelsen. Godt gjort!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description contains the keyphrase %3$s times, which is over the advised maximum of 2 times. %4$sLimit that%5$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i meta-beskrivelse%2$s: Metabeskrivelsen inneholder nøkkelfrasen %3$s ganger, som er over anbefalt maksimum 2 ganger. %4$sBegrens det%5$s!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description has been specified, but it does not contain the keyphrase. %3$sFix that%4$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i meta-beskrivelsen%2$s: Metabeskrivelsen er angitt, men den inneholder ikke nøkkelordfrasen. %3$sFiks det%4$s!

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: Great work!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i slug%2$s: Flott arbeid!

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: More than half of your keyphrase appears in the slug. That's great!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i identifikator%2$s: Mer enn halvparten av din nøkkelfrase vises i identikatorenen. Det er supert!

en: %1$sKeyphrase in slug%3$s: (Part of) your keyphrase does not appear in the slug. %2$sChange that%3$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i identikator%3$s: (En del av) din nøkkelfrase er ikke i identifikatoren. %2$sEndre det%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job! | %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. Good job!
nb_NO[0]: %1$sNøkkelfrase i undertittel%2$s: %3$s av dine H2- og H3-undertitler gjenspeiler emnet i teksten. Bra jobbet!
nb_NO[1]: %1$sNøkkelfrase i undertittel%2$s: %3$s av dine H2- og H3-undertitler gjenspeiler emnet i teksten. Bra jobbet!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i undertittel%2$s: Dine H2- eller H3-undertitler gjenspeiler emnet i teksten. Bra jobbet!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: %2$sUse more keyphrases or synonyms in your H2 and H3 subheadings%3$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i undertittel%3$s: %2$sBruk flere nøkkelfraser eller synonymer i dine H2- og H3-undertitler%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: More than 75%% of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too much. %2$sDon't over-optimize%3$s!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i undertittel%3$s: Mer enn 75%% av dine H2- og H3-undertitler gjenspeiler emnet i teksten. Det er for mye. Det er for mye. %2$sIkke overoptimaliser%3$s!

en: %1$sKeyphrase in title%2$s: The exact match of the focus keyphrase appears at the beginning of the SEO title. Good job!
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i tittelen%2$s: Det nøyaktige treffet til nøkkelfrasen vises i begynnelsen av SEO-tittelen. Bra jobb!

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: Does not contain the exact match. %2$sTry to write the exact match of your keyphrase in the SEO title and put it at the beginning of the title%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i tittel%3$s: Inneholder ikke eksakt treff. %2$sPrøv å skrive eksakt samsvar av din nøkkelfrase i SEO-tittelen og legg nøkkelfrasen i starten av tittelen%3$s.

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: Not all the words from your keyphrase "%4$s" appear in the SEO title. %2$sFor the best SEO results write the exact match of your keyphrase in the SEO title, and put the keyphrase at the beginning of the title%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i tittel%3$s: Ikke all ordene fra din nøkkelfrase "%4$s" finnes i SEO-tittelen. %2$sFor beste SEO-resultater det eksakt samsvaret for din nøkkelfrase i SEO-tittelen og legg nøkkelfrasen i starten av tittelen%3$s.

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: The exact match of the focus keyphrase appears in the SEO title, but not at the beginning. %2$sMove it to the beginning for the best results%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkelfrase i tittelen%3$s: Det eksakte samsvar med fokus-nøkkelfrasen finnes i SEO-tittelen, men ikke begynnlsen. %2$sFlytt den til begynnelsen for for beste resultater%3$s.

en: %1$sKeyphrase length%2$s: Good job!
nb_NO: %1$sNøkkelfraselengde%2$s: Godt jobbet!

en: %1$sKeyphrase length%3$s: %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkelfraselengde%3$s: %2$sSett en nøkkelfrase for å beregne SEO-poengsummen%3$s.

en: %1$sKeyphrase length%3$s: No focus keyphrase was set for this page. %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
nb_NO: %1$sNøkkelfraselengde%3$s: Ingen fokus-nøkkelfrase ble funnet på denne siden. %2$sAngi en nøkkelfrase for å regne ut dine SEO-poeng%3$s.

en: %1$sLink keyphrase%3$s: You're linking to another page with the words you want this page to rank for. %2$sDon't do that%3$s!
nb_NO: %1$sLenke-nøkkelfrase%3$s: Du kobler til en annen side med ordene du vil at denne siden skal rangere for. %2$sIkke gjør det%3$s!

en: %1$sLists%2$s: There is at least one list on this page. Great!
nb_NO: %1$sLister%2$s: Det er minst én liste på denne siden. Flott!

en: %1$sLists%3$s: No lists appear on this page. %2$sAdd at least one ordered or unordered list%3$s!
nb_NO: %1$sLister%3$s: ingen lister vises på denne siden. %2$sLegg til minst én sortert eller usortert liste%3$s!

en: %1$sMeta description length%2$s: Well done!
nb_NO: %1$sLengde på meta-beskrivelse%2$s: Godt gjort!

en: %1$sMeta description length%3$s:  No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. %2$sMake sure to write one%3$s!
nb_NO: %1$sMeta-beskrivelses lengde%3$s: Ingen meta-beskrivelse er angitt. Søkemotorer vil vise kopi fra siden i stedet. %2$sPass på å skrive en%3$s!

en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is over %4$d characters. To ensure the entire description will be visible, %2$syou should reduce the length%3$s!
nb_NO: %1$sMeta-beskrivelsens lengde er%3$s: Meta-beskrivelsen er over %4$d tegn. For å være sikker på at beskrivelsen skal være synlig %2$sbør du redusere lengden%3$s!

en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is too short (under %4$d characters). Up to %5$d characters are available. %2$sUse the space%3$s!
nb_NO: %1$sMeta-beskrivelses lengde%3$s: Meta-beskrivelsen er for kort (under %4$d tegn). Opptil %5$d tegn er tilgjengelige. %2$sBruk plassen%3$s!

en: %1$sNo more dead links%2$s: easy redirect manager
nb_NO: %1$sIngen flere døde lenker%2$s: enkelt verktøy for omdirigeringer

en: %1$sNot enough content%2$s: %3$sPlease add some content to enable a good analysis%2$s.
nb_NO: %1$sIkke nok innhold%2$s: %3$sLegg til innhold for å muliggjøre en god analyse%2$s.

en: %1$sOutbound links%2$s: Good job!
nb_NO: %1$sUtgående lenker%2$s: Godt jobbet!

en: %1$sOutbound links%2$s: There are both nofollowed and normal outbound links on this page. Good job!
nb_NO: %1$sUtgående lenker%2$s: Det er både ikke-fulgte og vanlige utgående lenker på denne siden. Bra jobb!

en: %1$sOutbound links%3$s: All outbound links on this page are nofollowed. %2$sAdd some normal links%3$s.
nb_NO: %1$sUtgående lenker%3$s: Alle utgående lenker på denne siden er ikke-fulgte. %2$sLegg til noen vanlige lenker%3$s.

en: %1$sOutbound links%3$s: No outbound links appear in this page. %2$sAdd some%3$s!
nb_NO: %1$sUtgående lenker%3$s: Ingen utgående lenker vises på denne siden. %2$sLegg til  noen%3$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum of %4$d words. %5$sShorten your paragraphs%2$s! | %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum of %4$d words. %5$sShorten your paragraphs%2$s!
nb_NO[0]: %1$sAvsnittslengde%2$s: %3$d i avsnittene inneholder mer enn anbefalt maksimum %4$d ord. %5$sForkort avsnittene%2$s!
nb_NO[1]: %1$sAvsnittslengde%2$s: %3$d i avsnittene inneholder mer enn anbefalt maksimum %4$d ord. %5$sForkort avsnittene%2$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: None of the paragraphs are too long. Great job!
nb_NO: %1$sAvsnittslengde%2$s: Ingen av avsnittene er for lange. Flott jobb!

en: %1$sPassive voice%2$s: %3$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %4$s. %5$sTry to use their active counterparts%2$s.
nb_NO: %1$sPassiv%2$s: %3$s av setningene inneholder passive verb, som er mer enn den anbefalte maksimumsverdien på %4$s. %5$sPrøv å bruke deres aktive former%2$s.

en: %1$sPassive voice%2$s: You're using enough active voice. That's great!
nb_NO: %1$sPassiv form%2$s: Du bruker nok aktiv form. Det er supert!

en: %1$sPreviously used keyphrase%2$s: You've not used this keyphrase before, very good.
nb_NO: %1$sTidligere brukt nøkkelfrase%2$s: Du har ikke brukt denne nøkkelfrasen før, veldig bra.

en: %1$sRead more about troubleshooting search engine visibility.%2$s
nb_NO: %1$sLes mer om feilretting av søkemotorsynlighet.%2$s

en: %1$sReadability%2$s: %3$s
nb_NO: %1$sLesbarhet%2$s: %3$s

en: %1$sRun the indexation process on your server%2$s using %3$sWP CLI%2$s.
nb_NO: %1$sKjør indekseringsprosessen på din server%2$s ved å bruke %3$sWP CLI%2$s.

en: %1$sSEO title width%2$s: Good job!
nb_NO: %1$sSEO-tittel bredde%2$s: Godt jobbet!

en: %1$sSEO title width%3$s: %2$sPlease create an SEO title%3$s.
nb_NO: %1$sSEO-tittelbredde%3$s: %2$sVennligst opprett en SEO-tittel%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is too short. %2$sUse the space to add keyphrase variations or create compelling call-to-action copy%3$s.
nb_NO: %1$sSEO-tittelbredde%3$s: SEO-tittelen er for kort. %2$sBruk plassen til å legge inn nøkkelfrasevariasjoner eller opprett en overbevisende kopi av handlingsfremmeren%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is wider than the viewable limit. %2$sTry to make it shorter%3$s.
nb_NO: %1$sSEO tittelbredde%3$s: SEO-tittelen er bredere enn den synlige grensen. %2$sPrøv å gjøre den kortere%3$s.

en: %1$sSentence length%2$s: %3$s of the sentences contain more than %4$s words, which is more than the recommended maximum of %5$s. %6$sTry to shorten the sentences%2$s.
nb_NO: %1$sSetningslengde%2$s: %3$s av setningene inneholder mer enn %4$s ord, som er mer enn den anbefalte maksimumsverdien på %5$s. %6$sPrøv å forkorte setningene%2$s.

en: %1$sSentence length%2$s: Great!
nb_NO: %1$sSetningslengde%2$s: Flott!

en: %1$sSingle title%3$s: H1s should only be used as your main title. Find all H1s in your text that aren't your main title and %2$schange them to a lower heading level%3$s!
nb_NO: %1$sEnkel tittel%3$s: H1 skal bare brukes som hovedtittel. Finn alle H1-titler i teksten din som ikke er din hovedtittel og %2$sendre de til et lavere tittel-nivå%3$s!

en: %1$sSocial media preview%2$s: Facebook & Twitter
nb_NO: %1$sForhåndsvisning for sosiale medier%2$s: Facebook og Twitter

en: %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d section of your text is longer than %4$d words and is not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s. | %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d sections of your text are longer than %4$d words and are not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s.
nb_NO[0]: %1$sUnderittel-fordeling%2$s: %3$d delen av teksten er lengre enn %4$d ord og er ikke atskilt med noen underitler. %5$sLegg til undertitler for å forbedre lesbarheten%2$s.
nb_NO[1]: %1$sUnderittel-fordeling%2$s: %3$d delen av teksten er lengre enn %4$d ord og er ikke atskilt med noen undertitlerer. %5$sLegg til undertitler for å forbedre lesbarheten%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: Great job!
nb_NO: %1$sUndertittel-fordeling%2$s: Flott jobb!

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, although your text is rather long. %3$sTry and add some subheadings%2$s.
nb_NO: %1$sUnderittel-fordeling%2$s: Du bruker ikke noen undertitler, selv om teksten er ganske lang. %3$sPrøv å legge til noen undertitler%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
nb_NO: %1$sUndertittel-fordeling%2$s: Du bruker ikke undertitler, men teksten er kort nok, og sannsynligvis ikke trenger dem.

en: %1$sThis was reported by the %2$s plugin%3$s
nb_NO: %1$sDette ble rapportert av utvidelsen %2$s%3$s

en: %1$sTransition words%2$s: None of the sentences contain transition words. %3$sUse some%2$s.
nb_NO: %1$sBindeord%2$s: Ingen av setningene inneholder bindeord. %3$sBruk noen%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: Only %3$s of the sentences contain transition words, which is not enough. %4$sUse more of them%2$s.
nb_NO: %1$sBindeord%2$s: Bare %3$s av setningene inneholder bindeord, noe som ikke er nok. %4$sBruk flere av dem%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: Well done!
nb_NO: %1$sBindeord%2$s: Godt gjort!

en: %1$sYou can change the tagline in the customizer%2$s.
nb_NO: %1$sDu kan endre slagord i Tilpass%2$s.

en: %2$sText length%3$s: The text contains %1$d word. Good job! | %2$sText length%3$s: The text contains %1$d words. Good job!
nb_NO[0]: %2$sTekstlengde%3$s: Teksten inneholder %1$d ord. Bra jobb!
nb_NO[1]: %2$sTekstlengde%3$s: Teksten inneholder %1$d ord. Bra jobb!

en: %2$sText length%4$s: The text contains %1$d word. | %2$sText length%4$s: The text contains %1$d words.
nb_NO[0]: %2$sTekstlengde%4$s: Teksten inneholder %1$d ord.
nb_NO[1]: %2$sTekstlengde%4$s: Teksten inneholder %1$d ord.

en: %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, %1$d have alt attributes with words from your keyphrase or synonyms. That's a bit much. %4$sOnly include the keyphrase or its synonyms when it really fits the image%5$s.
nb_NO: %3$sNøkkelfrase for bilder%5$s: Av%2$d bilder på denne siden, har%1$d alt-attributter med ord fra din nøkkelfrase eller synonymer. Det er litt mye. %4$sinkluderer bare nøkkelfrasen eller dens synonymer når den egentlig passer til bildet%5$s.

en: %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d has an alt attribute that reflects the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s! | %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d have alt attributes that reflect the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s!
nb_NO[0]: %3$sNøkkelfrase for bilder%5$s: Av %2$d bilder på denne siden har bare %1$d et alt-attributt som gjenspeiler emnet til teksten. %4$sLegg til nøkkelfrasene dine eller synonymer til alt-taggene på de mer relevante bildene%5$s!
nb_NO[1]: %3$sNøkkelfrase for bilder%5$s: Av %2$d bilder på denne siden har bare %1$d alt-attributter som gjenspeiler emnet til teksten. %4$sLegg til nøkkelfrasene dine eller synonymer til alt-taggene på de mer relevante bildene%5$s!

en: %3$sImages and videos%5$s: Only %1$d image or video appears on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images or videos%5$s! | %3$sImages and videos%5$s: Only %1$d images or videos appear on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images or videos%5$s!
nb_NO[0]: %3$sBilder og videos%5$s: Bare %1$d bilde eller video finnes på denne siden. Vi anbefaler minst %2$d. %4$sLegg til flere relevante bilder eller videoer%5$s!
nb_NO[1]: %3$sBilder og videos%5$s: Bare %1$d bilder eller videoer finnes på denne siden. Vi anbefaler minst %2$d. %4$sLegg til flere relevante bilder eller videoer%5$s!

en: %3$sImages%5$s: Only %1$d image appears on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images%5$s! | %3$sImages%5$s: Only %1$d images appear on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images%5$s!
nb_NO[0]: %3$sBilder og videos%5$s: Bare %1$d bilde  finnes på denne siden. Vi anbefaler minst %2$d. %4$sLegg til flere relevante bilder%5$s!
nb_NO[1]: %3$sBilder og videos%5$s: Bare %1$d bilder finnes på denne siden. Vi anbefaler minst %2$d. %4$sLegg til flere relevante bilder%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d word long. That's shorter than the recommended minimum of %2$d words. %4$sMake it longer%5$s!
nb_NO: %3$sNøkkelfraselengde%5$s: Nøkkelfrasen er %1$d ord lang. Det er kortere enn anbefalt minimum %2$d ord. %4$sGjør den lengre%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's longer than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
nb_NO: %3$sNøkkefraselengde%5$s: Nøkkefrasen er %1$d ord lang. Det er mer enn anbefalt maksimalt %2$d ord. %4$sGjør den kortere%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's more than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
nb_NO: %3$sNøkkefraselengde%5$s: Nøkkelordfrasen er %1$d ord lang. Det er mer enn anbefalt maksimalt %2$d ord. %4$sGjør den kortere%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's slightly shorter than the recommended minimum of %2$d words. %4$sMake it longer%5$s!
nb_NO: %3$sNøkkelfraselengde%5$s: Nøkkelfrasen er %1$d ord langt. Det er litt kortere enn de anbefalte minimale %2$d ord. %4$sGjør den lengre%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's way more than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
nb_NO: %3$sNøkkelfraselengde%5$s: Nøkkelfrasen er %1$d ord langt. Det er mye mer enn de anbefalte maksimale %2$d ord. %4$sGjør den kortere%5$s!

en: %3$sPreviously used keyphrase%5$s: You've used this keyphrase %1$sonce before%2$s. %4$sDo not use your keyphrase more than once%5$s.
nb_NO: %3$sTidligere brukt nøkkelfrase%5$s: Du har brukt denne nøkkelfrasen %1$sén gang før%2$s. %4$sIkke bruk samme nøkkelfrase mer enn én gang%5$s.

en: %4$sPreviously used keyphrase%6$s: You've used this keyphrase %1$s%2$d times before%3$s. %5$sDo not use your keyphrase more than once%6$s.
nb_NO: %4$sTidligere brukt nøkkelfrase%6$s: Du har brukt denne nøkkelfrasen %1$s%2$d ganger før%3$s. %5$sIkke bruk samme nøkkelfrase mer enn én gang%6$s.

en: %d day | %d days
nb_NO[0]: %d dag
nb_NO[1]: %d dager

en: %d hour | %d hours
nb_NO[0]: %d time
nb_NO[1]: %d timer

en: %d minute | %d minutes
nb_NO[0]: %d minutt
nb_NO[1]: %d minutter

en: %d occurrences
nb_NO: %d forekomster

en: %s &rsaquo; Configuration Wizard
nb_NO: %s &rsaquo; konfigurasjonsveileder

en: %s (current default for %s)
nb_NO: %s (nåværende standardverdi for %s)

en: %s Archive
nb_NO: Arkiv for %s

en: %s Archives
nb_NO: %s Arkiver

en: %s Breadcrumbs
nb_NO: %s brødsmulesti

en: %s Columns
nb_NO: %s kolonner

en: %s Posts Overview
nb_NO: %s innleggsoversikt

en: %s SEO installation
nb_NO: %s SEO-installasjon

en: %s and %s
nb_NO: %s og %s

en: %s archive settings
nb_NO: Arkivinnstillinger for %s

en: %s data found.
nb_NO: %s data funnet.

en: %s data not found.
nb_NO: %s data ble ikke funnet.

en: %s data successfully imported.
nb_NO: %s-data importert.

en: %s data successfully removed.
nb_NO: %s data ble fjernet.

en: %s did not detect any plugin data from plugins it can import from.
nb_NO: %s oppdaget ikke noen data fra utvidelser det kan importere fra.

en: %s does not seem to be a valid Facebook App ID. Please correct.
nb_NO: %s ser ikke ut som en gyldig ID for en Facebook-app. Vennligst korriger.

en: %s does not seem to be a valid Twitter Username. Please correct.
nb_NO: %s ser ikke ut til å være et gyldig Twitter-brukernavn. Vennligst korriger.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
nb_NO: %s ser ikke ut til å være en gyldig url. Vennligst korriger.

en: %s file
nb_NO: %s fil

en: %s had problems creating the database tables needed to speed up your site.
nb_NO: %s fikk problemer med å opprette databasetabellene som er nødvendig for å fart på ditt nettsted.

en: %s installation wizard
nb_NO: %s installasjonsveiviser

en: %s integration
nb_NO: %s-integrasjon

en: %s is a required feature toggle argument.
nb_NO: %s er et obligatorisk funksjonsvekslingsargument..

en: %s minute | %s minutes
nb_NO[0]: %s minutt
nb_NO[1]: %s minutter

en: %s notification | %s notifications
nb_NO[0]: %s varsel
nb_NO[1]: %s varsler

en: %s preview
nb_NO: %s forhåndsvisning

en: %s restored to default SEO settings.
nb_NO: %s tilbakestill til standard SEO-innstillinger.

en: %s reviews
nb_NO: %s omtaler

en: %s settings to import:
nb_NO: %s-innstillinger å importere:

en: %s video tutorial
nb_NO: %s videoopplæring

en: %s, %s and %s
nb_NO: %s, %s og %s

en: &laquo; Back to Tools page
nb_NO: &laquo; Tilbake til verktøysiden

en: (Opens in a new browser tab)
nb_NO: (Åpnes i en ny fane i nettleseren)

en: (Opens in a new browser window)
nb_NO: (Åpnes i ny fane!)

en: (custom field)
nb_NO: (egendefinert felt)

en: (custom taxonomy)
nb_NO: (egendefinert taksonomi)

en: (if one exists)
nb_NO: (om én finnes)

en: (no parent)
nb_NO: (ingen foreldre)

en: (no title)
nb_NO: (ingen tittel)

en: 1 year free support and updates included!
nb_NO: 1 års gratis brukerstøtte og oppgraderinger inkludert!

en: 24/7 email support
nb_NO: E-poststøtte 24/7

en: 301 Redirect
nb_NO: 301-omadressering

en: 404 pages
nb_NO: 404-sider

en: A blog
nb_NO: En blogg

en: A company name and logo need to be set for structured data to work properly. %1$sLearn more about the importance of structured data.%2$s
nb_NO: Et bedriftsnavn og -logo er nødvendig for at strukturerte data skal virke skikkelig. %1$sLær mer om viktigheten av strukturerte data.%2$s

en: A corporation
nb_NO: En virksomhet

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
nb_NO: En link til arkivet for forfatter, med forfatternes navn som ankertekst.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
nb_NO: En lenke til innlegget, med tittelen som ankertekst.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
nb_NO: En kobling til nettstedet ditt, med nettstedets navn og beskrivelse som ankertekst.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
nb_NO: En kobling til nettstedet ditt, med nettstedets navn som ankertekst.

en: A news channel
nb_NO: En nyhetskanal

en: A portfolio
nb_NO: En portefølje

en: A problem occurred when saving the current step, {{link}}please file a bug report{{/link}} describing what step you are on and which changes you want to make (if any).
nb_NO: Et problem oppstod under lagring av gjeldende trinn. {{link}}Vennligst send inn en feilrapport{{/link}} med beskrivelse av hvilket trinn du er på, og hvilke endringer du ønsker å gjøre (hvis noen).

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
nb_NO: En erstatningsvariabel kan ikke begynne med «%%cf_» eller «%%ct_» siden disse er reservert for WPSEO standardvariabler for egendefinert felt og klassifiseringer. Forsøk å gi variabelen et unikt navn.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
nb_NO: En erstatningsvariabel kan bare innholde alfanumeriske tegn, en understrek eller en bindestrek. Forsøk å gi variabelen et nytt navn.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name unique.
nb_NO: En erstatningsvariabel med det samme navnet er allerede registrert. Forsøk å lag et mer unikt variabelnavn.

en: A seamless integration between %1$s and %2$s
nb_NO: En sømløs integrasjon mellom %1$s og %2$s

en: A small offline business
nb_NO: En liten offline-virksomhet

en: About Page
nb_NO: Om-side

en: Accounts
nb_NO: Kontoer

en: Action
nb_NO: Handling

en: Activate %s for your site on MyYoast
nb_NO: Aktiver %s på ditt nettsted på MyYoast

en: Activate your subscription
nb_NO: Aktiver abonnementet ditt

en: Activated
nb_NO: Aktivert

en: Activation failed:
nb_NO: Aktivering mislyktes:

en: Add Open Graph meta data
nb_NO: Legg til Open Graph Meta Data

en: Add Twitter card meta data
nb_NO: Legg til metadata for Twitter-kort

en: Add a block to your recipe...
nb_NO: Legg til en blokk for din oppskrift...

en: Add image
nb_NO: Legg til bilde

en: Add question
nb_NO: Legg til spørsmål

en: Add related keyphrase
nb_NO: Legg til en relatert nøkkelfrase

en: Add step
nb_NO: Legg til trinn

en: Add synonyms
nb_NO: Legg til synonymer

en: Add total time
nb_NO: Legg til total tid

en: Addon activated.
nb_NO: Tillleggsmodul aktivert.

en: Addon installed.
nb_NO: Tillegg installert.

en: Adds the Yoast SEO breadcrumbs to your template or content.
nb_NO: Legger Yoast SEO brødsmuler til din mal eller innhold.

en: Admin bar menu
nb_NO: Administrasjonsmeny

en: Admin only notice: this page does not show a meta description because it does not have one, either write it for this page specifically or go into the [%1$s - %2$s] menu and set up a template.
nb_NO: Notis kun for admin: Denne siden viser ikke en meta-beskrivelse fordi den ikke har en. Enten opprett en for denne siden spesielt, eller gå til menypunktet [%1$s - %2$s] og sett opp en mal.

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Advertiser Content Article
nb_NO: Artikkel med betalt innhold

en: All Readability Scores
nb_NO: Alle lesbarhetspoengene

en: All SEO Scores
nb_NO: Alle SEO-resultater

en: All permalinks were successfully reset
nb_NO: Alle permalenker ble tilbakestilt

en: Allow Control
nb_NO: Tillat kontroll

en: Allow customers to pick up their %s order locally
nb_NO: Tillat kunder å hente sin %s-bestilling lokalt

en: Allow search engines to show this %s in search results?
nb_NO: Tillat at søkemotorer viser %s i søkeresultatene?

en: Allow us to track some data about your site to improve our plugin.
nb_NO: La oss spore noen data om ditt nettsted for å forbedre utvidelsen.

en: An error occurred in the '%1$s' assessment
nb_NO: Det oppstod en feil i '%1$s' vurderingen

en: An error occurred loading the %s primary taxonomy picker.
nb_NO: Det oppstod en feil under innlasting av den primære taksonomivelgeren %s.

en: An error occurred while checking whether your site can be found by search engines
nb_NO: En feil oppsto under kontroll av om ditt nettsted kan finnes av søkemotorer

en: An online shop
nb_NO: En nettbutikk

en: Analysis
nb_NO: Analyse

en: Analysis results
nb_NO: Analyseresultater

en: Analyze this page
nb_NO: Analyser denne siden

en: Anchor text for the Homepage
nb_NO: Ankertekst for hjemmeside

en: Anchor text for the homepage:
nb_NO: Ankertekst for forsiden:

en: Archive title
nb_NO: Arkivtittel

en: Archives
nb_NO: Arkiver

en: Archives for
nb_NO: Arkiver for

en: Archives settings help
nb_NO: Hjelp med arkivinnstillinger

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
nb_NO: Er nettstedet ditt i Google Nyheter? Øk trafikken fra Google Nyheter ved å optimalisere for det!

en: Are you trying to use multiple keyphrases? You should add them separately below.
nb_NO: Prøver du å bruke flere nøkkelfraser? Du bør legge dem separat nedenfor.

en: Article
nb_NO: Artikkel

en: Article type
nb_NO: Artikkeltype

en: As the indexability status of your website can only be fetched from %1$s every 15 seconds,
    			a first step could be to wait at least 15 seconds and refresh the Site Health page. If that did not help,
    			%2$sread more about troubleshooting search engine visibility%3$s.
nb_NO: Indekserbarhets-statusen til nettstedet ditt kan bare leses av fra %1$s hvert 15. sekund, som steg 1, vent minst 15 sekunder og last siden for nettstedets helse på nytt. Hvis det ikke hjelper, %2$sles mer om å løse problemer for søkemotorsynlighet%3$s.

en: Asterisk
nb_NO: Stjerne

en: At Yoast, we are always keen on providing the very best experience for you. To do so, we'd like to collect some data about which other plugins and themes you have installed, and which features you use and don't use. Be assured that we'll never resell that data. And of course, as always, we won't collect any personal data about you or your visitors!
nb_NO: Hos Yoast er vi alltid opptatt av å gi deg den aller beste opplevelsen. For å gjøre det, vil vi samle inn data om hvilke andre utvidelser og temaer du har installert, og hvilke funksjoner du bruker og ikke bruker. Vær trygg på at vi aldri vil videreselge disse dataene. Og selvfølgelig, som alltid, samler vi ikke inn noen personlige data om deg eller dine besøkende!

en: Attachment caption
nb_NO: Beskrivelse/bildetekst for vedlegg

en: Attract more customers near you
nb_NO: Tiltrekk deg flere kunder i nærheten av deg

en: Author archives
nb_NO: Forfatterarkiver

en: Auto-updates are disabled based on this setting for %1$s.
nb_NO: Auto-oppdateringer slått av basert på denne innstillingen for %1$s.

en: Auto-updates are enabled based on this setting for %1$s.
nb_NO: Auto-oppdateringer slått på basert på denne innstillingen for %1$s.

en: Availability
nb_NO: Tilgjengelighet

en: Available variables
nb_NO: Tilgjengelige variabler

en: Baidu verification code
nb_NO: Baidu verifiseringskode

en: Baidu verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
nb_NO: Baidu-bekreftelseskoder kan bare inneholde bokstaver, tall, bindestreker og understreker. %s

en: Because of a change in your category base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
nb_NO: Fordi du endret din innstilling for kategoribase må noen av dine SEO-data behandles på nytt.

en: Because of a change in your home URL setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
nb_NO: Fordi du endret din innstilling for kategori-URL må noen av dine SEO-data behandles på nytt.

en: Because of a change in your permalink structure, some of your SEO data needs to be reprocessed.
nb_NO: Fordi du endret permalenkestrukturen må noen av dine SEO-data behandles på nytt.

en: Because of a change in your tag base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
nb_NO: Fordi du endret din innstilling for sikkordbase må noen av dine SEO-data behandles på nytt.

en: Below are your published posts' SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
nb_NO: Under er SEO-resultater for dine publiserte innlegg. Det er bare å begynne med å forbedre noen av dine innlegg!

en: Bing confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
nb_NO: Bing-bekreftelseskoder kan bare inneholde bokstaver fra A til F, tall, bindestreker og understreker. %s

en: Bing verification code
nb_NO: Bing verifiseringskode

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: Bold
nb_NO: Uthev

en: Bold the last page
nb_NO: Uthev den siste siden

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines and might slow down your site.
nb_NO: Både %1$s og %2$s kan lage XML-nettstedkart. Å ha to XML-nettstedkart gir ingen ekstra fordeler, men kan gjøre siden din tregere.

en: Both %1$s and %2$s create Open Graph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
nb_NO: Både %1$s og %2$s produserer OpenGraph-elementer, noe som kan gjøre at Facebook, Twitter, LinkedIn og andre sosiale nettverk bruker feil tekster og bilder når sidene dine deles.

en: Both %1$s and %2$s manage the SEO of your site. Running two SEO plugins at the same time is detrimental.
nb_NO: Både %1$s og %2$s behandler SEO på ditt nettsted. Å kjøre to SEO-utvidelser på en gang er skadelig.

en: Breadcrumb for 404 Page
nb_NO: Brødsmule for 404-side

en: Breadcrumb for 404 pages:
nb_NO: Brødsmule for 404-sider:

en: Breadcrumbs
nb_NO: Brødsmuler

en: Breadcrumbs Title
nb_NO: Tittel for brødsmuler

en: Breadcrumbs separator:
nb_NO: Brødsmule-separator:

en: Breadcrumbs settings
nb_NO: Innstillinger for brødsmuler

en: Breadcrumbs title
nb_NO: Breadcrumbs tittel

en: Bulk editor
nb_NO: Masseredigering

en: Bullet
nb_NO: Punkt

en: Buy %s
nb_NO: Kjøp %s

en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keyphrases. It also comes with 24/7 personal support.
nb_NO: Forresten, visste du at vi også har en %1$sPremium-utvidelse%2$s? Den tilbyr avanserte funksjoner, som omdirigeringsbehandling og støtte for flere nøkkelfraser. Den kommer også med personlig døgnåpen brukerstøtte.

en: CSS Validator
nb_NO: CSS-validator

en: CSS class(es) to apply to the steps
nb_NO: CSS klasse(r) å bruke på trinnene

en: Can we collect anonymous information about your website and its usage?
nb_NO: Kan vi samle inn anonym informasjon om ditt nettsted og bruken av det?

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Cannot get the size of %1$s because it is hosted externally.
nb_NO: Vi kan ikke få størrelsen på %1$s fordi den er levert fra en ekstern server.

en: Cannot get the size of %1$s because of unknown reasons.
nb_NO: Vi kan ikke få størrelsen på %1$s av ukjente årsaker.

en: Canonical URL
nb_NO: Kanonisk URL

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Category URLs
nb_NO: Kategori-URLer

en: Category URLs in WordPress contain a prefix, usually %s, this feature removes that prefix, for categories only.
nb_NO: Kategori-URLer for WordPress inneholder et prefiks, normalt %s, og denne funksjonen fjerner det prefikset, kun for kategorier.

en: Category description
nb_NO: Kategoribeskrivelse

en: Change language
nb_NO: Endre språk

en: Changing your permalinks settings can seriously impact your search engine visibility. It should almost %1$s never %2$s be done on a live website.
nb_NO: Endring av permalenker kan negativt påvirke søkemotorsynligheten for ditt nettsted. Det bør omtrent %1$s aldri %2$s gjøres på en nettside som allerede er offentlig tilgjengelig.

en: Check Google Cache
nb_NO: Sjekk Google Cache

en: Check Keyphrase Density
nb_NO: Sjekk nøkkelfrasetettheten

en: Check links to this URL
nb_NO: Sjekk lenker til denne URLen

en: Check out %1$s
nb_NO: Sjekk ut %1$s

en: Check out %s!
nb_NO: Sjekk ut %s!

en: Checkout Page
nb_NO: Nettkjøpside

en: Choose an image
nb_NO: Velg et bilde

en: Choose how your %1$s should be described by default in your site's schema.org markup. You can change these settings for individual %1$s.
nb_NO: Velg hvordan dine %1$s skal beskrives som standard i schema.org-dataene for ditt nettsted. Du kan endre disse innstillingene på individuelle %1$s.

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
nb_NO: Velg hvilket nettsteds innstillinger du ønsker å benytte som standard for alle nettsteder som blir lagt til i nettverket. Hvis du velger «Ingen», vil de normale standardene for utvidelsen bli brukt.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
nb_NO: Velg symbolet som du vil bruke som tittel-separator. Dette vil for eksempel vises mellom en innleggstittel og tittelen på nettstedet. Symbolene vises i den størrelsen som de vil vises i søkeresultatene.

en: Choose under construction if you want to keep the site out of the index of search engines. Don't forget to activate it once you're ready to publish your site.
nb_NO: Velg under bygging hvis du vil holde nettstedet borte fra indeksen hos søkemotorer. Ikke glem å aktivere det når du er klar til å publisere nettstedet ditt.

en: Choose whether the site represents an organization or a person.
nb_NO: Velg om ditt nettsted representerer en organisasjon eller en person.

en: Clean
nb_NO: Rydd opp

en: Cleanup of %s data failed.
nb_NO: Opprydding av %s data mislyktes.

en: Clear Image
nb_NO: Fjern bilde

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Close snippet editor
nb_NO: Lukk tekstvindu

en: Close the Wizard
nb_NO: Lukke veilederen

en: Collection Page
nb_NO: Side for samling

en: Colon
nb_NO: Kolon

en: Comes with our 30-day no questions asked money back guarantee
nb_NO: Kommer med vår 30-dagers returrett, uansett årsak

en: Comments are displayed on a single page
nb_NO: Kommentarer vises på en enkelt side

en: Comments break into multiple pages
nb_NO: Kommentarer brytes over på flere sider

en: Comments on your posts are displayed on a single page. This is just like we'd suggest it. You're doing well!
nb_NO: Kommentarer til dine innlegg vises på en enkelt side. Dette er akkurat sli vi anbefaler det. Du gjør det bra!

en: Comments on your posts break into multiple pages. As this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend you disable it. To fix this, uncheck "Break comments into pages..." on the Discussion Settings page.
nb_NO: Kommentarer til dine innlegg blir brutt opp til flere sider. Fordi dette i 999 av 1000 tilfeller ikke er nødvendig anbefaler vi at du slår av dette. For å rette det, fjern avkrysning for "Del opp kommentarer i sider..." på siden Diskusjonsinnstillinger.

en: Configuration Wizard
nb_NO: Konfigurasjonshjelper

en: Configure %1$s's Open Graph settings
nb_NO: Konfigurer %1$s sine OpenGraph-innstillinger

en: Consider linking to these articles:
nb_NO: Vurder å lenke til disse artiklene:

en: Consider linking to these {{a}}cornerstone articles:{{/a}}
nb_NO: Vurder å lenke til disse {{a}}hjørnesteinsartiklene:{{/a)}

en: Considerations
nb_NO: Vurderinger

en: Contact Page
nb_NO: Kontaktside

en: Content Type
nb_NO: Innholdstype

en: Content Types
nb_NO: Innholdstyper

en: Content optimization:
nb_NO: Innholdsoptimalisering:

en: Content to put after each post in the feed
nb_NO: Innhold som legges inn etter hvert innlegg i feeden

en: Content to put before each post in the feed
nb_NO: Innhold å sette inn før hvert innlegg i RSS-strømmen

en: Content type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
nb_NO: Innholdstypearkiv som vises i brødsmulesti for taksonomier

en: Continue learning
nb_NO: Fortsett å lære

en: Cooking time
nb_NO: Tilberedningstid

en: Copied!
nb_NO: Kopiert!

en: Copy all these settings to another site's %1$s tab and click "%1$s" there.
nb_NO: Kopier alle disse innstillingene til et annet nettsteds %1$s faneblad og klikk "%1$s" der.

en: Copy error
nb_NO: Feil ved kopiering

en: Copy link
nb_NO: Kopier lenke

en: Copy link to suggested article: %s
nb_NO: Kopier lenke til foreslått artikkel: %s

en: Cornerstone content
nb_NO: Hjørnesten-innhold

en: Cornerstone content should be the most important and extensive articles on your site.
nb_NO: Hjørnesteinsinnhold bør være de viktigste og mest omfattende artiklene på nettstedet ditt.

en: Create %s file
nb_NO: Opprett %s filen

en: Create a How-to guide in an SEO-friendly way. You can only use one How-to block per post.
nb_NO: Opprett en hvordan-veiledning på en SEO-vennlig måte. Du kan bare bruke én slik hvordan-blokk pr. innlegg.

en: Creates XML News Sitemaps
nb_NO: Lager XML-nettstedskart for nyheter

en: Creating redirects is a %s feature
nb_NO: Å opprette videresendinger er en funksjon som krever %s

en: Credits
nb_NO: Takk til

en: Current year
nb_NO: Nåværende år

en: Dash
nb_NO: Strek

en: Dashboard
nb_NO: Kontrollpanel

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date archives
nb_NO: Datoarkiv

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
nb_NO: Dato-baserte arkiv kan i noen tilfeller bli sett på som duplikatinnhold.

en: Deactivate %s
nb_NO: Deaktiver %s

en: Default Article type
nb_NO: Standard artikkeltype

en: Default Page type
nb_NO: Standard sidetype

en: Default for %1$s (%2$s)
nb_NO: Standard for for %1$s (%2$s)

en: Default for %2$s, currently: %1$s
nb_NO: Standard for %2$s, nåværende: %1$s

en: Default image
nb_NO: Standardbilde

en: Delete question
nb_NO: Slett spørsmål

en: Delete step
nb_NO: Slett trinn

en: Delete total time
nb_NO: Slett total tid

en: Describe the duration of the instruction:
nb_NO: Beskriv varigheten av instruksjonen:

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Desktop preview
nb_NO: Skrivebordsforhåndsvisning

en: Desktop result
nb_NO: Skrivebordsresultat

en: Did you know %s also analyzes the different word forms of your keyphrase, like plurals and past tenses?
nb_NO: Visste du at %s også analyserer de forskjellige ordformene til nøkkelfrasen din, som flertallsformer og fortidsformer?

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Disable SEO analysis
nb_NO: Deaktiver SEO-analyse

en: Disable readability analysis
nb_NO: Deaktiver lesbarhetsanalyse

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Disabling Yoast SEO's XML sitemaps will not disable WordPress' core sitemaps. In some cases, this %1$s may result in SEO errors on your site%2$s. These may be reported in Google Search Console and other tools.
nb_NO: Deaktivering av Yoast SEO sitt XML-sidekart vil ikke deaktivere WordPress' innebygde sidekart. I noen tilfeller %1$skan dette føre til SEO-feil på nettstedet ditt%2$s. Disse kan dukke opp som rapporter i Google Search Console eller andre verktøy.

en: Discover why readability is important for SEO.
nb_NO: Oppdag hvorfor lesbarhet er viktig for SEO.

en: Dismiss this alert
nb_NO: Avvis dette varselet

en: Dismiss this item.
nb_NO: Fjern dette elementet.

en: Dismiss this notice
nb_NO: Fjern denne beskjeden

en: Do not allow search engines to show %s in search results.
nb_NO: Ikke tillatt søkemotorer å vise %s i søkeresultater.

en: Do you want to outrank your competition? %1$s gives you awesome additional features that'll help you to set up your SEO strategy like a professional. Add synonyms and related keywords, use our Premium SEO analysis, the redirect manager and our internal linking tool. %1$s will also give you access to premium support.
nb_NO: Vil du utrangere konkurrentene? %1$s gir deg flere gode funksjoner som vil hjelpe deg å sette opp din SEO-strategi som en profesjonell. Bruk funksjonaliteten for flere fokusnøkkelord, omdirigeringsbehandleren og vårt internlenkeverktøy. %1$s vil også gi deg tilgang til premium-kundestøtte.

en: Do you want to preview what it will look like if people share this post on %s? You can, with %s.
nb_NO: Vil du forhåndsvise hvordan det vil se ut hvis folk deler dette innlegget på %s? Du kan, med %s .

en: Does your site represent a person or an organization?
nb_NO: Representerer ditt nettsted en person eller en organisasjon?

en: Does, or will, your site have multiple authors?
nb_NO: Har, eller vil, nettstedet få flere forfattere?

en: Easily insert Google Maps, a store locator, opening hours and more
nb_NO: Sett enkelt inn Google Maps, veibeskrivelse, åpningstider og mer

en: Easy redirect manager
nb_NO: Enkelt verktøy for omdirigeringer

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nb_NO: Rediger &#8220;%s&#8221;

en: Edit Files
nb_NO: Rediger filer

en: Edit snippet
nb_NO: Rediger tekstutdrag

en: Edit the content of your %s:
nb_NO: Rediger innholdet i %s:

en: Eight months ago
nb_NO: Åtte måneder siden

en: Eleven months ago
nb_NO: Elleve måneder siden

en: Em dash
nb_NO: Lang strek

en: Email
nb_NO: E-post

en: En dash
nb_NO: Mellomstor strek

en: Enable Breadcrumbs for your theme
nb_NO: Slå på brødsmuler for ditt tema

en: Enable the XML sitemaps that %s generates.
nb_NO: Aktiver XML-nettstedskartet som %s genererer.

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
nb_NO: Aktiver denne funksjonen hvis du ønsker at Facebook og andre sosiale media skal vise en forhåndsvisning med bilde og et tekstutdrag når en lenk til ditt nettsted blir delt.

en: Enable this feature if you want Twitter to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
nb_NO: Aktiver denne funksjonen hvis du vil at Twitter skal vise en forhåndsvisning med bilde og et tekstutdrag når en lenk til nettstedet ditt blir delt.

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: Enhance the experience of sharing posts with videos
nb_NO: Forbedre opplevelsen av å dele innlegg med videoer

en: Enhanced Slack sharing
nb_NO: Forbedret deling på Slack

en: Enter a description
nb_NO: Angi en beskrivelse

en: Enter a focus keyphrase to calculate the SEO score
nb_NO: Skriv inn en fokusnøkkelfrase for å beregne SEO-poengsummen

en: Enter a question
nb_NO: Fyll inn spørsmålet ditt

en: Enter a recipe name
nb_NO: Oppgi et oppskriftsnavn

en: Enter a step description
nb_NO: Angi en trinnbeskrivelse

en: Enter a step title
nb_NO: Legg til en tittel for trinnet

en: Enter an ingredient
nb_NO: Oppgi en ingrediens

en: Enter step
nb_NO: Til trinnet

en: Enter the %1$sSite ID%2$s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
nb_NO: Legg inn %1$sSite ID%2$s for nettstedet du ønsker å bruke som standardinnstillinger for alle nettsteder som legges til nettverket. La feltet være tomt for å bruke utvidelsens normale standardinnstillinger.

en: Enter the answer to the question
nb_NO: Skriv inn svar på spørsmålet

en: Environment
nb_NO: Miljø

en: Error 404: Page not found
nb_NO: Feil 404: Siden ikke funnet

en: Error details
nb_NO: Feildetaljer

en: Error details: %1$s %2$s %3$s
nb_NO: Detaljer om feilen: %1$s %2$s %3$s

en: Error message
nb_NO: Feilmelding

en: Error: %s
nb_NO: Feil: %s

en: Errors
nb_NO: Feil

en: Est. reading time
nb_NO: Ansl. lesetid

en: Even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
nb_NO: Selv om du kan stille inn innstillingene for roboter-meta her, har det ingen effekt fordi hele nettstedet er innstilt på ikke å indekseres i de generelle personverninnstillingene.

en: Everything you need for Google News
nb_NO: Alt du trenger for Google News

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Excerpt only
nb_NO: Kun utdrag

en: Existing %1$s Title
nb_NO: Eksisterende %1$s-tittel

en: Existing Yoast Meta Description
nb_NO: Eksisterende Yoast metabeskrivelse

en: Expected an integer as input.
nb_NO: Forventet et heltall som inndata.

en: Export settings
nb_NO: Eksporter innstillinger

en: Export your %1$s settings
nb_NO: Eksporter dine innstillinger for %1$s

en: Export your %1$s settings here, to copy them on another site.
nb_NO: Eksporter innstillingene for %1$s her for å kopiere dem til et annet nettsted.

en: Extensions
nb_NO: Utvidelser

en: FAQ
nb_NO: Ofte stilte spørsmål (FAQ)

en: FAQ Page
nb_NO: FAQ-side

en: Facebook & Twitter
nb_NO: Facebook og Twitter

en: Facebook Page URL
nb_NO: URL til Facebook-side

en: Facebook preview
nb_NO: Facebook-forhåndsvisning

en: Facebook profile URL
nb_NO: Facebook profil-URL

en: Facebook settings
nb_NO: Facebook-innstillinger

en: Features
nb_NO: Funksjoner

en: Feedback
nb_NO: Tilbakemelding

en: File editor
nb_NO: Filredigering

en: Filter by Readability Score
nb_NO: Filtrer på lesbarhetspoeng

en: Filter by SEO Score
nb_NO: Filtrer etter SEO-resultat

en: Filter by content type
nb_NO: Filtrer på innholdstype

en: Filter posts list
nb_NO: Filtrér innleggsliste

en: Find out how a rich snippet can improve visibility and click-through-rate.
nb_NO: Finn ut hvordan rike utdrag kan forbedre synlighet og klikkefrekvens.

en: Find out how cornerstone content can help you improve your site structure.
nb_NO: Finn ut hvordan hjørnesteinsinnhold kan hjelpe deg med å forbedre strukturen på nettstedet ditt.

en: Find out how the text link counter can enhance your SEO.
nb_NO: Finn ut hvordan tekstlenktelleren kan forbedre din SEO.

en: Find out what words your audience uses to find you
nb_NO: Finn ut hvilke ord publikummet ditt bruker for å finne deg

en: Find out why you should upgrade to %s
nb_NO: Finn ut hvorfor du burde oppgradere til %s

en: Finish this step
nb_NO: Fullfør dette trinnet

en: First-time SEO configuration
nb_NO: Første gangs SEO-instillinger

en: Five months ago
nb_NO: Fem måneder siden

en: Focus keyphrase
nb_NO: Fokusnøkkelfrase

en: Focus keyphrase not set.
nb_NO: Fokusnøkkelfrase er ikke angitt.

en: Focus keyword
nb_NO: Fokusnøkkelord

en: For this feature to work, %1$s needs to create a table in your database. We were unable to create this table automatically.
nb_NO: For at denne funksjonen skal fungere, trenger %1$s å opprette en tabell i databasen. Vi kunne ikke opprette denne tabellen automatisk.

en: Force rewrite titles
nb_NO: Tving omskriving av titler

en: Format-based archives
nb_NO: Format-basert arkiv

en: Four months ago
nb_NO: Fire måneder siden

en: Frequently Asked Questions
nb_NO: Ofte stilte spørsmål

en: General
nb_NO: Generelt

en: Get %s
nb_NO: Skaff %s

en: Get Premium
nb_NO: Få Premium

en: Get Yoast SEO Premium
nb_NO: Få Yoast SEO Premium

en: Get better search results in local search
nb_NO: Oppnå bedre søkeresultater i lokale søk

en: Get more insights at %s
nb_NO: Få flere innsikter på %s

en: Get real-time suggestions for internal links
nb_NO: Få sanntidsforslag for interne linker

en: Get related keyphrases
nb_NO: Få relaterte nøkkelfraser

en: Get started quickly with the %1$s %2$sconfiguration wizard%3$s!
nb_NO: Kom raskt i gang med %1$s %2$s konfigurasjonsveiviseren %3$s!

en: Get started with Yoast SEO's content analysis for Elementor!
nb_NO: Kom i gang med Yoast SEOs innholdsanalyse for Elementor!

en: Get the %s plugin now
nb_NO: Skaff utvidelsen %s nå

en: Get your Baidu verification code in %1$sBaidu Webmaster Tools%2$s.
nb_NO: Få din Baidu verifiseringskode %1$s Baidu Webmaster Tools %2$s.

en: Get your Bing verification code in %1$sBing Webmaster Tools%2$s.
nb_NO: Få verifikasjonskode til Bing i %1$sBing Webmaster Tools%2$s.

en: Get your Google verification code in %1$sGoogle Search Console%2$s.
nb_NO: Få din Google verifiseringskode her %1$sGoogle Search Console%2$s.

en: Get your Yandex verification code in %1$sYandex Webmaster Tools%2$s.
nb_NO: Få din Yandex verifiseringskode %1$sYandex Webmaster Tools%2$s.

en: Go %s!
nb_NO: Gå %s!

en: Good
nb_NO: Bra

en: Good SEO score
nb_NO: Bra SEO-resultat

en: Good job!
nb_NO: Godt jobbet!

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
nb_NO: Bra jobbet! Vi kunne ikke finne noen alvorlige SEO problemer.

en: Good results
nb_NO: Gode resultater

en: Google Rich Results Test
nb_NO: Test for Google Rike resultater

en: Google Trends
nb_NO: Google-trender

en: Google has discontinued its Crawl Errors API. Therefore, any possible crawl errors you might have cannot be displayed here anymore. %1$sRead our statement on this for further information%2$s.
nb_NO: Google har avviklet Crawl Errors API-et. Derfor kan det hende du ikke lenger kan se gjennomsøkingsfeil her. %1$sLes vår uttalelse angående dette for mer informasjon%2$s.

en: Google preview
nb_NO: Google-forhåndsvisning

en: Google shows your website's name in the search results, if you want to change it, you can do that here.
nb_NO: Google viser navnet på ditt nettsted i søkeresultatene. Hvis du vil endre navnet, kan du gjøre det her.

en: Google verification code
nb_NO: Google verifiseringskode

en: Google verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
nb_NO: Google-bekreftelseskoder kan bare inneholde bokstaver, tall, bindestreker og understreker. %s

en: Got it
nb_NO: Har det

en: Great news: you can, with %1$s!
nb_NO: Gode nyheter: Du kan, med %1$s!

en: Great news: you can, with %s!
nb_NO: Gode nyheter: du kan, med %s!

en: Great! You can activate your premium plugin(s) and receive updates.
nb_NO: Flott! Du kan aktivere din(e) premium-uvidelse(r) og få oppdateringer.

en: Greater than sign
nb_NO: Større enn-tegn

en: HTML Validator
nb_NO: HTML-validator

en: Has feedback
nb_NO: Har tilbakemelding

en: Help on choosing the perfect focus keyphrase
nb_NO: Hjelp til å velge den perfekte fokusnøkkelfrase

en: Help on the author archives search results setting
nb_NO: Hjelp for innstillingen om søkeresultater for forfatterarkiv

en: Help on the authors without posts archive search results setting
nb_NO: Hjelp til innstillingen om søkeresultater for forfattere uten innleggsarkiv

en: Help on the category prefix setting
nb_NO: Hjelp for innstillingen om kategori-prefiks

en: Help on the date archives search results setting
nb_NO: Hjelp til søkeresultatinnstillingen for datoarkivene

en: Help on this search results setting
nb_NO: Hjelp med denne innstillingen for søkeresultater

en: Help on: %s
nb_NO: Hjelp med: %s

en: Help us improve %s
nb_NO: Hjelp oss forbedre %s

en: Hey, your SEO is doing pretty well! Check out the stats:
nb_NO: Hei, din SEO fungerer bra! Sjekk ut statistikken:

en: Hide this item.
nb_NO: Skjul dette elementet

en: Highlight this result in the text
nb_NO: Fremhev dette resultat i teksten

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Homepage
nb_NO: Hjemmeside

en: Homepage &amp; Posts page
nb_NO: Hjemmeside &amp; innleggsside

en: How to
nb_NO: Hvordan

en: How to insert breadcrumbs in your theme
nb_NO: Hvordan sette brødsmuler inn i ditt tema

en: How-to
nb_NO: Hvordan

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
nb_NO: Stort SEO-problem: Du blokkerer tilgang til roboter.

en: I don't want this site to show in the search results.
nb_NO: Jeg vil ikke at dette nettstedet vises i søkeresultatene.

en: If a Wikipedia page for you or your organization exists, add it too.
nb_NO: Hvis det finnes en Wikipedia-side for deg eller organisasjonen din, kan du legge den til også.

en: If the problem persists, please contact support.
nb_NO: Om problemet vedvarer, vennligst kontakt brukerstøtte.

en: If this is a live site, %1$sit is recommended that you figure out why the check failed.%2$s
nb_NO: Om dette er et levende nettsted %1$ser det anbefalt at du finner ut hvorfor kontrollen mislyktes.%2$s

en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
nb_NO: Hvis dette er tilfellet på ditt nettsted, kan du velge å enten deaktivere det (noe som gjør at adressen omdirigeres til bloggsiden), eller legge til %s, så det ikke vises i søkeresultatene.

en: If you are experiencing issues, %1$splease file a bug report%2$s and we'll do our best to help you out.
nb_NO: Hvis du opplever problemer, %1$svennligst send inn en feilrapport%2$s, og vi vil gjøre vårt beste for å hjelpe deg.

en: If you choose no, your author archives will be deactivated to prevent  duplicate content issues.
nb_NO: Hvis du velger nei, vil forfatterarkivet ditt bli deaktivert for å forhindre problemer med duplikatinnhold.

en: If you had a %s file and it was editable, you could edit it from here.
nb_NO: Hvis du hadde en %s-fil og den var redigerbar, kunne du redigert den herfra.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
nb_NO: Om du allerede har bekreftet nettstedet ditt med Pinterest, kan du hoppe over steget under.

en: If you still need support and have an active subscription for this product, please email %s.
nb_NO: Hvis du fortsatt trenger hjelp, og har et aktivt abonnement på dette produktet, vennligst send en e-post til %s.

en: If you want search engines to show this site in their results, you must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
nb_NO: Om du vil at søkemotorer skal vise ditt nettsted i sine resultater må du %1$sgå til dine Innstillinger for lesing%2$s og fjerne avkrysningen i boksen for Søkemotosrsynlighet.

en: If you want to apply advanced <code>meta</code> robots settings for this page, please define them in the following field.
nb_NO: Hvis du vil bruke avanserte <code>meta</code> robot-instillinger for denne siden, vennligst definer disse i følgende felt.

en: If you want to double-check your %1$s settings, or change something, you can always %2$sreopen the configuration wizard%3$s.
nb_NO: Hvis du vil dobbeltsjekke dine %1$s-innstillinger, eller endre noe, kan du alltids %2$sgjenåpne konfigurasjonsveiviseren%3$s.

en: If you want to outrank the competition in a specific town or region, check out our %1$s plugin! You’ll be able to easily insert Google maps, opening hours, contact information and a store locator. Besides that %1$s helps you to improve the usability of your contact page.
nb_NO: Hvis du ønsker å rangere foran dine konkurrenter i en bestemt by eller region, sjekk ut pluginet for %1$s! Du kan enkelt sette inn Google Maps, åpningstider, kontaktinformasjon og en butikklokker. I tillegg hjelper %1$s deg med å forbedre brukervennligheten til kontaktsiden din.

en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
nb_NO: Hvis du driver en blogg med bare en forfatter, vil forfatterarkivet være helt likt forsiden din. Dette kalles et %1$sproblem med duplikatinnhold%2$s.

en: If your %s were writable, you could edit it from here.
nb_NO: Hvis din %s var skrivbar, kunne du redigert den herifra.

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Immediately pings Google on the publication of a new post
nb_NO: Umiddelbart varsle Google når et nytt innlegg publiseres

en: Import
nb_NO: Importer

en: Import and Export
nb_NO: Import og eksport

en: Import from other SEO plugins
nb_NO: Importer fra andre SEO-utvidelser

en: Import of settings is only supported on servers that run PHP 5.3 or higher.
nb_NO: Import av innstilling er kun støttet servere som kjører PHP 5.3 eller nyere.

en: Import settings
nb_NO: Importer innstillinger

en: Import settings from another %1$s installation by pasting them here and clicking "%2$s".
nb_NO: Importer innstillinger fra en annen %1$s-installasjon ved å lime dem inn her og klikke "%2$s".

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
nb_NO: Importer innstillinger fra andre SEO-utvidelser og eksporter dine innstillinger for gjenbruk i en annen blogg.

en: Improve sharing on Facebook and Pinterest
nb_NO: Forbedre deling på Facebook og Pinterest

en: Improve your post with Yoast SEO
nb_NO: Forbedre innlegget ditt med Yoast SEO

en: Improvements
nb_NO: Forbedringer

en: Includes a free MyYoast account which gives you access to our free SEO for Beginners course!
nb_NO: Inkluderer en gratis MyYoast-konto, som gir deg tilgang til vårt gratis SEO for nybegynnere-kurs!

en: Increase your SEO reach
nb_NO: Øk din rekkevidde av SEO

en: Ingredients
nb_NO: Ingredienser

en: Ingredients title
nb_NO: Tittel for ingredienser

en: Insert question
nb_NO: Fyll inn spørsmål

en: Insert step
nb_NO: Sett inn trinn

en: Insights
nb_NO: Innsikter

en: Instagram URL
nb_NO: Instagram-URL

en: Instagram profile URL
nb_NO: URL til Instagram-profil

en: Install and activate
nb_NO: Installer og aktiver

en: Installed
nb_NO: Installert

en: Installing and activating addons
nb_NO: Installerer og aktiverer tilleggsmoduler

en: Instructions
nb_NO: Instruksjoner

en: Instructions title
nb_NO: Tittel for instruksjoner

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: It's highly recommended to have your postname in the URL of your posts and pages. Consider setting your permalink structure to %s.
nb_NO: Det er sterkt anbefalt å ha ditt innleggnavn i URLen til dine innlegg og sider. Vurder å sette din permalenkestruktur til %s.

en: Item Page
nb_NO: Elementside

en: Just another WordPress site
nb_NO: Bare enda et WordPress-nettsted

en: Keep
nb_NO: Behold

en: Keyphrase
nb_NO: Nøkkelfrase

en: Keyphrase volume in the last 12 months on a scale from 0 to 100.
nb_NO: Mengde nøkkelfraser de siste 12 måneder på en skala fra 0 til 100.

en: Keyphrase:
nb_NO: Nøkkelfrase:

en: Keyword Research
nb_NO: Nøkkelordundersøkelse

en: Keyword research is essential in any SEO strategy. You decide the search terms you want to be found for, and figure out what words your audience uses to find you. Great keyword research tells you what content you need to start ranking for the terms you want to rank for. Make sure your efforts go into the keywords you actually have a chance at ranking for! The %1$s walks you through this process, step by step.
nb_NO: Nøkkelordundersøkelse er viktig i enhver SEO-strategi. Du bestemmer hvilke søkeord du vil bli funnet på, og finne ut hvilke ord publikum bruker for å finne deg. God nøkkelordundersøkelse forteller deg hvilket innhold du trenger for å starte opprangeringen for termene du vil rangeres for. Sørg for at din innsats går inn i nøkkellordene du faktisk har en sjanse til å få rangering for! %1$s leder deg gjennom denne prosessen, trinn for trinn.

en: Keyword research training
nb_NO: Opplæring i nøkkelfraseundersøkelse

en: Knowledge Graph & Schema.org
nb_NO: Knowledge Graph og Schema.org

en: Last month
nb_NO: Siste måned

en: Latest blog posts on %1$s
nb_NO: Siste blogginnlegg på %1$s

en: Learn SEO
nb_NO: Lær SEO

en: Learn about why permalinks are important for SEO.
nb_NO: Lær om hvorfor permalenker er viktig for søkemotoroptimalisering.

en: Learn how the SEO analysis can help you rank.
nb_NO: Lær hvordan SEO analyse kan hjelpe deg å rangere bedre.

en: Learn more about Cornerstone Content.
nb_NO: Lær mer om hjørnesteinsinnhold.

en: Learn more about advanced meta robots settings on our help page.
nb_NO: Les mer om avanserte innstillinger for roboter-meta på hjelpesiden vår.

en: Learn more about canonical URLs on our help page.
nb_NO: Les mer om kanoniske URLer på hjelpesiden vår.

en: Learn more about marking a link as nofollow or sponsored.
nb_NO: Lær mer om å merke lenker som ikke-følg eller sponset.

en: Learn more about page or content types
nb_NO: Lær mer om side- og innholdstyper

en: Learn more about structured data with Schema.org
nb_NO: Lær mer om strukturerte data med Schema.org

en: Learn more about the Media and attachment URLs setting
nb_NO: Lær mer om innstillingen for media og vedleggs-URL

en: Learn more about the RSS feed setting
nb_NO: Lær mer om innstillingen for RSS-strøm

en: Learn more about the Webmaster Tools verification
nb_NO: Lær mer om verifisering med Webmaster Tools

en: Learn more about the archives setting
nb_NO: Lær mer om innstillingene for arkivene

en: Learn more about the available variables
nb_NO: Lær mer om de tilgjengelige variablene

en: Learn more about the benefits of optimized SEO data.
nb_NO: Lær mer om fordelene med optimaliserte SEO-data.

en: Learn more about the breadcrumbs title setting on our help page.
nb_NO: Les mer om innstillinger for titler i brødsmulestier på hjelpesiden vår.

en: Learn more about the no-follow setting on our help page.
nb_NO: Les mer om innstillingene for ikke-følging på vår hjelpeside.

en: Learn more about the no-index setting on our help page.
nb_NO: Les mer på hjelpesiden din om innstillingen for å ikke indeksere .

en: Learn more about the readability analysis
nb_NO: Lær mer om lesbarhetsanalyse

en: Learn more about the related keyphrases trend
nb_NO: Lær mer om endringene i relaterte nøkkelfraser

en: Learn more about the related keyphrases volume
nb_NO: Lær mer om mengden av relaterte nøkkelfraser

en: Learn more about the schema settings
nb_NO: Lær mer om skjemainnstillinger

en: Learn more about the special pages setting
nb_NO: Lær mer om innstillingen for spesielle sider

en: Learn more about your social profiles settings
nb_NO: Lær mer om innstillingene på dine sosiale profiler

en: Left angle quotation mark
nb_NO: Venstrevendt sitatmerke

en: Less than sign
nb_NO: Mindre enn-tegn

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Link edited.
nb_NO: Lenke redigert.

en: Link inserted.
nb_NO: Lenke er satt inn.

en: Link removed.
nb_NO: Lenke fjernet.

en: Link suggestions
nb_NO: Lenkeforslag

en: LinkedIn URL
nb_NO: LinkedIn-URL

en: LinkedIn profile URL
nb_NO: URL til LinkedIn-profil

en: List your Frequently Asked Questions in an SEO-friendly way. You can only use one FAQ block per post.
nb_NO: Lag oversikt over dine ofte stilte spørsmål på en SEO-vennlig måte. Du kan bare bruke én FAQ-blokk pr. innlegg.

en: Low asterisk
nb_NO: Lav stjerne

en: MailChimp signup failed:
nb_NO: MailChimp-registrering mislyktes:

en: Make %1$s primary %2$s
nb_NO: Gjør %1$s til primær %2$s

en: Make primary
nb_NO: Gjør til primær

en: Make sure to save your %s for changes to take effect
nb_NO: Pass på å lagre %s for at endringer skal tre i kraft

en: Make sure you don't miss out on traffic!
nb_NO: Pass på at du ikke går glipp av trafikk!

en: Make videos responsive through enabling fitvids.js
nb_NO: Gjør videoer responsive ved å aktivere fitvids.js

en: Make your products stand out in Google
nb_NO: Gjør at dine produkter skiller seg ut på Google

en: Manage your %s subscription on MyYoast
nb_NO: Behandle ditt %s-abonnement på MyYoast

en: Mark as cornerstone content
nb_NO: Merk som hjørnesteinsinnhold

en: Mark the most important %1$s as 'cornerstone content' to improve your site structure. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
nb_NO: Merk den viktigste %1$s som 'primært innhold' for å forbedre sidestrukturen. %2$sLær mer om primært innhold.%3$s.

en: Mark these articles as cornerstone content
nb_NO: Merk disse  artiklene som hjørnesteinsinnhold

en: Mark this result in the text
nb_NO: Merk dette resultatet i teksten

en: Marking links with nofollow/sponsored has been disabled for WordPress installs < 5.4.
nb_NO: Merking av lenker med ikke følg/sponset har blitt slått av for WordPress-installasjoner < 5.4.

en: Marks are disabled in current view
nb_NO: Merker er deaktivert i den gjeldende visningen

en: Media & attachment URLs
nb_NO: Media og vedlegg URLs

en: Medical Web Page
nb_NO: Medisinsk nettside

en: Meta Desc.
nb_NO: Metabeskrivelse.

en: Meta description
nb_NO: Meta-beskrivelse

en: Meta description not set.
nb_NO: Metabeskrivelse er ikke satt.

en: Meta description preview:
nb_NO: Forhåndsvisning av metabeskrivelse:

en: Meta description to use for Author page
nb_NO: Meta-beskrivelse for forfattersiden

en: Meta robots advanced
nb_NO: Avansert Meta Robots

en: Method %1$s() does not exist in class %2$s
nb_NO: Metoden %1$s() finnes ikke i klassen %2$s

en: Middle dot
nb_NO: Prikk

en: Mobile preview
nb_NO: Mobilforhåndsvisning

en: Mobile result
nb_NO: Mobilresultat

en: Mobile-Friendly Test
nb_NO: Test for mobilvennlighet

en: Modified
nb_NO: Modifisert

en: Modify your %s description by editing it right here...
nb_NO: Endre din %s-beskrivelse ved å redigere den her...

en: Modify your %s title by editing it right here...
nb_NO: Endre din %s-tittel ved å redigere den her...

en: Modify your meta description by editing it right here
nb_NO: Endre meta beskrivelsen din ved å redigere den her

en: Modify your social description by editing it right here.
nb_NO: Endre din sosiale beskrivelse ved å redigere her.

en: More information %1$sabout %3$s%2$s
nb_NO: Mer informasjon %1$som %3$s%2$s

en: More information about %1$s
nb_NO: Mer informasjon om %1$s

en: Move question down
nb_NO: Flytt spørsmål ned

en: Move question up
nb_NO: Flytt spørsmål opp

en: Move step down
nb_NO: Flytt trinn ned

en: Move step up
nb_NO: Flytt trinn opp

en: Multiple authors
nb_NO: Flere forfattere

en: Multiple keyphrases
nb_NO: Flere nøkkelfraser

en: MySpace URL
nb_NO: MySpace-URL

en: MySpace profile URL
nb_NO: MySpace profil-URL

en: Name
nb_NO: Navn

en: Need support?
nb_NO: Trenger du hjelp?

en: Needs improvement
nb_NO: Trenger forbedring

en: Network Settings
nb_NO: Nettverksinnstillinger

en: New
nb_NO: Ny

en: New %1$s Title
nb_NO: Ny %1$s-tittel

en: New Yoast Meta Description
nb_NO: Ny Yoast metabeskrivelse

en: New question added
nb_NO: Nytt spørsmål lagt til

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
nb_NO: Nye nettsteder i nettverket arver SEO-innstillingene fra dette nettstedet

en: New step added
nb_NO: Nytt trinn lagt til

en: New: Yoast SEO for Elementor
nb_NO: Ny: Yoast SEO for Elementor

en: News Article
nb_NO: Nyhetsartikkel

en: Next
nb_NO: Neste

en: Nine months ago
nb_NO: Ni måneder siden

en: No
nb_NO: Nei

en: No Archive
nb_NO: Ingen arkiv

en: No Focus Keyphrase
nb_NO: Ingen fokusnøkkelfrase

en: No Image Index
nb_NO: Ingen bilde-indeks

en: No JSON object was returned.
nb_NO: Intet JSON-objekt ble returnert.

en: No ads!
nb_NO: Ingen reklame!

en: No focus keyword was entered
nb_NO: Ingen fokusnøkkelfrase ble angitt

en: No index
nb_NO: Ingen indeksering

en: No more dead links
nb_NO: Ingen flere døde lenker

en: No more dead links a.k.a. 404 pages
nb_NO: Ingen flere døde lenker, også kjent som 404 sider

en: No new notifications.
nb_NO: Ingen nye varsler.

en: No numeric value was received.
nb_NO: Ingen numerisk verdi ble mottatt.

en: No settings found.
nb_NO: Ingen innstillinger funnet.

en: No site has been selected to restore.
nb_NO: Intet nettsted er valgt for å gjenopprette.

en: No title
nb_NO: Ingen tittel

en: No, I don't want to allow you to track my site data.
nb_NO: Nei, jeg vil ikke tillate at du sporer data fra nettstedet mitt.

en: None
nb_NO: Ingen

en: Not activated
nb_NO: Ikke aktivert

en: Not all required fields are given. Missing field %1$s
nb_NO: Ikke alle påkrevde felt er fylt ut. Mangler feltet %1$s

en: Not available
nb_NO: Ikke tilgjengelig

en: Not showing %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
nb_NO: Ikke vise %1$s i søkeresultatene betyr teknisk at de vil ha en %2$s meta for roboter og vil bli ekskludert fra XMLnettstedskartet. %3$sMer informasjon om innstillingene for søkeresultater%4$s.

en: Not showing the archive for %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
nb_NO: Ikke å vise arkivet for%1$s i søkeresultater betyr teknisk at de vil ha en %2$s robotmeta og ville være utelukket fra XML-nettstedskartet. %3$sMer informasjon om innstillingene for søkeresultater%4$s.

en: Not showing the archive for authors in the search results technically means those will have a %1$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
nb_NO: Ikke å vise arkiv for forfattere uten innlegg i søkeresultatene betyr teknisk at de vil ha en %1$s meta for roboter og vil bli ekskludert fra XML-nettstedskartet. %2$sMer informasjon om innstillinger for søkeresultater%3$s.

en: Not showing the archives for authors without posts in the search results technically means those will have a %1$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
nb_NO: Å ikke vise arkivene for forfatterne uten innlegg i søkeresultatene betyr teknisk at de vil ha en %1$s meta for roboter og vil bli ekskludert fra XML-netstedskartet. %2$sMer informasjon om innstillinger for søkeresultater%3$s.

en: Not showing the date archives in the search results technically means those will have a %1$s robots meta. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
nb_NO: Viser ikke datoen arkivene i søkeresultatene teknisk betyr at de vil ha en %1$s robots meta. %2$sMer informasjon om innstillingene for søkeresultater%3$s.

en: Not supported!
nb_NO: Ikke støttet!

en: Note that links to archives might be still output by your theme and you would need to remove them separately.
nb_NO: Vær oppmerksom på at arkivlenker fremdeles kan bli skrevet ut av temaet ditt og at du i såfall må fjerne dem separat.

en: Note: You can always choose to enable / disable them for your theme below. This setting will not apply to breadcrumbs inserted through a widget, a block or a shortcode.
nb_NO: Merk: Du kan nedenfor alltid velge å slå dem av/på for ditt tema. Denne innstillingen vil ikke virke på brødsmuler satt inn gjennom en widget, en blokk eller en kortkode.

en: Notifications
nb_NO: Varsler

en: Number of internal links linking to this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
nb_NO: Antall interne lenker som lenker til dette innlegget. Se "Yoast Columns" tekst i hjelp-fanen for mer informasjon.

en: Number of outgoing internal links in this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
nb_NO: Antall utgående interne lenker i dette innlegget. Se "Yoast kolonner"-teksten i hjelpfanen for mer informasjon.

en: OK SEO score
nb_NO: OK SEO-poengsum

en: Off
nb_NO: Av

en: On
nb_NO: På

en: On this page, you can change the name of your site and choose which separator to use. The separator will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results. Choose the one that fits your brand best or takes up the least space in the snippets.
nb_NO: På denne siden kan du endre navnet på nettstedet ditt og velge hvilket skilletegn som skal brukes. Skiletegnet vil for eksempel vises mellom innleggstittel og nettstedsnavn. Symboler vises i størrelsen de vises i søkeresultatene. Velg den som passer best for merkevaren din eller tar opp minst plass i tekstutdragene.

en: Once Weekly
nb_NO: Ukentlig

en: Once you add a bit more copy, we'll give you a list of words that occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on.
nb_NO: Med en gang du legger til mer tekst, vil vi gi deg en liste med de ordene som forekommer oftest i innholdet. Disse gir en indikasjon på hva innholdet ditt fokuserer på.

en: Once you're certain your site is OK, you can clean up. This will remove all the original data.
nb_NO: Når du er sikker på at nettstedet ditt er OK kan du rydde opp. Dette vil fjerne alt av opprinnelig innhold.

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please click the button again to re-start the process.
nb_NO: Oops, noe har gått galt og vi kunne ikke fullføre optimaliseringen av dine SEO-data. Vennligst klikk knappen igjen for å starte prosessen på nytt.

en: Open
nb_NO: Åpen

en: Open in new tab
nb_NO: Åpne i ny fane

en: Optimize SEO Data
nb_NO: Optimaliser SEO-data

en: Optimize your site for Google News
nb_NO: Optimaliser ditt nettsted for Google Nyheter

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
nb_NO: Optimaliser dine videoer for å vise dem frem i søkeresultater og få flere klikk!

en: Optimizing SEO data... This may take a while.
nb_NO: Optimaliserer SEO-data... Dette kan ta en stund.

en: Option A: My site is live and ready to be indexed
nb_NO: Valg A: Nettstedet mitt er aktivt og er klart for å bli indeksert

en: Option B: My site is under construction and should not be indexed
nb_NO: Valg B: Nettstedet mitt er under konstruksjon og bør ikke indekseres

en: Optional. Customize how you want to describe the duration of the instruction
nb_NO: Valgfritt. Tilpass hvordan du vil beskrive varigheten av instruksjonen

en: Optional. This can give you better control over the styling of the steps.
nb_NO: Valgfritt. Dette kan gi deg bedre kontroll over styling av trinnene.

en: Organization
nb_NO: Organisasjon

en: Organization logo
nb_NO: Logo til organisasjonen

en: Organization name
nb_NO: Navn på organisasjonen

en: Organization or person
nb_NO: Organisasjon eller person

en: Organization social profiles
nb_NO: Sosiale profiler for organisasjonen

en: Other benefits of %s for you:
nb_NO: Andre fordeler %s gir deg:

en: Outgoing internal links
nb_NO: Utgående interne lenker

en: Outrank the competition with %s
nb_NO: Ranger foran konkurrentene med %s

en: Page
nb_NO: Side

en: Page %1$d of %2$d
nb_NO: Side %1$d av %2$d

en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Page URL/Slug
nb_NO: Side URL/Slug

en: Page not found
nb_NO: Side ikke funnet

en: Page number
nb_NO: Sidenummer

en: Page type
nb_NO: Sidetype

en: Pagenumber
nb_NO: Sidenummer

en: Pagetotal
nb_NO: Side total

en: Parent title
nb_NO: Foreldertittel

en: Person logo / avatar
nb_NO: Person-logo / avatar

en: Personal info
nb_NO: Personlig informasjon

en: Pinterest Rich Pins Validator
nb_NO: Pinterest «Rich Pins»-validator

en: Pinterest URL
nb_NO: Pinterest-URL

en: Pinterest confirmation
nb_NO: Pinterest-bekreftelse

en: Pinterest confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
nb_NO: Pinterest-bekreftelseskoder kan bare inneholde bokstaver fra A til F, tall, bindestreker og understreker. %s

en: Pinterest profile URL
nb_NO: URL til Pinterest-profil

en: Pinterest settings
nb_NO: Pinterest-innstillinger

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the "Add Open Graph meta data" setting on the Facebook tab enabled if you want to optimize your site for Pinterest.
nb_NO: Pinterest benytter seg av Open Graph metadata, akkurat som Facebook, så sørg for at "Legg til Open Graph-metadata"-innstillingen på Facebook-fanen er markert som aktiv, dersom du ønsker å optimalisere nettstedet ditt for Pinterest.

en: Please check the format of the Facebook Page URL you entered. %s
nb_NO: Vennligst sjekk formatet til Facebookside-URLen du skrev inn. %s

en: Please check the format of the Instagram URL you entered. %s
nb_NO: Vennligst sjekk formatet til Instagram-URLen du skrev inn. %s

en: Please check the format of the Linkedin URL you entered. %s
nb_NO: Vennligst sjekk formatet til Linkedin-URLen du skrev inn. %s

en: Please check the format of the MySpace URL you entered. %s
nb_NO: Vennligst sjekk formatet til MySpace-URLen du skrev inn. %s

en: Please check the format of the Pinterest URL you entered. %s
nb_NO: Vennligst sjekk formatet til Pinterest-URLen du skrev inn. %s

en: Please check the format of the Wikipedia URL you entered. %s
nb_NO: Vennligst sjekk formatet til Wikipedia-URLen du skrev inn. %s

en: Please check the format of the Youtube URL you entered. %s
nb_NO: Vennligst sjekk formatet til YouTube-URLen du skrev inn. %s

en: Please check your posts and pages and see if the metadata was successfully imported.
nb_NO: Vennligst sjekk dine innlegg og sider for å se om metadata ble importert riktig.

en: Please confirm below that you would like to install %s on this site.
nb_NO: Vennligst bekreft at du vil installere %s på dette nettstedet,

en: Please don't show me this notification anymore
nb_NO: Vennligst ikke vis meg dette varselet mer

en: Please enter a focus keyphrase first to get related keyphrases
nb_NO: Vennligst oppgi en fokusnøkkelfrase først for å få relatert nøkkelfrase

en: Please make a backup of your database before starting this process.
nb_NO: Vennligst ta en sikkerhetskopi av databasen din før du starter denne prosessen.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
nb_NO: Vennligst oppgi en metabeskrivelse ved å redigere tekstutdraget nedenfor.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below. If you don’t, Google will try to find a relevant part of your post to show in the search results.
nb_NO: Vennligst oppgi en metabeskrivelse ved å redigere koden nedenfor. Hvis du ikke gjør det, vil Google prøve å finne en relevant del av innlegget ditt for å vise i søkeresultatene.

en: Please provide an SEO title by editing the snippet below.
nb_NO: Vennligst sett en SEO-tittel ved å endre tekstutdraget under.

en: Please read %1$sthis help article%2$s to find out how to resolve this problem.
nb_NO: Les %1$sdenne hjelpeartikkelen%2$s for å finne ut hvordan du kan løse dette problemet.

en: Please select a user below to make your site's meta data complete.
nb_NO: Vennligst velg en brukere nedenfor for å gjøre ditt nettsteds metadata fullstendig.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
nb_NO: Vennligst velg en gyldig innholdstype for taksonomi «%s»

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
nb_NO: Vennligst velg en gyldig taksonomi for innholdstypen «%s»

en: Please specify if your site is under construction or already active.
nb_NO: Vennligst spesifiser om nettstedet er under konstruksjon eller allerede aktivt.

en: Please specify what content types you would like to appear in search engines. If you do not know the differences between these, it's best to choose the default settings.
nb_NO: Vennligst spesifiser hvilke innholdstyper du vil se i søkemotorer. Hvis du ikke vet forskjellene mellom disse, er det best å velge standardinnstillingene.

en: Please upgrade your WordPress version or install the Gutenberg plugin to get this %1$s feature.
nb_NO: Vennligst oppgrader din WordPress-versjon eller installer utvidelsen Gutenberg for å få %1$s-funksjonen.

en: Please wait while %1$s connects to %2$s to get related keyphrases...
nb_NO: Vennligst vent mens %1$s kobler til %2$s for å få relaterte nøkkelfraser...

en: Plugin:
nb_NO: Utvidelse:

en: Post Noindexed
nb_NO: Innlegg avindeksert

en: Post Status
nb_NO: Innleggsstatus

en: Post doesn't exist.
nb_NO: Innlegget eksisterer ikke.

en: Post has an invalid Content Type: %s.
nb_NO: Innlegget har en ugyldig innholdstype: %s.

en: Post is set to noindex.
nb_NO: Innlegget er satt til «noindex».

en: Post type (plural)
nb_NO: Innholdstype (flertall)

en: Post type (singular)
nb_NO: Innholdstype (entall)

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Posts %1$swithout%2$s a focus keyphrase
nb_NO: Innlegg %1$suten%2$s et fokusnøkkelord

en: Posts list
nb_NO: Innleggsliste

en: Posts list navigation
nb_NO: Navigering i oversikten over innlegg

en: Posts that should not show up in search results
nb_NO: Innlegg som ikke burde vises i søkeresultater

en: Posts with the SEO score: %s
nb_NO: Innlegg med SEO-poeng: %s

en: Prefix for Archive breadcrumbs
nb_NO: Prefiks for arkiv-brødsmuler

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
nb_NO: Prefiks for søkeside-brødsmuler

en: Prefix for archive pages:
nb_NO: Prefiks for arkivsider:

en: Prefix for breadcrumbs:
nb_NO: Prefiks for brødsmulesti:

en: Prefix for search result pages:
nb_NO: Prefiks for søkeresultat-sider:

en: Prefix for the breadcrumb path
nb_NO: Prefiks for brødsmulestien

en: Premium support
nb_NO: Premium-støtte

en: Prep time
nb_NO: Forberedelsestid

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nb_NO: Forhåndsvis &#8220;%s&#8221;

en: Preview as:
nb_NO: Forhåndsvis som:

en: Preview your page in Facebook and Twitter
nb_NO: Forhåndsvis siden din hos Facebook og Twitter

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Price
nb_NO: Pris

en: Primary
nb_NO: Primær

en: Primary %s
nb_NO: Primær %s

en: Primary category
nb_NO: Primær kategori

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new sites.
nb_NO: Innstillinger som er sensitive (FB-administratorer og slikt), temaspesifikke (omskriving av titler) og et par veldig nettstedspesifikke, vil ikke importeres til nye nettsteder.

en: Problems
nb_NO: Problemer

en: Profile Page
nb_NO: Profilside

en: Prominent words
nb_NO: Framtredende ord

en: Provide an image of the organization logo
nb_NO: Oppgi et bilde av organisasjonens logo

en: Publication date
nb_NO: Publiseringsdato

en: QA Page
nb_NO: Spørsmåls- og svarside

en: REST API: Head endpoint
nb_NO: REST API: Hode-sluttpunkt

en: RSS feed settings
nb_NO: RSS-innstillinger

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
nb_NO: Få bedre rangeringer lokalt og i Google Maps, uten å bli andpusten!

en: Rank better with synonyms & related keyphrases
nb_NO: Ranger bedre med synonymer og relaterte nøkkelfraser

en: Rating
nb_NO: Rangering

en: Rating: %s
nb_NO: Rangering: %s

en: Read more about Schema.
nb_NO: Les mer om Schema.

en: Read more about how %s works.
nb_NO: Les mer om hvordan %s fungerer.

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
nb_NO: Les mer om hvordan intern lenking kan forbedre strukturen på nettstedetl

en: Read more about our usage tracking.
nb_NO: Les mer om vår sporing av bruken.

en: Read more like this on our SEO blog
nb_NO: Les mer som dette på vår SEO-blogg

en: Read our %1$sultimate guide to keyword research%2$s to learn more about keyword research and keyword strategy.
nb_NO: Les vår %1$sultimate veiledning til nøkkelord-forskning%2$s for å lære mer om nøkkelordforskning og -strategi.

en: Read why XML Sitemaps are important for your site.
nb_NO: Les hvorfor XML sidekart er viktig for siden din.

en: Readability
nb_NO: Lesbarhet

en: Readability analysis
nb_NO: Lesbarhetsanalyse

en: Readability analysis:
nb_NO: Analyse av lesevennlighet:

en: Readability score
nb_NO: Lesbarhetspoeng

en: Readability: %s
nb_NO: Lesbarhet: %s

en: Real Estate Listing
nb_NO: Eiendomsoversikt

en: Received internal links
nb_NO: Mottatte interne lenker

en: Recipe cooking time
nb_NO: Tilberedningstid for oppskrift

en: Recipe description
nb_NO: Beskrivelse av oppskrift

en: Recipe ingredient(s)
nb_NO: Ingrediens(er) i oppskriften

en: Recipe instructions
nb_NO: Instruksjoner i oppskriften

en: Recipe prep time
nb_NO: Foreredelsestid for oppskrift

en: Redirect attachment URLs to the attachment itself?
nb_NO: Omdirigere vedleggs-URL-er til vedlegget selv?

en: Redirect manager
nb_NO: Videresendings-administrator

en: Regular
nb_NO: Normal

en: Related keyphrase
nb_NO: Relatert nøkkelfrase

en: Related keyphrases
nb_NO: Relaterte nøkkelfraser

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove highlight from the text
nb_NO: Fjern fremhevelse fra teksten

en: Remove image
nb_NO: Fjern bilde

en: Remove keyphrase
nb_NO: Fjern nøkkelfrase

en: Remove marks in the text
nb_NO: Fjern merker i teksten

en: Remove the categories prefix?
nb_NO: Fjerne kategoriprefikset?

en: Remove the image
nb_NO: Fjern bildet

en: Removes the focus keyphrase section from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
nb_NO: Fjerner nøkkelord-fanen fra metaboksen og deaktiverer alle SEO-relaterte forslag.

en: Removes the readability analysis section from the metabox and disables all readability-related suggestions.
nb_NO: Fjerner lesbarhetsfanen fra metaboksen og deaktiverer alle forslag relatert til lesbarhet.

en: Replace image
nb_NO: Erstatt bilde

en: Replaced with a custom taxonomies description
nb_NO: Erstattes med en beskrivelse av egendefinert taksonomi

en: Replaced with a posts custom field value
nb_NO: Erstattet med verdien fra et egendefinert felt på et innlegg

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
nb_NO: Erstattet med et innleggs egendefinerte taksonomier, kommaseparert.

en: Replaced with the category description
nb_NO: Erstattet med kategori-beskrivelse

en: Replaced with the content type plural label
nb_NO: Erstattes med innholdstypens navn i flertallsform

en: Replaced with the content type single label
nb_NO: Erstattes med innholdstypens navn i entallsform

en: Replaced with the current page number
nb_NO: Erstattes med gjeldende sidenummer

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
nb_NO: Erstattet med gjeldende sidenummer og totalt antall sider (dvs. side 2 av 4)

en: Replaced with the current page total
nb_NO: Erstattes med gjeldende totalt sideantall

en: Replaced with the current search phrase
nb_NO: Erstattes med gjeldende søkeuttrykk

en: Replaced with the current tag/tags
nb_NO: Erstatt med nåværende tag/tags

en: Replaced with the date of the post/page
nb_NO: Erstatt med dato for innlegget/siden

en: Replaced with the normal title for an archive generated by WordPress
nb_NO: Erstattet med vanlig tittel for et arkiv generert av WordPress

en: Replaced with the post categories (comma separated)
nb_NO: Erstatt innlegget's kategori (separer med komma)

en: Replaced with the post/page ID
nb_NO: Erstatt med innlegget's/side ID

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
nb_NO: Erstattet med innleggets/sidens forfatters «Biografisk informasjon»

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
nb_NO: Erstatt innlegget's/side forfatter 'Alias'

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
nb_NO: Erstatt med innlegg/side sammnedrag (eller auto-generer hvis det ikke eksisterer)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
nb_NO: Erstattet med innleggets/sidens sammendrag (uten auto-generering)

en: Replaced with the post/page modified time
nb_NO: Erstattet med tidspunktet innlegget/siden sist ble endret

en: Replaced with the posts focus keyphrase
nb_NO: Erstattes med innleggets fokus-nøkkelord

en: Replaced with the primary category of the post/page
nb_NO: Erstattet med den primære kategorien for innlegget/siden

en: Replaced with the slug which caused the 404
nb_NO: Erstattes med permalenken som forårsaket 404

en: Replaced with the tag description
nb_NO: Erstattet med stikkord-beskrivelse

en: Replaced with the term ancestors hierarchy
nb_NO: Erstattet med hierarkiet over term-forfedre

en: Replaced with the term description
nb_NO: Erstatt med begrepet beskrivelse

en: Replaced with the term name
nb_NO: Erstatt med begrepet's navn

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
nb_NO: Erstattet med tittelen på foreldersiden til gjeldende side

en: Replaced with the title of the post/page
nb_NO: Erstatt med tittel for innlegget/siden

en: Report
nb_NO: Rapport

en: Request URL
nb_NO: Forespørsels-URL

en: Request method
nb_NO: Forespørselsmetode

en: Request method %1$s is not valid.
nb_NO: Forespørselsmetoden %1$s er ikke gyldig.

en: Required by %s
nb_NO: Påkrevet av %s

en: Response
nb_NO: Respons

en: Restore Site
nb_NO: Gjenopprett nettsted

en: Restore site to defaults
nb_NO: Tilbakestill siden til standard

en: Return to your %s
nb_NO: Tilbake til %s

en: Revise this step
nb_NO: Revider dette trinnet

en: Right angle quotation mark
nb_NO: Høyrevendt sitatmerke

en: SEO Settings
nb_NO: SEO-innstillinger

en: SEO Title
nb_NO: SEO-tittel

en: SEO analysis
nb_NO: SEO-analyse

en: SEO analysis:
nb_NO: SEO-analyse:

en: SEO data optimization complete
nb_NO: Optimalisering av SEO-data fullført

en: SEO data optimization is disabled for non-production environments.
nb_NO: Optimalisering av SEO-data er slått av for ikke-produksjonsmiljør.

en: SEO issue: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
nb_NO: SEO-problem: Det fremhevede bildet bør være minst 200x200 piksler for å plukkes opp av Facebook og andre sosiale medier.

en: SEO score
nb_NO: SEO -poeng

en: SEO score: %s
nb_NO: SEO-poengsum: %s

en: SEO settings configured
nb_NO: SO-innstillinger konfigurert

en: SEO title
nb_NO: SEO-tittel

en: SEO title preview
nb_NO: Forhåndsvisning av SEO-tittel

en: SEO title preview:
nb_NO: Forhåndsvisning av SEO-tittel:

en: Satirical Article
nb_NO: Satirisk artikkel

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save all
nb_NO: Lagre alt

en: Save changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Save changes to %s
nb_NO: Lagre endringer for %s

en: Schema
nb_NO: Skjema

en: Schema analysis:
nb_NO: Schema-analyse:

en: Schema settings
nb_NO: Skjemainnstillinger

en: Scholary Article
nb_NO: Utdanningsråd

en: Scroll to see the preview content.
nb_NO: Bla ned for å se forhåndsvisningen.

en: Scroll to see the table content.
nb_NO: Bla ned for å se tabellinnholdet.

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
nb_NO: Integrér WooCommerce med %1$s sømløst og få ekstra funksjonalitet!

en: Search Appearance
nb_NO: Søkeutseende

en: Search Console
nb_NO: Søkekonsoll

en: Search Results Page
nb_NO: Søkeresultatside

en: Search engine visibility
nb_NO: Synlighet i søkemotorer

en: Search engines and other websites can still send traffic to your deleted post.
nb_NO: Søkemotorer og andre nettsteder kan fortsatt sende trafikk til det slettede innlegget ditt.

en: Search engines should ignore this link (mark as %1$snofollow%2$s)%3$s
nb_NO: Søkemotorer bør ignorere denne lenken (merk som %1$snofollow%2$s)%3$s

en: Search engines should show "%1$s" in search results:
nb_NO: Søkemotorer bør vise "%1$s" i søkeresultatene:

en: Search pages
nb_NO: Søkesider

en: Search phrase
nb_NO: Søkeuttrykk

en: Security: no advanced or schema settings for authors
nb_NO: Sikkerhet: Ingen avanserte skjemainnstillinger for forfattere

en: See the XML sitemap.
nb_NO: Se XML-nettstedskartet.

en: See who contributed to %1$s.
nb_NO: Se hvem som har bidratt til %1$s.

en: Select a user...
nb_NO: Velg en bruker...

en: Select country
nb_NO: Velg land

en: Select image
nb_NO: Velg bilde

en: Select the primary %s
nb_NO: Velg hoved-%s

en: Separator between breadcrumbs
nb_NO: Separator mellom brødsmuler

en: Serving local customers?
nb_NO: Betjener du lokale kunder?

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings Updated.
nb_NO: Innstillinger oppdatert.

en: Settings could not be imported:
nb_NO: Innstillingene kunne ikke importeres:

en: Settings for %s archive
nb_NO: Innstillinger for %s arkiv

en: Settings saved.
nb_NO: Innstillinger lagret.

en: Settings successfully imported.
nb_NO: Innstillinger er importert.

en: Seven months ago
nb_NO: Sju måneder siden

en: Share your post!
nb_NO: Del innlegget ditt!

en: Should search engines follow links on this %1$s?
nb_NO: Skal søkemotorer følge lenker på dette/denne %1$s?

en: Should search engines follow links on this %s
nb_NO: Skal søkemotorer følge lenker på denne %s

en: Show %s in search results?
nb_NO: Vis %s i søkeresultater?

en: Show All Content Types
nb_NO: Vis alle innholdstyper

en: Show Blog page
nb_NO: Vis bloggside

en: Show SEO settings for %1$s?
nb_NO: Vise SEO-innstillinger for %1$s?

en: Show blog page in breadcrumbs
nb_NO: Vis bloggside i brødsmulesti

en: Show debug information
nb_NO: Vis feilsøkingsinformasjon

en: Show results for:
nb_NO: Vis resultater for:

en: Show this item.
nb_NO: Vis dette elementet

en: Show your videos in Google Videos
nb_NO: Vis dine videoer i Google Video

en: Showing step items as an ordered list.
nb_NO: Viser trinnelementene som en ordnet liste.

en: Showing step items as an unordered list
nb_NO: Viser trinnelementene som en uordnet liste

en: Sign Up!
nb_NO: Registrer deg!

en: Sign up for our newsletter if you would like to keep up-to-date about %1$s, other cool plugins by %2$s, and interesting news and tips from the world of SEO.
nb_NO: Meld deg på vårt nyhetsbrev om du ønsker å holde deg oppdatert om %1$s, andre kule utvidelser av %2$s, og interessante nyheter og tips fra SEO-verdenen.

en: Single %s settings
nb_NO: Innstillinger for enkelt-%s

en: Site Admins (default)
nb_NO: Nettsteds-administratorer (standard)

en: Site ID
nb_NO: Nettsted-ID

en: Site title
nb_NO: Nettstedstittel

en: Site type
nb_NO: Nettstedstype

en: Site with ID %d not found.
nb_NO: Nettsted med ID %d ikke funnet.

en: Six months ago
nb_NO: Seks måneder siden

en: Slug
nb_NO: Permalenke

en: Slug preview:
nb_NO: Forhåndsvisning av permalenke:

en: Small tilde
nb_NO: Liten tilde

en: Social
nb_NO: Sosiale medier

en: Social Media Posting
nb_NO: Innlegg i sosiale media

en: Social description
nb_NO: Sosial beskrivelse

en: Social image
nb_NO: Sosialt bilde

en: Social media preview
nb_NO: Forhåndsvisning av sosiale medier

en: Social previews
nb_NO: Forhåndsvisninger for sosiale medier

en: Social settings
nb_NO: Innstillinger for sosiale medier

en: Social title
nb_NO: Sosial tittel

en: Something else
nb_NO: Noe annet

en: Something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please %1$sre-start the process%2$s.
nb_NO: Noe har gått galt og vi kunne ikke fullføre optimaliseringen av dine SEO-data. Vennligst %1$sstart prosessen på nytt%2$s.

en: Something went wrong. Please reload the page.
nb_NO: Noe gikk galt, vennligst last siden på nytt.

en: Sorry, there's no data available for that keyphrase/country combination.
nb_NO: Beklager, det er ingen tilgjengelige data for den kombinasjonen av nøkkelfrase og land.

en: SoundCloud profile URL
nb_NO: SoundCloud profil-URL

en: Special pages
nb_NO: Spesialsider

en: Start SEO data optimization
nb_NO: Start optimalisering av SEO-data

en: Start ranking better for your videos
nb_NO: Begynn å rangere bedre for dine videoer

en: Start: Choose your cornerstones!
nb_NO: Start: Velg dine hjørnesteiner!

en: Status code
nb_NO: Statuskode

en: Step %1$d: %2$s
nb_NO: Trinn %1$d: %2$s

en: Step 1: Create a backup
nb_NO: Trinn 1: Opprett en sikkerhetskopi

en: Step 2: Import
nb_NO: Trinn 2: Importer

en: Step 3: Check your data
nb_NO: Trinn 3: Sjekk dataene dine

en: Step 4: Run the configuration wizard
nb_NO: Trin 4: Kjør konfigurasjons-veiviseren

en: Step 5: Clean up
nb_NO: Trinn 5: Rydd opp

en: Stop SEO data optimization
nb_NO: Stopp optimalisering av SEO-data

en: Stop losing customers to other local businesses
nb_NO: Slutt å miste kunder til andre lokale bedrifter

en: Structured Data
nb_NO: Strukurerte data

en: Success!
nb_NO: Suksess!

en: Success: %s
nb_NO: Suksess: %s

en: Summary
nb_NO: Sammendrag

en: Summary with large image
nb_NO: Sammendrag med stort bilde

en: Super Admins only
nb_NO: Kun super-admin

en: Superfast internal linking suggestions
nb_NO: Superaske forslag interne lenker

en: Synonyms & related keyphrases
nb_NO: Synonymer og relaterte nøkkelfraser

en: Tag
nb_NO: Stikkord

en: Tag description
nb_NO: Stikkordbeskrivelse

en: Tagline
nb_NO: Slagord

en: Take note:
nb_NO: Vennligst bemerk:

en: Taxonomies
nb_NO: Taksonomier

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for content types
nb_NO: Taksonomi å vise i brødsmulesti for innholdstyper

en: Team Yoast
nb_NO: Vi i Yoast

en: Tech Article
nb_NO: Teknisk artikkel

en: Ten months ago
nb_NO: Ti måneder siden

en: Term description
nb_NO: Begrepsbeskrivelse

en: Term hierarchy
nb_NO: Term-hierarki

en: Term is set to noindex.
nb_NO: Termen er satt til «noindex».

en: Term title
nb_NO: Begrepstittel

en: Term404
nb_NO: Begrep404

en: Text link counter
nb_NO: Teller for tekstlenker

en: That means that the form and information below is disabled, and not used.
nb_NO: Det betyr at skjemaet og informasjonen nedenfor er skrudd av og ikke i bruk.

en: The %1$s admin bar menu contains useful links to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
nb_NO: Administrasjonsmenyen for %1$s inneholder nyttige lenker til tredjepartsverktøy for analyse av sider og gjør det enkelt å se om du har nye varsler.

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
nb_NO: Installasjonen av utvidelsen %1$s er ikke ferdig. Vennligst sjekk %2$sinstallasjonsinstruksjonene%3$s.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
nb_NO: Utvidelsen %1$s kan skape problemer når de brukes sammen med %2$s.

en: The %s importer functionality uses temporary database tables. It seems your WordPress install does not have the capability to do this, please consult your hosting provider.
nb_NO: Funksjonen for %s-import bruker midlertidige database-tabeller. Det ser ut som din WordPress-installasjon ikke er satt opp til å kunne gjøre dette - vennligst kontakt din leverandør for hosting.

en: The %s integration offers suggestions and insights for keywords related to the entered focus keyphrase.
nb_NO: %s-integrasjonen tilbyr forslag og innsikter for nøkkelfrase i forhold til den angitte fokusnøkkefrasen.

en: The SEO analysis offers suggestions to improve the SEO of your text.
nb_NO: SEO-analysen gir deg anbefalinger for å forberede SEO-en i teksten din.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nb_NO: Tillegget Standard PHP-bibliotek (SPL) ser ut til å være utilgjengelig. Vennligst be din nettvert om å aktivere dette.

en: The URL that this page should redirect to.
nb_NO: URL adressen som denne siden skal viderekoble til.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to remove posts from the search results or change the canonical. The settings in the schema tab allows a user to change schema meta data for a post. These are things you might not want any author to do. That's why, by default, only editors and administrators can do this. Setting to "%2$s" allows all users to change these settings.
nb_NO: Den avanserte seksjonen av metaboksen %1$s lar en bruker fjerne innlegg fra søkeresultater eller endre den kanoniske. Innstillingene i skjemafanen lar en bruker endre skjema-metadata for et innlegg. Dette er ting du kanskje ikke vil at en forfatter skal gjøre. Det er derfor, som standard, bare redaktører og administratorer som kan gjøre dette. Å stille til "%2$s" lar alle brukere endre dise innstillingene.

en: The browser you are currently using is unfortunately rather dated. Since we strive to give you the best experience possible, we no longer support this browser. Instead, please use %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.
nb_NO: Nettleseren du bruker er dessverre temmelig utdatert. Vi prøver å gi deg best mulig opplevelse og derfor støtter vi ikke lenger denne nettleseren. Prøv å bruke %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s eller %3$sMicrosoft Edge%4$s i stedet.

en: The canonical URL that this page should point to. Leave empty to default to permalink. %1$sCross domain canonical%2$s supported too.
nb_NO: Den kanoniske URL denne siden skal peke til. La stå tomt hvis du skal bruke standard permalenke. %1$sKanoniske på tvers av domener%2$s støttes også.

en: The configuration wizard helps you to easily configure your site to have the optimal SEO settings.
nb_NO: Konfigurasjonsveilederen hjelper deg med å enkelt konfigurere ditt nettsted med de mest optimale SEO-innstillingene.

en: The cornerstone approach
nb_NO: Hjørnesteinsmetoden

en: The cornerstone content feature lets you to mark and filter cornerstone content on your website.
nb_NO: Funksjonen for hjørnesteinsinnhold lar deg merke og filtrere hjørnesteinsinnhold på nettstedet ditt.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
nb_NO: Standard blogg innstillingen må være den numeriske bloggen id av bloggen du vil bruke som standard.

en: The default card type to use
nb_NO: Standardkorttype du vil bruke

en: The file size of the uploaded image is too large for %s. File size must be less than %s.
nb_NO: Filstørrelsen til det opplastede bildet er for stor for %s. Filstørrelsen må være mindre enn %s.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nb_NO: Filter-utvidelsen er ikke ut til å være tilgjengelig. Vennligst spør din leverandør av webhotell om å tilgjengeliggjøre den.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
nb_NO: Den første virkelige alt-i-ett SEO-løsningen for WordPress, inkludert sidevis innholdsanalyse, XML-nettstedkart og mye mer.

en: The following words occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on. If the words differ a lot from your topic, you might want to rewrite your content accordingly.
nb_NO: De følgende ord og ordkombinasjoner opptrer mest hyppig. Disse gir en indikasjon på hva innholdet ditt bør fokusere på. Dersom ordene ikke passer godt overens med ditt fokusområde bør du vurdere å skrive om innholdet ditt deretter.

en: The form contains %1$s error. %2$s | The form contains %1$s errors. %2$s
nb_NO[0]: Skjemaet inneholder %1$s feil. %2$s
nb_NO[1]: Skjemaet inneholder %1$s feil. %2$s

en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %s, %s and %s.
nb_NO: Formatet på det opplastede bildet støttes ikke. Det støttede formatene er: %s, %s og %s.

en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %s, %s, %s and %s.
nb_NO: Formatet på det opplastede bildet støttes ikke. Det støttede formatene er: %s, %s, %s og %s.

en: The ingredients used in the recipe, e.g. sugar, flour or garlic.
nb_NO: Ingredienser brukt i oppskriften, f.eks. sukker, mel eller løk.

en: The links columns show the number of articles on this site linking %3$sto%4$s this article and the number of URLs linked %3$sfrom%4$s this article. Learn more about %1$show to use these features to improve your internal linking%2$s, which greatly enhances your SEO.
nb_NO: Lenke-kolonnene viser antall artikler på dette nettstedet som lenker %3$stil%4$s denne artikkelen og antallet lenker som lenker %3$sfra%4$s denne artikkelen. Les mer om %1$shvordan du bruker disse funksjonene for å forbedre dine interne lenker%2$s, for å forbedre din SEO.

en: The name of the organization
nb_NO: Navnet på organisasjonen

en: The name of the person
nb_NO: Personens navn

en: The number of headers and header labels don't match.
nb_NO: Antall sidehoder og sidehode-etiketter stemmer ikke.

en: The person
nb_NO: Personen

en: The plugin %2$s changes your site's output and in doing that differentiates between search engines and normal users, a process that's called cloaking. We highly recommend that you disable it.
nb_NO: Pluginen %2$s forandrer din nettsides innhold og på den måten differensierer mellom søkemotorer og vanlige brukere, en prosess som kalles cloaking. Vi anbefaler på det sterkeste at du deaktiverer den.

en: The post %1$s appeared first on %2$s.
nb_NO: Innlegget %1$s dukket først opp på %2$s.

en: The post could not be found.
nb_NO: Innlegget ble ikke funnet.

en: The premium version of %1$s with more features & support.
nb_NO: Premiumversjonen av %1$s med flere funksjoner og brukerstøtte.

en: The readability analysis offers suggestions to improve the structure and style of your text.
nb_NO: Lesbarhet analysen gir deg forslag til forbedringer av tekstens struktur og stil.

en: The request to Ryte returned an error.
nb_NO: Forespørselen til Ryte returnerte en feil.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
nb_NO: Separatoren definert i ditt temas %s-element.

en: The settings on this page allow you to specify what the default search appearance should be for any type of content you have. You can choose which content types appear in search results and what their default description should be.
nb_NO: Innstillingene på denne siden lar deg angi hva standard søk utseende bør være for hvilken type innhold du har. Du kan velge hvilke innholdstyper som vises i søkeresultatene og hva deres standardbeskrivelse skal være.

en: The site's name
nb_NO: Nettsiden's navn

en: The site's tagline
nb_NO: Nettstedets slagord

en: The submitted value was: %s
nb_NO: Den innsendte verdien var %s

en: The term could not be found.
nb_NO: Termen ble ikke funnet.

en: The term is considered invalid. The following reason was given by WordPress: %s
nb_NO: Termen anses ugyldig. Følgende begrunnelse ble gitt av WordPress: %s

en: The text link counter feature is not working as expected
nb_NO: Telleren for tekstlenker virker ikke som forventet

en: The text link counter helps you improve your site structure.
nb_NO: Tekstlenktelleren hjelper deg å forbedre strukturen på nettstedet.

en: The text link counter helps you improve your site structure. %1$sFind out how the text link counter can enhance your SEO%2$s.
nb_NO: Telleren for tekstlenker hjelper deg å forbedre strukturen på nettstedet ditt. %1$sFinn ut hvordan tekstlenke-telleren kan forbedre din SEO%2$s.

en: The text link counter is working as expected
nb_NO: Telleren for tekstlenker virker som forventet

en: The time it takes to actually cook the dish.
nb_NO: Tiden det tar å tilberede retten.

en: There is a new notification. | There are new notifications.
nb_NO[0]: Det er et nytt varsel.
nb_NO[1]: Det er nye varsler.

en: These are settings for the %1$s plugin by %2$s
nb_NO: Dette er innstillinger for utvidelsen %1$s av %2$s

en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
nb_NO: Disse sidene vil være %s som standard, slik at de aldri vil dukke opp i søkeresultatene.

en: This %1$s REST API endpoint gives you all the metadata you need for a specific URL. This will make it very easy for headless WordPress sites to use %1$s for all their SEO meta output.
nb_NO: Dette %1$s REST API-sluttpunktet gir deg alle metadata du trenger for at WordPress-nettsteder med headless-teknologi kan bruke %1$s for alle SEO metadata som genereres.

en: This adds an author byline and reading time estimate to the article’s snippet when shared on Slack.
nb_NO: Dette ligger til forfatter og lesetid i artikkelens utdrag når den blir delt på Slack.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in %1$sGoogle's Knowledge Graph%2$s. You can be either an organization, or a person.
nb_NO: Disse dataene er vist som metadata på ditt nettsted. De er ment å dukke opp i %1$sGoogles Knowledge Graph%2$s. Du kan enten være et organisasjon eller en person.

en: This feature has been disabled by the network admin.
nb_NO: Denne funksjonen er deaktivert av nettverksadministratoren.

en: This feature has been disabled since subsites never send tracking data.
nb_NO: Denne funksjonen er slått av fordi undernettsteder aldri sender sporingsdata.

en: This feature includes and replaces the Text Link Counter and Internal Linking Analysis
nb_NO: Denne funksjonen inkluderer og erstatter tekstlenke-telleren og intern lenkeanalyse

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
nb_NO: Denne funksjonen brukes til å automatisk legge til innhold i din RSS. Mer spesifikt er det ment å legge til lenker tilbake til bloggen din og blogginnleggene, så dumme skrapere automatisk legger til disse linkene også. Dette hjelper søkemotorer å identifisere deg som den opprinnelige kilden til innholdet.

en: This helps search engines understand your website and your content. You can change some of your settings for this page below.
nb_NO: Dette hjelper søkemotorer å forstå ditt nettsted og dit innhold. Du kan endre noen av dine innstillinger for denne siden nedenfor.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
nb_NO: Dette bildet brukes hvis innlegget/siden blir delt som ikke inneholder noen bilder.

en: This information will be used in Google's Knowledge Graph Card, the big block of information you see on the right side of the search results.
nb_NO: Denne informasjonen vil bli brukt i Googles kunnskapskort, den stor informsjonsboksen som vises på høyre side for søkeresultatene.

en: This is a sponsored link or advert (mark as %1$ssponsored%2$s)%3$s
nb_NO: Dette er en annonse eller sponset lenke (merk som %1$ssponsored%2$s)%3$s

en: This is below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd more content%4$s. | This is below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd more content%4$s.
nb_NO[0]: Dette er under det anbefalte minimum på %5$d ord. %3$sLegg til mer innhold%4$s.
nb_NO[1]: Dette er under det anbefalte minimum på %5$d ord. %3$sLegg til mer innhold%4$s.

en: This is far below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd more content%4$s. | This is far below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd more content%4$s.
nb_NO[0]: Dette er langt under det anbefalte minimum på %5$d ord. %3$sLegg til mer innhold%4$s.
nb_NO[1]: Dette er langt under det anbefalte minimum på %5$d ord. %3$sLegg til mer innhold%4$s.

en: This is slightly below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd a bit more copy%4$s. | This is slightly below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd a bit more copy%4$s.
nb_NO[0]: Dette er litt under det anbefalte minimum på %5$d ord. Legg til litt mer %3$stekst%4$s.
nb_NO[1]: Dette er litt under det anbefalte minimum på %5$d ord. Legg til litt mer %3$stekst%4$s.

en: This is what shows in the search results when people find your homepage. This means this is probably what they see when they search for your brand name.
nb_NO: Dette er hva som vises i søkeresultater når besøkende finner hjemmesiden din. Dette er antagelig det de ser når de søker etter ditt navn.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
nb_NO: Dette må være en eksisterende blogg. Blogg %s finnes ikke eller har blitt merket som slettet.

en: This tab allows you to selectively disable %1$s integrations with third-party products for all sites in the network. By default all integrations are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle an integration on or off for their site. When you disable an integration here, site admins will not be able to use that integration at all.
nb_NO: Denne fanen lar deg selektivt slå av %1$s-integrasjoner med tredjeparts-produkter for alle nettsteder i et nettverk. Som standard er alle integrasjoner slått på, noe som lar nettstedsadministratorene selv velge om de ønsker å slå av/på en integrasjon på sitt nettsted. Når du slår av en integrasjon her vil nettstedsadministratorene ikke kunne bruke den integrasjonen i det hele tatt.

en: This tab allows you to selectively disable %s features for all sites in the network. By default all features are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle a feature on or off for their site. When you disable a feature here, site admins will not be able to use that feature at all.
nb_NO: Denne kategorien lar deg selektivt deaktivere %s-funksjoner for alle nettsteder i nettverket. Som standard er alle funksjoner aktivert, som gjør at nettstedadministratorer selv kan velge om de vil slå av eller på en funksjon for eget nettsted. Når du deaktiverer en funksjon her, kan ikke nettstedsadministratorene bruke denne funksjonen i det hele tatt.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
nb_NO: Dette verktøyet lar deg raskt endre viktige filer for SEO, slik som robots.txt og, om du har en, din .htaccess-fil.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
nb_NO: Dette verktøyet gir deg muligheten til å endre titler og beskrivelser på dine innlegg og sider uten å måtte gå inn på hver enkelt side.

en: This will import the post metadata like SEO titles and descriptions into your %1$s metadata. It will only do this when there is no existing %1$s metadata yet. The original data will remain in place.
nb_NO: Dette vil importere metadata for innlegg som SEO-titler og beskrivelser inn i dine %1$s-metadata. Den vil kun gjøre dette om det ikke eksisterer %1$s-metadata der fra før. Opprinnelig data vil bli tatt vare på.

en: Three months ago
nb_NO: Tre måneder siden

en: Time needed:
nb_NO: Beregnet tid:

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title Separator
nb_NO: Tittel-separator

en: Title separator symbol
nb_NO: Skillesymbol for titler

en: Title settings
nb_NO: Tittelinnstillinger

en: Title to use for Author page
nb_NO: Tittel på forfattersiden

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
nb_NO: Tittel å bruke for denne siden i brødsmulestier

en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
nb_NO: For å %1$sverifisere ditt nettsted med Pinterest%2$s, legg inn meta-elementet her:

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
nb_NO: For å kunne opprette en omdirigering og rette problemet, trenger du %1$s. Du kan kjøpe utvidelsen, inkludert et års support og oppdateringer på %2$s.

en: To change the social accounts used for your site, update the details for %1$s.
nb_NO: For å endre sosiale konti brukt på ditt nettsted, oppdater detaljene for %1$s.

en: To let search engines know which social profiles are associated to this site, enter your site social profiles data below.
nb_NO: For å la søkemotorene vite hvilke sosiale profiler som er assosiert med denne siden, skriv inn dine sosiale profiler nedenfor.

en: To make your site represent a Company or Organization go to %1$sSearch Appearance%2$s and set Organization or Person to "Organization".
nb_NO: For å angi at dtt nettsted representerer et selskap eller organisasjon går du til %1$sSøkeutseende%2$s og setter Organisasjon eller person to "Organisasjon".

en: To view your current crawl errors, %1$splease visit Google Search Console%2$s.
nb_NO: For å se nåværende gjennomsøkingsfeil, %1$svenligst besøk Google Search Console%2$s.

en: Toggle %1$s's XML Sitemap
nb_NO: Skru %1$s sitt XML-nettstedskart av/på

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Trend
nb_NO: Tendens

en: Truly optimize your site for a local audience with our %s plugin! Optimized address details, opening hours, store locator and pickup option!
nb_NO: Optimaliser ditt nettsted for lokalt publikum med vår %s-utvidelse! Optimaliserte adressedetaljer, åpningstider, butikkfinner og hentealternativ!

en: Try to make shorter sentences to improve readability
nb_NO: Prøv å lage kortere setninger for å bedre lesbarheten

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability
nb_NO: Prøv å lage kortere setninger og bruk enklere ord for å bedre lesbarheten

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
nb_NO: Prøver å bygge mellomlagringsnøkkel for sidekartet, men kombinasjonen av postfiks og prefiks gir for lite plass til å gjøre dette. Du etterspør muligens en side som er utenfor det forventede området.

en: Tumblr profile URL
nb_NO: Tumblr profil-URL

en: Twelve months ago
nb_NO: Tolv måneder siden

en: Twitter Username
nb_NO: Twitter-brukernavn

en: Twitter preview
nb_NO: Twitter-forhåndsvisning

en: Twitter settings
nb_NO: Twitter-innstillinger

en: Twitter username (without @)
nb_NO: Twitter-brukernavn (uten @)

en: Twitter usernames can only contain letters, numbers, and underscores. %s
nb_NO: Twitter-brukernavn kan bare inneholde bokstaver, tall og understreker. %s

en: Twitter uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the "Add Open Graph meta data" setting on the Facebook tab enabled if you want to optimize your site for Twitter.
nb_NO: Twitter bruker Open Graph-metadata akkurat som Facebook, så pass på å beholde "Legg til Open Graph-metadata"-innstillingen fra Facebook-fanen skrudd på om du vil optimalisere nettstedet for Twitter.

en: Two months ago
nb_NO: To måneder siden

en: Uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: Unfortunately we cannot save changes to your SEO settings while you are working on a draft of an already-published %1$s. If you want to save your SEO changes, make sure to click 'Update', or wait to make your SEO changes until you are ready to update the %1$s.
nb_NO: Dessverre kan vi ikke lagre endringer i dine SEO-innstillinger mens du arbeider med en kladd til en allerede publisert %1$s. Hvis du vil lagre dine SEO-endringer, sørg for å klikke 'Oppdater' eller vent med å gjøre dine SEO-endringer til du klar til å oppdatere %1$s.

en: Unlink
nb_NO: Fjern lenke

en: Unlock with Premium
nb_NO: Lås opp med Premium

en: Unordered list
nb_NO: Usortert liste

en: Updated %s
nb_NO: Oppdater %s

en: Upgrade to %s
nb_NO: Oppgrader til %s

en: Upgrade to Premium
nb_NO: Oppgrader til Premium

en: Upgrade your %s plan
nb_NO: Oppgrader din %s-pakke

en: Upload Image
nb_NO: Last opp bilde

en: Upon saving, this setting will apply to all of your %1$s. %1$s that are manually configured will be left untouched. | Upon saving, these settings will apply to all of your %1$s. %1$s that are manually configured will be left untouched.
nb_NO[0]: Ved lagring vil denne innstillinge brukes på alle dine %1$s. %1$s som er manuelt konfigurert vil ikke endres.
nb_NO[1]: Ved lagring vil disse innstillingene brukes på alle dine %1$s. %1$s som er manuelt konfigurert vil ikke endres.

en: Url preview
nb_NO: Forhåndsvisning av URL

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
nb_NO: Bruk av denne brødsmulesti-funksjonen er beskrevet i %1$sartikkelen om brødsmulesti-implementering i vår kunnskapsbase%2$s.

en: Usage tracking
nb_NO: Sporing av bruk

en: Use %1$s breadcrumbs instead of %2$s ones
nb_NO: Bruk brødsmulesti fra %1$s i stedet for fra %2$s

en: Use Image
nb_NO: Bruk bilde

en: User description
nb_NO: Brukerbeskrivelse

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
nb_NO: Ved hjelp av dette skjemaet kan du tilbakestille et nettsted til standard SEO-innstillinger.

en: Variable
nb_NO: Variabel

en: Vertical bar
nb_NO: Vertikal strek

en: View
nb_NO: Vis

en: View &#8220;%s&#8221;
nb_NO: Vis &#8220;%s&#8221;

en: Volume
nb_NO: Volum

en: WARNING:
nb_NO: ADVARSEL:

en: WP Page Title
nb_NO: WP sidetittel

en: Wait for a week or so, until %1$s automatically processes most of your content in the background.
nb_NO: Vent omtrent en uke, til %1$s automatisk har behandlet mesteparten av innholdet ditt i bakgrunnen.

en: Want to continue?
nb_NO: Vil du fortsette?

en: Want to learn SEO from Team Yoast? Check out our %1$s!
nb_NO: Vil du lære om SEO fra Team Yoast? Sjekk ut vårt %1$s!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
nb_NO: Advarsel: Selv om du kan sette innstillingen for meta-robots her, er hele nettstedet satt til noindex i nettstedets generelle innstillinger, så disse innstillingene her vil ikke ha noen effekt.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
nb_NO: Advarsel: Lenken er satt inn, men kan ha feil. Test lenken.

en: Warning: the variable %1$s cannot be used in this template. See the %2$s for more info.
nb_NO: Advarsel: Variabelen %1$s kan ikke brukes i denne malen. Se %2$s for mer informasjon.

en: We could not find any relevant articles on your website that you could link to from your post.
nb_NO: Vi kunne ikke finne noen relevante artikler på nettstedet som du kan lenke til fra innlegget.

en: We estimate this could take a long time, due to the size of your site. As an alternative to waiting, you could:
nb_NO: Dette kan ta lang tid på grunn av størrelsen på nettstedet ditt. Som et alternativ til å vente, kan du:

en: We estimate this will take a couple of minutes.
nb_NO: Vi antar det kommer til å ta et par minutter.

en: We estimate this will take less than a minute.
nb_NO: Vi antar det kommer til å ta under ett minutt.

en: We have both free and premium online courses to learn everything you need to know about SEO.
nb_NO: Vi har både online gratiskurs og premiumkurs hvor du kan lære alt du trenger å vite om SEO.

en: We have detected that you have not finished this wizard yet, so we recommend you to %2$sstart the configuration wizard to configure %1$s%3$s.
nb_NO: Vi har oppdaget at du ikke har fullført veilederen ennå, så vi anbefaler deg å %2$sstarte konfigurasjonsveilederen for å konfigurere %1$s %3$s.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
nb_NO: Vi har oppdaget følgende problemer som har effekt på SEO'en på din side.

en: We notice that you have installed WPML. To make sure your canonical URLs are set correctly, %1$sinstall and activate the Yoast SEO Multilingual add-on%2$s as well!
nb_NO: Vi har merket at du har installert WPML. For forsikre deg om at dine kanoniske URL-er er dsatt opp riktig, %1$sinstaller og aktiver tilleggsmodulen Yoast SEO Multilingual%2$s også!

en: We recommend you set this to Yes.
nb_NO: Vi anbefaler å sette dette til JA.

en: We see that you enabled automatic updates for WordPress. We recommend that you do this for %1$s as well. This way we can guarantee that WordPress and %1$s will continue to run smoothly together. %2$sGo to your plugins overview to enable auto-updates for %1$s.%3$s
nb_NO: Vi ser at du har slått på automatiske oppdateringer for WordPress. Vi anbefaler at gjør dette også for %1$s. På denne måten kan vi garantere at WordPress og %1$s vil fortsette å kjøre pent sammen. %2$sGå til din oversikt over utvidelser for å slå på auto-oppdateringer for %1$s.%3$s

en: We see that you enabled automatic updates for WordPress. We recommend that you do this for %1$s as well. This way we can guarantee that WordPress and %1$s will continue to run smoothly together. Please contact your network admin to enable auto-updates for %1$s.
nb_NO: Vi ser at du har slått på automatiske oppdateringer for WordPress. Vi anbefaler at gjør dette for %1$s også. På denne måten kan vi garantere at WordPress og %1$s vil fortsette å kjøre pent sammen. Vennligst kontakt din nettverksadministartor for å slå på auto-oppdateringer for %1$s.

en: We've analyzed your post. Everything looks good. Well done!
nb_NO: Vi har analysert innlegget ditt. Alt ser bra ut. Godt jobbet!

en: We've analyzed your post. There is still room for improvement!
nb_NO: Vi har analysert innlegget ditt. Det er fortsatt rom for forbedringer!

en: We've detected data from one or more SEO plugins on your site. Please follow the following steps to import that data:
nb_NO: Vi har oppdaget data fra en eller flere SEO-utvidelser på nettstedet ditt. Følg fremgangsmåten nedenfor for å importere disse dataene:

en: We've encountered a problem trying to get related keyphrases. Please try again later.
nb_NO: Det har oppstått et problem med å få relaterte nøkkelfraser. Vennligst prøv igjen senere.

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5 stars rating on WordPress.org%3$s!
nb_NO: Vi har lagt merke til at du har brukt %1$s i en stund nå. Vi håper du er fornøyd! Vi ville bli veldig glade hvis du kunne %2$sgitt oss en vurdering med 5 stjerner på WordPress.org%3$s!

en: We've written an article about %1$show to use the SEO score and Readability score%2$s.
nb_NO: Vi har skrevet en artikkel om %1$shvordan du kan ta i bruk score for SEO og score for lesevennlighet%2$s.

en: Web Page
nb_NO: Nettside

en: Webmaster Tools
nb_NO: Verktøy for nettstedsadministratorer

en: Webmaster Tools verification
nb_NO: Bekreftelser for nettredaktørverktøy

en: Website name
nb_NO: Nettstedsnavn

en: What does the site %1$s represent?
nb_NO: Hva står %1$s for?

en: What type of page or content is this?
nb_NO: Hva slags type side eller innhold er dette?

en: When you click OK we will open our HelpScout beacon where you can find answers to your questions. This beacon will load our support data and also potentially set cookies.
nb_NO: Når du klikker OK, åpner vi vår HelpScout-widget hvor du kan finne svar på dine spørsmål. Denne widgeten vil laste inn brukerstøtte-data og kan også sette informasjonskapsler.

en: When you upload media (an image or video for example) to WordPress, it doesn't just save the media, it creates an attachment URL for it. These attachment pages are quite empty: they contain the media item and maybe a title if you entered one. Because of that, if you never use these attachment URLs, it's better to disable them, and redirect them to the media item itself.
nb_NO: Når du laster topp media (for eksempel et bilde eller en video) til WordPress, så vil det også lages en vedleggs URL for opplastingen. Disse vedleggssidene er ganske tomme: de inneholder mediet du lastet opp, og kanskje en tittel hvis du skrev inn en. Så hvis du ikke benytter vedleggs URL, er det kanskje bedre å deaktivere de, og heller videresende rett till mediet.

en: Who should have access to the %1$s settings
nb_NO: Hvem skal ha tilgang til innstillinger for %1$s

en: Wikipedia URL
nb_NO: Wikipedia-URL

en: Wikipedia page about you
nb_NO: Wikipedia-side om deg

en: With %s, you can easily create such redirects.
nb_NO: Med %s kan du enkelt lage slike redirigeringer.

en: WordPress automatically generates an URL for each media item in the library. Enabling this will allow for google to index the generated URL.
nb_NO: WordPress genererer automatisk en URL for hvert medieelement i biblioteket. Ved å aktivere dette vil Google tillates å indeksere den genererte URLen.

en: Would you like to add a related keyphrase?
nb_NO: Vil du legge til en relatert nøkkelfrase?

en: Would you like to add another keyphrase?
nb_NO: Vil du legge til en nøkkelfrase til?

en: Would you like to add keyphrase synonyms?
nb_NO: Vil du legge til nøkkelord-synonymer?

en: Would you like to add more than one keyphrase?
nb_NO: Vil du legge til mer enn ett nøkkelord?

en: Would you like to be able to add these related keyphrases to the %s analysis so you can optimize your content even further?
nb_NO: Vil ha mulighet til å legge denne relaterte nøkkelfrasen til %s-analyse slik at du kan optimalisere ditt innhold ytterligere?

en: Written by
nb_NO: Skrevet av

en: XML sitemaps
nb_NO: XML-nettstedskart

en: Yandex confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
nb_NO: Yandex-bekreftelseskoder kan bare inneholde bokstaver fra A til F, tall, bindestreker og understreker. %s

en: Yandex verification code
nb_NO: Yandex verifiseringskode

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Yes, you can track my site's data!
nb_NO: Ja, du kan spore data fra nettstedet mitt!

en: Yoast Breadcrumbs
nb_NO: Yoast Brædsmuler

en: Yoast How-to
nb_NO: Yoast Hvordan

en: Yoast SEO automatically describes your pages using schema.org
nb_NO: Yoast SEO beskriver automatisk dine sider med schema.org

en: Yoast option %1$s not found.
nb_NO: Yoast-alternativet %1$s ble ikke funnet.

en: You are not allowed to activate plugins.
nb_NO: Du har ikke lov til å aktivere utvidelser.

en: You are not allowed to install plugins.
nb_NO: Du har ikke lov til å installere utvidelser.

en: You are not allowed to modify unregistered network settings.
nb_NO: Du har ikke lov til å endre uregistrerte nettverksinnstillinger.

en: You are not allowed to perform this action.
nb_NO: Du har ikke lov til å utføre denne handlingen.

en: You are not receiving updates or support! Fix this problem by adding this site and enabling %1$s for it in %2$s.
nb_NO: Du mottar ikke oppdateringer eller støtte! Løs dette problemet ved å legge til denne nettstedet og aktiver %1$s for den i %2$s.

en: You are using a custom tagline or an empty one.
nb_NO: Du bruker et tilpasset slagord eller et tomt.

en: You can %1$snot%2$s activate your premium plugin(s) and receive updates because %5$s cannot connect to %6$s. A common cause for not being able to connect is an out-of-date version of cURL, software used to connect to other servers. However, your cURL version seems fine. Please talk to your host and, if needed, the Yoast support team to figure out what is broken. %3$sRead more about cURL in our help center%4$s.
nb_NO: Du kan %1$sikke%2$s aktivere din(e) premium-utvidelse(r) og få oppdateringer fordi %5$s ikke kan koble til %6$s. En vanlig grunn til denne feilen er en utdatert versjon av cURL, programvaren som benyttes til å koble til andre servere. Din versjon av cURL ser likevel grei ut. Vennligst snakk med din nettvert og, om nødvendig, Yoast brukerstøtte for finne ut hva som er feil. %3$sLes mer om cURL i vårt hjelpesenter%4$s.

en: You can %1$snot%2$s activate your premium plugin(s) and receive updates because %5$s cannot connect to %6$s. The cause for this error is probably that the cURL software on your server is too old. Please contact your host and ask them to update it to at least version 7.34. %3$sRead more about cURL in our help center%4$s.
nb_NO: Du kan %1$sikke%2$s aktivere din(e) premium-utvidelse(r) og få oppdateringer fordi %5$s ikke kan koble til %6$s. Grunnen til denne feilen er trolig at programvaren cURL på din server er for gammel. Vennligst kontakt din nettvert og be dem om å oppdatere den til minst versjon 7.34. %3$sLes mer om cURL i vårt hjelpesenter%4$s.

en: You can change the default type for %1$s in your %2$sSearch Appearance Settings%3$s.
nb_NO: Du kan endre standardtypen for %1$s i dine %2$sInnstillinger for søkeutseende%3$s.

en: You can click on each element in the preview to jump to the Snippet Editor.
nb_NO: Du kan klikke på hvert element i forhåndsvisningen for å hoppe til tekstutdragredigeringen.

en: You can determine the title and description for the homepage by %1$sediting the homepage itself%2$s.
nb_NO: Du kan bestemme tittelen og beskrivelsen for hjemmesiden ved å %1$sredigere selve hjemmesiden%2$s.

en: You can determine the title and description for the posts page by %1$sediting the posts page itself%2$s.
nb_NO: Du kan bestemme tittel og beskrivelse for forsiden ved å %1$sredigere selve innleggssiden%2$s

en: You can edit the SEO meta-data for this custom type on the %1$sShop page%2$s.
nb_NO: Du kan endre SEO-metadata for denne tilpassede typen på %1$sbutikksiden%2$s.

en: You can edit the details shown in meta data, like the social profiles, the name and the description of this user on their %1$s profile page.
nb_NO: Du kan redigere detaljene vist i meta, som sosiale profiler, navnet og beskrivelsen til denne brukeren på dennes %1$s profilside.

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
nb_NO: Du kan fikse dette på siden %1$sinnstillinger for permalenker%2$s.

en: You can probably find an answer to your question in our %1$shelp center%2$s.
nb_NO: Du finner trolig svar på spørsmålet ditt i vårt %1$shjelpesenter%2$s.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored.
nb_NO: Du kan få mer fart på ditt nettsted og få innsikt i din interne lenkestruktur ved å la oss foreta noen få optimaliseringer i måten SEO-data er lagret.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored. If you have a lot of content it might take a while, but trust us, it's worth it.
nb_NO: Du kan få mer fart på ditt nettsted og få innsikt i din interne lenkestruktur ved å la oss foreta noen få optimaliseringer i måten SEO-data er lagret. Dersom du har svært mye innhold kan det ta en stund. Men tro oss, det er verdt det.

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools. This feature will add a verification meta tag on your home page. Follow the links to the different Webmaster Tools and look for instructions for the meta tag verification method to get the verification code. If your site is already verified, you can just forget about these.
nb_NO: Du kan bruke boksene nedenfor for å verifisere med de forskjellige verktøyene for nettredaktører. Denne funksjonen legger til en metatag for bekreftelse på hjemmesiden din. Følg koblingene til de forskjellige verktøyene for nettredaktører, og se etter instruksjoner om bekreftelsesmetoder for å få bekreftelseskoden. Hvis nettstedet ditt allerede er bekreftet, kan du bare glemme disse.

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
nb_NO: Du kan bruke følgende variabler i innholdet, de vil bli erstattet av verdien på høyre side.

en: You can't edit %s that aren't yours.
nb_NO: Du kan ikke redigere %s du ikke eier.

en: You can't edit %s.
nb_NO: Du kan ikke redigere %s.

en: You cannot create a %s file.
nb_NO: Du kan ikke opprette %s fil.

en: You cannot edit the %s file.
nb_NO: Du kan ikke redigere filen %s .

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
nb_NO: Du kan ikke overstyre en WPSEO standard variabelerstatning ved å registrere en variabel med det samme navnet. Bruk «wpseo_replacements»-filteret i stedet for å justere erstatningsvariabelen.

en: You changed the default WordPress tagline
nb_NO: Du har endret det standard WordPress-slagordet

en: You do have your postname in the URL of your posts and pages.
nb_NO: Du har ditt innleggsnavn i URLen for dine innlegg og sider.

en: You do not have the required rights to export settings.
nb_NO: Du har ikke de nødvendige rettighetene for å eksportere innstillingene.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages
nb_NO: Du har ikke ditt innleggsnavn i URLen for dine innlegg og sider.

en: You don't have a %s file, create one here:
nb_NO: Du har ikke en %s-fil, du kan lage en her:

en: You don't have any published posts, your SEO scores will appear here once you make your first post!
nb_NO: Du har ingen publiserte innlegg, SEO-poengsummen din vil synliggjøres når du har publisert ditt første innlegg!

en: You have %d hidden notification: | You have %d hidden notifications:
nb_NO[0]: Du har %d skjult varsel
nb_NO[1]: Du har %d skjulte varsler

en: You have %d hidden problem: | You have %d hidden problems:
nb_NO[0]: Du har %d skjult problem
nb_NO[1]: Du har %d skjulte problemer

en: You have previously set your site to represent a person. We’ve improved our functionality around Schema and the Knowledge Graph, so you should go in and %1$scomplete those settings%2$s.
nb_NO: Du har tidligere angitt at ditt nettsted representerer en person. Vi har forbedret vår funksjonalitet rundt Schema og Knowledge Graph slik at du bør gå inn og %1$sfullføre de innstillingene%2$s.

en: You have selected the user %1$s as the person this site represents. Their user profile information will now be used in search results. %2$sUpdate their profile to make sure the information is correct.%3$s
nb_NO: Du har valgt brukeren %1$s som personen dette nettstedet representerer. Dennes brukerprofil-informasjon vil nå bli brukt i søkeresultatet. %2$sOppdater dennes profil for å forsikre deg om at informasjonen er korrekt.%3$s

en: You have uploaded a %s. Please note that, if it’s an animated %s, only the first frame will be used.
nb_NO: Du har lastet opp en %s. Vennligst merk at om den er animert %s vil kun første ramme bli brukt.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
nb_NO: Du har brukt HTML-koder som ikke er tillatt.

en: You haven't set a Shop page in your WooCommerce settings. Please do this first.
nb_NO: Du har ikke valgt en Butikk side i din WooCommerce innstillinger. Vær vennlig å gjør dette først.

en: You just deleted a %1$s.
nb_NO: Du har nettopp slettet en %1$s.

en: You just trashed a %1$s.
nb_NO: Du har nettopp kastet en %1$s.

en: You searched for
nb_NO: Du søkte etter

en: You searched for %s
nb_NO: Du søkte etter %s

en: You should change the default WordPress tagline
nb_NO: Du bør endre standard WordPress-slagord

en: You should create a redirect to ensure your visitors do not get a 404 error when they click on the no longer working URL.
nb_NO: Du bør opprette en viderekobling for å sikre at de besøkende ikke får en 404-feil når de klikker på URL-adressen som ikke lenger fungerer.

en: You should run the configuration wizard, from the SEO &rarr; General &rarr; Dashboard page, to make sure all the settings for your site are correct.
nb_NO: Du burde kjøre konfigurasjons-veilederen fra siden for SEO &arr; Generelt &arr; Dashbord for å få bekreftet at alle innstillinger på nettstedet ditt er riktige.

en: You still have the default WordPress tagline. Even an empty one is probably better.
nb_NO: Du har fortsatt standard WordPress-slagord. Selv et tomt et er trolig bedre.

en: You've done it!
nb_NO: Du er ferdig!

en: You've reached the maximum amount of 4 related keyphrases. You can change or remove related keyphrases in the %s metabox or sidebar.
nb_NO: Du har nådd makisimale antall på 4 relaterte nøkkelfraser. Du kan endre eller fjerne relaterte nøkkelfraser i %s-metaboksen eller sidestolpen.

en: You've reached your request limit for today. Check back tomorrow or upgrade your plan over at %s.
nb_NO: Du har nådd begrensningen i forespørsler for i dag. Kom tilbake i morgen eller oppgrader ditt abonnement på %s.

en: YouTube URL
nb_NO: YouTube-URL

en: YouTube profile URL
nb_NO: YouTube profil-URL

en: Your %1$s settings:
nb_NO: Dine %1$s-innstillinger:

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %dx%d pixels.
nb_NO: Dine bildedimensjoner er ikke passende. Minimumsdimensjonene er %dx%d piksler.

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %dx%d pixels. The maximum dimensions are %dx%d pixels.
nb_NO: Dine bildedimensjoner er ikke passende. Minimumsdimensjonene er %dx%d piksler. Maksimumsdimensjonene er %dx%d piksler.

en: Your keyphrase is too long. It can be a maximum of 191 characters.
nb_NO: Nøkkelordfrasen din er for lang. Den kan maksimalt være 191 tegn.

en: Your permalink structure includes the post name
nb_NO: Din permalenkestruktur innholder innleggsnavnet

en: Your site can be found by search engines
nb_NO: Ditt nettsted kan finnes av søkemotorer

en: Your site cannot be found by search engines
nb_NO: Dit nettsted kan ikke finnes av søkemotorer.

en: Your site language is set to %s.
nb_NO: Ditt nettsted-språk er satt til %s.

en: Your site language is set to %s. If this is not correct, contact your site administrator.
nb_NO: Nettstedet ditt er satt til %s. Hvis dette ikke er riktig, ta kontakt med nettstedets administrator.

en: Your site will continue to work normally, but won't take full advantage of %s.
nb_NO: Ditt nettsted vil fortsette å virke som normalt, men vil ikke dra full nytte av %s.

en: Your website is currently configured to represent a Person
nb_NO: Ditt nettsted er for tiden satt opp til å representere en person

en: a theme that has proper title-tag theme support, or adapt your theme to have that support
nb_NO: et tema som har skikkelig temastøtte for tittel-tagger, eller tilpass ditt tema for slik støtte.

en: archived
nb_NO: arkivert

en: archives for authors without posts
nb_NO: arkiv for forfattere uten innlegg

en: author archives
nb_NO: forfatter-arkiv

en: breadcrumbs
nb_NO: brødsmuler

en: check what your Facebook or Twitter post will look like.
nb_NO: sjekk hvordan dine Facebook- eller Twitter-innlegg vil se ut.

en: create and manage redirects from within your WordPress install.
nb_NO: opprett og administrer omdirigeringer fra WordPress-installasjonen.

en: date archives
nb_NO: datoarkiver

en: days
nb_NO: dager

en: default
nb_NO: standard

en: deleted
nb_NO: slettet

en: description (custom taxonomy)
nb_NO: beskrivelse (egendefinert taksonomi)

en: difficult
nb_NO: vanskelig

en: easy
nb_NO: enkelt

en: fairly difficult
nb_NO: ganske vanskelig

en: fairly easy
nb_NO: ganske enkelt

en: gain access to our 24/7 support team.
nb_NO: få tilgang til vår døgnåpne brukerstøtte.

en: hours
nb_NO: timer

en: image preview
nb_NO: forhåndsvisning av bilde

en: internal linking
nb_NO: intern lenking

en: mature
nb_NO: støtende

en: minutes
nb_NO: minutter

en: optimize a single post for synonyms and related keyphrases.
nb_NO: optimalisere et enkeltinnlegg for synonymer og relaterte nøkkelfraser.

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[0]: Søppel <span class="count">(%s)</span>
nb_NO[1]: Søppel <span class="count">(%s)</span>

en: public
nb_NO: offentlig

en: seconds
nb_NO: sekunder

en: site structure
nb_NO: nettstedstruktur

en: the archive for %s
nb_NO: arkivet for %s

en: the following addons
nb_NO: følgende tilleggmoduler

en: this author's archives
nb_NO: denne forfatters arkiv

en: very difficult
nb_NO: veldig vanskelig

en: very easy
nb_NO: veldig enkelt

en: {{a}}Read our article about site structure{{/a}} to learn more about how internal linking can help improve your SEO.
nb_NO: {{a}}Les artikkelen vår om nettstedstruktur{{/a}} for å lære mer om hvordan internlenker kan hjelpe deg til bedre SEO.
