Plugins - WP Statistics - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (665 entries)

en: %s IP data deleted successfully.
nl: %s IP adressen succesvol verwijderd.

en: %s Statistics from %s to %s
nl: %s Statistieken van %s tot %s

en: %s Statistics in the last %s days
nl: %s Statistieken in de afgelopen %s dagen

en: %s agent data deleted successfully.
nl: %s agent gegevens verwijderd.

en: %s data older than %s days purged successfully.
nl: %s gegevens ouder dan %s dagen met succes verwijderd.

en: %s platform data deleted successfully.
nl: %s platform gegevens verwijderd.

en: %s records purged successfully.
nl: %s records succesvol verwijderd.

en: %s table data deleted successfully.
nl: tabelgegevens %s succesvol verwijderd.

en: (%1$sISO 3166 Country Codes%2$s)
nl: (%1$sISO 3166 landcodes%2$s)

en: (Adjustment)
nl: (Aanpassen)

en: , created on
nl: , gemaakt op

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: 10 Days
nl: 10 dagen

en: 2 Months
nl: 2 maanden

en: 20 Days
nl: 20 dagen

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: 30 Days
nl: 30 dagen

en: 404 not found
nl: 404 niet gevonden

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: 9 Months
nl: 9 maanden

en: </strong> or greater.
nl: </strong>of hoger.

en: A WP Cron job will be run daily to purge any data older than a set number of days.
nl: Een WP Cron job zal dagelijks draaien om gegevens ouder dan het ingestelde aantal dagen te verwijderen.

en: A WP Cron job will be run daily to purge any users statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day (aka they are probably a bot).
nl: Een WP Cron job zal dagelijks draaien om gebruikersgegevens te verwijderen met meer dan het ingestelde aantal hits op een dag (ze zijn waarschijnlijk een bot).

en: About
nl: Over

en: Access denied!
nl: Toegang geweigerd!

en: Activate Add-On
nl: Invoegtoepassing activeren

en: Active
nl: Actief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Page Title to Empty Search Words:
nl: Voeg paginatitel toe aan lege zoekwoorden:

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
nl: Een totaal lijn met meerdere waarden toevoegen aan grafieken, zoals de verwijzingen van de zoekmachine

en: Add email addresses you want to receive reports and separate them with a comma.
nl: Voeg e-mailadressen toe waarvan je rapporten wil ontvangen en scheid ze met een komma.

en: Add the country codes (one per line, two letters each) to exclude them from statistics collection.
nl: Voeg de landcodes toe (één per regel, twee letters elk) om ze uit te sluiten van het verzamelen van statistieken.

en: Add the country codes (one per line, two letters each) to include them in statistics collection.
nl: Voeg de landcodes toe (één per regel, twee letters per stuk) om in te sluiten in de statistiek verzameling.

en: Add-On activated.
nl: Add-On geactiveerd.

en: Add-On deactivated.
nl: Add-On gedeactiveerd.

en: Address
nl: Adres

en: Admin Notices
nl: Admin mededelingen

en: Admin Page
nl: Beheerderspagina

en: After Content
nl: Na content

en: All
nl: Alle

en: All Notices:
nl: Alle mededelingen:

en: All Time Total:
nl: Alle tijden totaal:

en: All Time Visits:
nl: All time bezoeken:

en: All data table will be lost.
nl: Alle gegevens van de geselecteerde tabel zullen verwijderd worden.

en: All settings reset.
nl: Alle instellingen worden gereset.

en: All visitor data will be lost for this IP.
nl: Alle bezoekersgegevens gaan verloren voor dit IP adres.

en: All visitor data will be lost for this agent type.
nl: Alle bezoekersgegevens voor dit type user-agent zullen verloren gaan.

en: All visitor data will be lost for this platform type.
nl: Alle bezoekersgegevens voor dit platformtype zullen verloren gaan.

en: Also, it disables the "Store entire user agent string" setting.
nl: Het schakelt ook de "Store complete user agent string" instelling uit.

en: An error occurred while connecting to WordPress REST API. It seems blocked by one of your plugins or your theme.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de WordPress REST API. Het lijkt geblokkeerd door een van je plugins of je thema.

en: And a few things to double-check:
nl: En een paar dingen om te nog eens te controleren:

en: Anonymize IP Addresses:
nl: IP adressen anonimiseren

en: Any shortcode supported by your installation of WordPress, include all shortcodes for WP Statistics (see the documentation for a list of codes available) are supported in the body of the message. Here are some examples:
nl: Elke shortcode die ondersteund worden door je WordPress installatie, inclusief alle shortcodes van WP Statistics (zie de documentatie voor een lijst van beschikbare codes) wordt ondersteund in de inhoud van het bericht. Hier zijn enkele voorbeelden:

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?
nl: Krijg je een lege of onvolledige pagina weergegeven in jouw browser?

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Author Statistics
nl: Auteur Statistieken

en: Author Statistics Chart
nl: Grafiek van auteur statistieken

en: Author Statistics Summary
nl: Samenvatting van auteur statistieken

en: Authors
nl: Auteurs

en: BCMath PHP extension
nl: BCMath PHP extensie

en: Before Content
nl: Voor content

en: Broken Link
nl: Kapotte link

[ctx: Browser]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Browser Statistics
nl: Browser statistieken

en: Buy Add-On
nl: Invoegtoepassing kopen

en: By enabling this option, you cannot recover the IP addresses in the future to find out location information, and IP addresses will not be stored in the database but instead used a unique hash.
nl: Door deze optie in te schakelen, kan je de IP-adressen in de toekomst niet herstellen om locatiegegevens te achterhalen, en IP-adressen worden niet in de database opgeslagen, maar in plaats daarvan een unieke hash gebruikt.

en: Cache Plugin
nl: Cache plugin

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Category Statistics
nl: Categorie statistieken

en: Category Statistics Chart
nl: Grafiek categorie statistieken

en: Category Statistics Summary
nl: Overzicht van categorie statistieken

en: Chart Total:
nl: Totaal van de grafiek:

en: Chart Visits:
nl: Grafiek bezoeken:

en: Charts
nl: Grafieken

en: Check for Online Users Every:
nl: Controleer op online bezoekers elke:

en: Choose the position to show Hits.
nl: Kies de positie om Hits weer te geven.

en: City
nl: Stad

en: Clear now!
nl: Nu leegmaken!

en: Click button to download the update.
nl: Klik op de knop om de update te downloaden.

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
nl: Klik hier om deze plugin op WordPress.org te beoordelen en waardering te geven.

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
nl: Klik hier om naar de plugin op WordPress.org te gaan

en: Cloning is forbidden.
nl: Klonen is verboden.

en: Coefficient per Visitor:
nl: Coëfficiënt per bezoeker:

en: Come visit our great new %swebsite%s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
nl: Bezoek onze mooie, nieuwe %swebsite%s en blijf op de hoogte van het laatste nieuws over WP Statistics.

en: Commands
nl: Commando&#39;s

en: Comment Average
nl: Gemiddeld aantal reacties

en: Comment Count
nl: Aantal reacties

en: Common Report Options
nl: Gemeenschappelijke rapportage-opties

en: Count
nl: Aantal

en: Countries
nl: Landen

en: Countries:
nl: Landen:

en: Country
nl: Land

[ctx: Country]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Country Code for Private IP Addresses:
nl: Landcode voor privé IP adressen:

en: Crawler Detect
nl: Crawler detecteren

en: Create a new Honey Pot page
nl: Maak een nieuwe Honey Pot pagina

en: Current Time and Date
nl: Huidige tijd en datum

en: Currently, there are no online users on the site.
nl: Momenteel zijn er geen online gebruikers op de site.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom filter
nl: Aangepast filter

en: Daily Total
nl: Dagelijks totaal

en: Dashboard Widgets:
nl: Dashboard widgets:

en: Data
nl: Gegevens

en: Database file does not exist.
nl: Databasebestand bestaat niet.

en: Database pruned on
nl: Database opgeschoond op

en: Database upgrade operation completed!
nl: Database upgrade bewerking voltooid!

en: Date
nl: Datum

en: Days
nl: Dagen

en: Deactivate Add-On
nl: Invoegtoepassing deactiveren

en: Delete Agents:
nl: Verwijderen van user-agents:

en: Delete IP:
nl: IP verwijderen:

en: Delete Platforms:
nl: Verwijderen van platforms:

en: Delete User Agent Types
nl: Verwijderen van User Agent typen

en: Delete now!
nl: Verwijder nu!

en: Delete user statistics data older than the selected number of days.
nl: Verwijder gegevens over gebruikersstatistieken die ouder zijn dan het geselecteerde aantal dagen.

en: Delete user statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day.
nl: Verwijder gegevens over gebruikersstatistieken waarbij de gebruiker meer heeft dan het gedefinieerde aantal hits in een dag.

en: Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
nl: Heb je de bron voor de pagina bekeken en gecontroleerd op fatale fouten?

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable %s from data collection and reporting.
nl: %s van gegevensverzameling en rapportage uitschakelen.

en: Disabling all search engines is not allowed. Doing so will result in all search engines being active.
nl: Uitschakelen van alle zoekmachines is niet toegestaan. Het resulteert in een activering van alle zoekmachines.

en: Display position:
nl: Display positie:

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
nl: Hebt u alle vereiste PHP-extensies geïnstalleerd?

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Don't forget to clear your enabled plugin cache.
nl: Vergeet niet om je ingeschakelde plugin cache te wissen.

en: Donate
nl: Doneren

en: Donate Now!
nl: Doneer nu!

en: Done
nl: Gedaan

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
nl: Downloaden van de GeoIP-database zal worden gepland voor 2 dagen na de eerste dinsdag van de maand.

en: Download of the Matomo Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
nl: Download van de Matomo  Referrer Spam Blacklist database is gepland voor eens per week.

en: Each of the above cascades the rights upwards in the default WordPress configuration. For example, selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins, and Super Admins.
nl: Elk van bovenstaande keuze geeft ook de rechten 'naar boven' in de standaard configuratie voor WordPress. Dus door bijvoorbeeld 'publish_posts' te selecteren wordt het recht gegeven aan editors, redacteurs, beheerders en superbeheerders.

en: Email
nl: E-mail

en: Email Addresses:
nl: E-mailadressen:

en: Empty Table:
nl: Lege tabel:

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable WP-CLI:
nl: WP-CLI inschakelen:

en: Enable it to send a report whenever the GeoIP database is updated.
nl: Schakel het in om een rapport te verzenden wanneer de GeoIP database wordt geüpdatet.

en: Enable it to send a report whenever the pruning of the database is run.
nl: Schakel het in om een rapport te verzenden wanneer het opknappen van de database wordt uitgevoerd.

en: Enable it to show hits in content
nl: Schakel het in om hits in inhoud weer te geven

en: Enable or disable this feature
nl: In- of uitschakelen van deze functie

en: Enable this feature to show online users
nl: Schakel deze functie in om online gebruikers te tonen

en: Enable this option for identifying robots by the Honey Pot page.
nl: Schakel deze optie in om robots te identificeren op de Honey Pot pagina.

en: Enable this option if you use WordPress Cache Plugins.
nl: Schakel deze optie in als je WordPress Cache plugins gebruikt.

en: Enable this option to add Hits Column
nl: Schakel deze optie in om de hits kolom toe te voegen

en: Enable this option to count the Pages visits
nl: Schakel deze optie in om de paginabezoeken te tellen

en: Enable this option to download The Matomo Referrer Spam Blacklist database and detect referrer spam.
nl: Schakel deze optie in om de Matomo Referrer Spam Blacklist database te downloaden en verwijzende spam te detecteren.

en: Enable this option to get more information and location (country) from a visitor.
nl: Schakel deze optie in om meer informatie en locatie (land) van een bezoeker te krijgen.

en: Enable this option to ignore the exclusion settings and record all online users (including self referrals and robots). Should only be used for troubleshooting.
nl: Schakel deze optie in om de uitsluitingsinstellingen te negeren en alle online gebruikers op te nemen (inclusief zelfverwijzingen en robots). Mag alleen worden gebruikt voor het oplossen van problemen.

en: Enable this option to receive a report of each user’s visits to the pages
nl: Schakel deze optie in om een rapport te ontvangen van de bezoeken van elke gebruiker aan de pagina&#39;s

en: Enable this option to receive stats report via email
nl: Schakel deze optie in om een statistiekenrapport via e-mail te ontvangen

en: Enable this option to remove everything after the “?” in a URL
nl: Schakel deze optie in om alles te verwijderen na de &quot;?&quot; in een URL

en: Enable this option to see visitors'city name
nl: Schakel deze optie in om de plaatsnaam van bezoekers te zien

en: Enable this option to show all notices and suggestions from WP-Statistics in the admin.
nl: Schakel deze optie in om alle berichten en suggesties van WP-Statistics in de beheer te tonen.

en: Enable this option to show hits metabox chart on the edit page of all post types
nl: Schakel deze optie in om het metabox diagram van hits weer te geven op de bewerkingspagina van alle berichttypen

en: Enable this option to show the list of user visits, link in the WordPress admin user list page.
nl: Schakel deze optie in om de lijst met gebruikersbezoeken weer te geven, link op de WordPress beheer gebruikerslijstpagina.

en: Enable this option to show the number of Page Hits (It is the number of unique users which have visited your site)
nl: Schakel deze optie in om het aantal paginahits weer te geven (dit is het aantal unieke gebruikers dat je site heeft bezocht)

en: Enable this option to show the number of Page Views
nl: Schakel deze optie in om het aantal paginaweergaven weer te geven

en: Enable this option to update any missing GeoIP data after downloading a new database.
nl: Schakel deze optie in om eventueel ontbrekende GeoIP gegevens te updaten na het downloaden van een nieuwe database.

en: Enabled:
nl: Ingeschakeld:

en: English
nl: Engels

en: Enter the contents of the report.
nl: Voer de inhoud van het rapport in.

en: Error Updating Referrer Spam Blacklist.
nl: Fout bij het updaten van de blokkeerlijst met verwijzende spam.

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
nl: Fout. Kon de GeoIP-database niet openen om te schrijven %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
nl: Fout. Kon de gedownloade GeoIP-database niet inlezen: %s

en: Error creating GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to create directories in: %s
nl: Fout bij het maken van de GeoIP database map. Zorg ervoor dat je webserver machtigingen heeft om mappen te maken in: %s

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
nl: Fout GeoIP-database downloaden: %s - %s

en: Error occurred during operation. Please refresh the page.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de werking. Vernieuw de pagina.

en: Error setting permissions of the GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to write to directories in : %s
nl: Als je de machtigingen voor fouten instelt voor de GeoIP databasemap, controleer je of jouw webserver machtigingen heeft om naar mappen te schrijven in : %s

en: Error the gzopen() function do not exist!
nl: Fout de gzopen() functie bestaat niet!

en: Error to get %s from %s
nl: Fout bij het ophalen van %s van %s

en: Error, %s not emptied!
nl: Fout, %s niet leeggemaakt!

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude %s role from data collection.
nl: %s-rol van gegevensverzameling uitsluiten.

en: Exclude User Roles
nl: Uitsluiten van gebruikersrollen

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
nl: Sluit elke URL uit die een "404 - Not Found" bericht geeft.

en: Exclude the RSS feeds for registering as a hit.
nl: Sluit de registratie van RSS-feed hit uit.

en: Exclude the login page for registering as a hit.
nl: Uitsluiten van de login-pagina voor het registreren als een hit.

en: Excluded 404 Pages:
nl: Uitgesloten 404 pagina's:

en: Excluded Countries:
nl: Uitgesloten landen:

en: Excluded Hosts:
nl: Uitgesloten hosts:

en: Excluded IP Address List:
nl: Lijst uitgesloten IP adressen:

en: Excluded Login Page:
nl: Uitgesloten login pagina:

en: Excluded RSS Feeds:
nl: Uitgesloten RSS feeds:

en: Excluded URL
nl: Uitgesloten URL

en: Excluded URLs:
nl: Uitgesloten URL&#39;s:

en: Exclusions
nl: Uitsluitingen

en: Exclusions Statistics
nl: Statistieken uitsluitingen

en: Exclusions from %s to %s
nl: Uitsluitingen van %s tot %s

en: Exclusions in the last %s days
nl: Uitsluitingen in de afgelopen %s dagen

en: Export
nl: Exporteren

en: Export To:
nl: Exporteren naar:

en: Export from:
nl: Exporteren vanuit:

en: Extensions for WP-Statistics
nl: Uitbreidingen voor WP Statistieken

en: Externals
nl: Externe

en: FAQs
nl: Veelgestelde vragen

en: Failed to repair the %1$s table. Error: %2$s
nl: Kan de %1$s tabel niet repareren. Fout: %2$s

en: Feel like showing us how much you enjoy WP Statistics? Drop by our %sdonation%s page and show us some love!
nl: Zin om je waardering voor WP Statistics te tonen? Kom langs op onze %sdonatiepagina%s en geef ons wat liefde!.

en: File Info
nl: Bestandsinfo

en: Fill this field if your server uses the custom key in <code>$_SERVER</code> for getting IP.
nl: Vul dit veld in als je server de aangepaste sleutel in<code>$_SERVER</code>gebruikt voor het verkrijgen van IP.

en: First Tuesday of next month
nl: Eerste dinsdag van volgende maand

en: First Tuesday of this month
nl: Eerste dinsdag van deze maand

en: Flag
nl: Vlag

en: For IPv4 addresses, both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are acceptable. To specify an IP address, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
nl: Voor IPv4 adressen worden zowel 192.168.0.0/24 als 192.168.0.0/255.255.255.0 indelingen geaccepteerd. Als je een IP adres wil opgeven, gebruik je een subnet waarde van 32 of 255.255.255.255.

en: For IPv6 addresses, use the fc00::/7 format.
nl: Voor IPv6 adressen, gebruik het fc00::/7 format.

en: Force Robot List Update After Upgrades:
nl: Forceer robot lijst update na upgrades:

en: Force the robot list to reset itself to the default after WP-Statistics updated. Note that any custom robots added to the list will be lost if this option is enabled.
nl: Forceer de robotlijst om zichzelf terug te zetten naar de standaardwaarde nadat WP Statistics is geüpdatet. Merk op dat alle aangepaste robots die aan de lijst zijn toegevoegd, verloren gaan als deze optie is ingeschakeld.

en: Format
nl: Formaat

en: GMP PHP extension
nl: GMP PHP extensie

en: General
nl: Algemeen

en: GeoIP City:
nl: GeoIP stad:

en: GeoIP Collection:
nl: GeoIP verzameling:

en: GeoIP Database
nl: GeoIP-Database

en: GeoIP Database updated successfully!
nl: GeoIP-Database succesvol bijgewerkt.

en: GeoIP Exclusions
nl: GeoIP uitsluitingen

en: GeoIP Options
nl: GeoIP opties

en: GeoIP Settings
nl: GeoIP instellingen

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
nl: GeoIP collectie is uitgeschakeld om de volgende redenen:

en: GeoIP collection is not enabled. Please go to <a href="%s">setting page</a> to enable GeoIP for getting more information and location (country) from the visitor.
nl: GeoIP verzameling is niet ingeschakeld. Ga naar <a href="%s">de instellingspagina</a> om GeoIP in te schakelen voor meer informatie en locatie (land) van de bezoeker.

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
nl: GeoIP collectie vereist de BC Math PHP-extensie en deze is niet beschikbaar in uw PHP-versie!

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
nl: GeoIP collectie vereist de PHP cURL-extentie en het is niet geladen op uw versie van PHP!

en: GeoIP update on
nl: GeoIP bijwerken op

en: GeoIP:
nl: Geoip:

en: Go
nl: Ga

en: Hash IP Addresses:
nl: Hash IP adressen:

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
nl: Heeft u uw PHP en web server foutenlogboeken gecontroleerd?

en: Have you double checked the plugin settings?
nl: Hebt u nogmaals de plug-in-instellingen gecontroleerd?

en: Have you read the %sFAQs%s?
nl: Heb je de %sFAQ's%s gelezen?

en: Have you read the %sdocumentation%s?
nl: Heb je de %sdocumentation%s gelezen?

en: Have you search the %ssupport forum%s for a similar issue?
nl: Heb je gezocht naar de %ssupport forum%s voor een soortgelijk probleem?

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
nl: Heeft u op het internet gezocht voor eventuele foutmeldingen die u ontvangt?

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
nl: Heb je nagedacht om te doneren aan WP Statistics?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
nl: Heeft u andere geïnstalleerde plug-ins gedeactiveerd?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
nl: Heeft u het geprobeerd met behulp van het standaard WordPress-thema?

en: Here is an error associated with Connecting WordPress Rest API
nl: Hier is een fout in verband met het verbinden van WordPress Rest API

en: Hide Admin Notices About Non-active Features:
nl: Verberg beheerder berichten over niet actieve functies:

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
nl: Tip: manage_network = Super-netwerkbeheerder, manage_options = Beheerder, edit_others_posts = Redacteur, publish_posts = Auteur, edit_posts = Schrijver, read = Iedereen.

en: Historical
nl: Historie

en: Historical Values
nl: Historische Waarden

en: Hit Statistics
nl: Hit statistieken

en: Hits Chart
nl: Hits grafiek

en: Hits Column
nl: Hits kolom

en: Hits Metabox Chart:
nl: Hits metabox grafiek:

en: Hits from %s to %s
nl: Hits van %s tot %s

en: Hits in Single Page:
nl: Hits in één pagina:

en: Hits in the in the last %s days
nl: Hits in de afgelopen %s dagen

en: Hits in the last %s days
nl: Hits in de laatste %s dagen

en: Home Page
nl: Home pagina

en: Honey Pot Post ID
nl: Honey Pot bericht ID

en: Host Exclusions
nl: Host-uitsluitingen

en: Host name
nl: Hostnaam

en: How's your memory_limit in php.ini?
nl: Wat is uw memory_limit in php.ini?

en: IP
nl: IP-

en: IP Addresses
nl: IP-adressen

en: IP Addresses replaced with hash values.
nl: IP-adressen vervangen met hash-waarden.

en: IP Match
nl: IP-match

en: IP location services are provided by data created by %s.
nl: IP locatie services geleverd door gegevens gemaakt door %s.

en: IP/Robot Exclusions
nl: IP-/ Robot uitsluitingen

en: If a search engine is identified as the referrer but it does not include the search query this option will substitute the page title in quotes preceded by "~:" as the search query to help identify what the user may have been searching for.
nl: Als een zoekmachine wordt geïdentificeerd als de verwijzer maar het bevat niet de zoekopdracht, dan zal deze optie de paginatitel tussen aanhalingstekens en voorafgegaan door &quot;~:&quot; als zoekopdracht geven. Dit om de gebruiker te helpen bij het identificeren waar de bezoeker naar gezocht kan hebben.

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
nl: Als om enige reden de databasetabellen of andere items in uw installatie van WP Statistics ontbreken, zal dit het installatieproces opnieuw uitvoeren.

en: If the BCMath PHP extension is loaded, either GMP or BCMath is required for the GeoIP database to be read successfully.
nl: Als de BCMath PHP extensie is geladen, is GMP of BCMath vereist om de GeoIP database met succes te kunnen lezen.

en: If the GMP Math PHP extension is loaded, either GMP or BCMath is required for the GeoIP database to be read successfully.
nl: Als de GMP Math PHP extensie is geladen, is GMP of BCMath vereist om de GeoIP database met succes te kunnen lezen.

en: If the gzopen() function is installed. The gzopen() function is required for the GeoIP database to be downloaded successfully.
nl: Als de functie gzopen() is geïnstalleerd. De gzopen() functie is vereist om de GeoIP database met succes te kunnen downloaden.

en: If you need a more robust solution to delegate access, you might want to look at %s Capability Manager Enhanced %s in the WordPress plugin directory.
nl: Als je een robuustere oplossing nodig hebt om toegang te delegeren, kijk dan eens naar %s Capability Manager Enhanced %s in de WordPress plugin directory.

en: If you want to delete visitor data, please <a href="%s">click here</a>.
nl: Als je bezoekersgegevens wil verwijderen, klik dan <a href="%s">hier</a>.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include Header Row:
nl: Rij met Header opnemen:

en: Include Totals:
nl: Totalen opnemen:

en: Include a header row as the first line of the exported file.
nl: Een rij met kolomkoppen opnemen op de eerste regel van het geëxporteerde bestand.

en: Included Countries:
nl: Inbegrepen landen:

en: Install Now!
nl: Installeer nu!

en: Install routine complete.
nl: Installeren volledige routine.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: International
nl: Internationaal

en: Invalid values will disable the daily maintenance.
nl: Ongeldige waarden schakelen het dagelijkse onderhoud uit.

en: Is PHP Safe Mode active. The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
nl: Is de veilige modus van PHP actief? De GeoIP code wordt niet ondersteund in de veilige modus.

en: Is PHP compiled with IPv6 support. You may see warning messages in your PHP log if it is not and you receive HTTP headers with IPv6 addresses in them.
nl: Is PHP gecompileerd met IPv6 ondersteuning. Je ziet mogelijk waarschuwingsberichten in uw PHP logboek als dit niet het is en je ontvangt HTTP headers met IPv6 adressen erin.

en: Is the time frame (time periods) for the statistic
nl: Is het tijdsbestek (perioden) voor de statistiek

en: It generates a lot of data, not only actual user visits but also shows the total number of your site’s hits.
nl: Het genereert veel gegevens, niet alleen daadwerkelijke gebruikersbezoeken, maar toont ook het totale aantal hits van je site.

en: It is a list of words (one per line) to match against to detect robots. Entries must be at least four characters long, or they will be ignored.
nl: Het is een lijst van woorden (een per regel) die met de te detecteren robots overeenkomen. Woorden moeten minimaal 4 tekens lang zijn, of ze zullen worden genegeerd.

en: Item processed
nl: Element verwerkt

en: Items
nl: Artikelen

en: Last 30 Days (Month)
nl: Laatste 30 dagen (maand)

en: Last 30 Days Visits
nl: Bezoeken laatste 30 dagen

en: Last 365 Days (Year)
nl: Laatste 365 Dagen (Jaar)

en: Last 365 Days Visits
nl: Bezoeken laatste 365 dagen

en: Last 7 Days (Week)
nl: Laatste 7 dagen (week)

en: Last 7 Days Visits
nl: Laatste 7 dagen Bezoeken

en: Last Post Date
nl: Datum laatste bericht

en: Latest Search Words
nl: Laatste zoektermen

en: Login Page
nl: Login-pagina

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Make sure you have access to your PHP error logs.
nl: Zorg ervoor dat u toegang tot uw PHP fouten-logs heeft.

en: Map
nl: Kaart

en: Map Display:
nl: Kaartweergave:

en: Matomo Referrer Spam Blacklist Settings
nl: Matomo Referrer Spam Blacklist instellingen

en: Matomo Referrer Spam Blacklist Usage:
nl: Matomo Referrer Spam Blacklist gebruik:

en: Memory usage in PHP
nl: Geheugengebruik in PHP

en: Message body:
nl: Bericht:

en: Minimum value is 10 hits.
nl: Minimumwaarde is 10 hits.

en: Minimum value is 30 days.
nl: Minimale waarde is 30 dagen.

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Month
nl: Maand

en: More Details
nl: Meer details

en: More Info
nl: Meer info

en: Name
nl: Naam

en: Next update will be
nl: Volgende update zal worden

en: No
nl: Nee

en: No IP address data found to remove!
nl: Geen IP adres gegevens gevonden om te verwijderen!

en: No agent data found to remove!
nl: Geen agent-gegevens gevonden om te verwijderen!

en: No available data.
nl: Geen beschikbare gegevens.

en: No data to display
nl: Geen gegevens om weer te geven

en: No information is available for this day.
nl: Voor deze dag is geen informatie beschikbaar.

en: No information is available.
nl: Er is geen informatie beschikbaar.

en: No platform data found to remove!
nl: Geen platform-gegevens gevonden om te verwijderen!

en: No records found to purge from %s!
nl: Geen records gevonden om te zuiveren van %s!

en: No visitors found to purge.
nl: Geen bezoekers gevonden om te verwijderen.

en: None
nl: Geen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Note: As you have just purged the database you must reload this page for these numbers to be correct.
nl: Opmerking: Omdat de database net opgeschoond is, moet u deze pagina herladen voordat deze nummers correct zijn.

en: Note: This option will NOT handle URL parameters (anything after the ?), only to the script name. Entries less than two characters will be ignored.
nl: Opmerking: Deze optie zal URL parameters (alles na de ?) niet verwerken, alleen de naam van het script. Regels met minder dan twee tekens wordt genegeerd.

en: Note: This option will NOT perform a reverse DNS lookup on each page load but instead cache the provided hostnames’ IP address for one hour. If you exclude dynamically assigned hosts, you may find some overlap when the host changes its IP address and when the cache is updated, resulting in some hits recorded.
nl: Opmerking: Deze optie zal geen reverse DNS lookup uitvoeren op elke paginaload maar in plaats daarvan het IP adres cachen voor de host namen gedurende een uur. Als je dynamisch toegewezen hosts wilt uitsluiten, kun je een zekere mate van overlap vinden wanneer de host z'n IP adres wijzigt en ook wanneer de cache wordt bijgewerkt. Dit zal dan in enkele geregistreerde hits resulteren.

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
nl: Opmerking: Voor het verzenden van SMS-tekstberichten, installeer de plug-in %s.

en: Notifications
nl: Rapportage

en: Number Format
nl: Getalformat

en: Number of Hits
nl: Aantal Hits

en: Number of historical number of visitors to the site (current value is %s).
nl: Historisch aantal bezoekers aan de website (huidige waarde %s).

en: Number of historical number of visits to the site (current value is %s).
nl: Historisch aantal bezoeken aan de website (huidige waarde %s).

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
nl: Aantal hits moet groter of gelijk aan 10 zijn!

en: Number of posts by author:
nl: Aantal berichten per auteur:

en: Number of posts in tag:
nl: Aantal berichten in tag:

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Number of rows in the %s table
nl: Aantal rijen in de tabel %s

en: Once Every 2 Weeks
nl: Eenmaal per 2 weken

en: Once Every 4 Weeks
nl: Eenmaal per 4 weken

en: Once Weekly
nl: Eenmaal per

en: Online For
nl: Online gedurende

en: Online User
nl: Online Gebruiker

en: Online User:
nl: Online Gebruiker:

en: Online Users
nl: Bezoekers online

en: Only enable it for debugging. If the IP hashes are enabled, this option will be disabled automatically.
nl: Alleen inschakelen voor foutopsporing. (Als de IP hash's zijn ingeschakeld, wordt deze optie automatisch uitgeschakeld.)

en: Optimization
nl: Optimalisatie

en: Optimize Table:
nl: Optimaliseer tabel:

en: Options
nl: Opties

en: Other
nl: Andere

en: Overview
nl: Overzicht

en: PHP IPv6 Enabled
nl: PHP IPv6 ingeschakeld

en: PHP Memory Limit
nl: PHP-geheugenlimiet

en: PHP Safe Mode
nl: PHP veilige modus

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: PHP safe mode detected! GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
nl: PHP veilige modus gedetecteerd! GeoIP collectie wordt niet ondersteund met PHP veilige modus ingeschakeld!

en: Page
nl: Pagina

en: Page %1$s of %2$s
nl: Pagina %1$s van %2$s

en: Page Count
nl: Aantal pagina's

en: Page Statistics
nl: Paginastatistieken

en: Page Visits
nl: Paginabezoeken

en: Pages
nl: Pagina 's

en: Pages Hits
nl: Pagina hits

en: Pages and Posts
nl: Pagina's en berichten

en: Pages:
nl: Pagina's:

[ctx: Platform]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Platform Statistics
nl: Platform statistieken

en: Platforms
nl: Platformen

en: Please Flushing rewrite rules or activate WordPress REST API for performance WP-Statistics Plugin Cache / Go %1$sSettings->Permalinks%2$s
nl: Maak de herschrijfregels leeg of activeer de WordPress REST API voor prestaties. WP-Statistics Plugin Cache / Ga naar %1$sInstellingen->Permalinks%2$s

en: Please Wait ...
nl: Even geduld...

en: Please check your internet connection and try again.
nl: Controleer je internetverbinding en probeer opnieuw.

en: Please don't close the browser window until the database operation was completed.
nl: Sluit het browservenster pas als de database bewerking is voltooid.

en: Please enable %1$sCache Settings%2$s in the WP-Statistics plugin or delete the WP_CACHE value from the wp-config.php file if you do not have any WordPress cache plugins enabled.
nl: Schakel %1$sCache instellingen%2$s in de WP-Statistics plugin in of verwijder de WP_CACHE-waarde uit de wp-config.php bestand als je geen WordPress cache plugins hebt ingeschakeld.

en: Please enter a valid ip.
nl: Voer een geldig ip in.

en: Please select
nl: Gelieve te selecteren

en: Please select a value over 30 days.
nl: Selecteer een waarde meer dan 30 dagen.

en: Please select database table
nl: Selecteer een databasetabel

en: Please select the desired items.
nl: Selecteer de gewenste objecten.

en: Please select the table you would like to optimize and repair
nl: Selecteer de tafel die je wil optimaliseren en repareren

en: Please select the time efficiency.
nl: Selecteer de tijdefficiëntie.

en: Populate Missing GeoIP After Updating GeoIP DB:
nl: Ontbrekende GeoIP vullen na actualisering van GeoIP DB:

en: Post Archive
nl: Berichtarchief

en: Post Average
nl: Gemiddeld aantal berichten

en: Post Count
nl: Berichtenteller

en: Post/Page ID
nl: Bericht/Pagina-ID

en: Power by VeronaLabs
nl: Aangeboden door VeronaLabs

en: Privacy and Data Protection
nl: Privacy en gegevens bescherming

en: Pruning:
nl: Opschonen:

en: Purge Data Older Than:
nl: Verwijder gegevens ouder dan:

en: Purge High Hit Count Visitors Daily
nl: Verwijder dagelijks hoogste aantal bezoekers

en: Purge Old Data Daily
nl: Verwijder dagelijks oude data

en: Purge Visitors More Than:
nl: Bezoekers meer opschonen dan:

en: Purge now!
nl: Verwijder nu!

en: Purge records older than:
nl: Verwijder regels ouder dan:

en: Purge visitors with more than:
nl: Verwijder bezoekers met meer dan:

en: Purging
nl: Systeemaanpassingen

en: Quick Stats
nl: Samenvatting statistieken

en: Rank
nl: Rang

en: Rate & Review
nl: Waardeer & Review

en: Rate and Review at WordPress.org
nl: Tarief en Review op WordPress.org

en: Rate this plugin
nl: Waardeer deze plugin

en: Rating
nl: Waardering

en: Re-run Install:
nl: Herinstalleren:

en: Recent Visitors
nl: Recente bezoekers

en: Record All Users:
nl: Registreer alle gebruikers:

en: Record Exclusions:
nl: Registreer uitsluitingen:

en: References
nl: Verwijzingen

en: Referrer
nl: Verwijzer

en: Referrer Spam
nl: Verwijzer spam

en: Referrer spam blacklist is provided by Matomo, available from %s.
nl: Verwijzer spam blacklist wordt geleverd door Matomo, beschikbaar vanaf %s.

en: Referrers
nl: Verwijzers

en: Referring site: %s
nl: Verwijzende site: %s

en: Reload
nl: Herlaad

en: Repair and Optimization Database Tables
nl: Database-tabellen voor reparatie en optimalisatie

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
nl: IP-adressen in de database vervangen door hash-waarden. Eenmaal uitgevoerd, is dit niet meer terug te draaien en de locatiegegevens van deze IP-adressen zijn daarna niet meer te achterhalen. Dit kan even duren.

en: Request is not valid.
nl: Aanvraag is niet geldig.

en: Required User Level to Manage WP Statistics:
nl: Vereist gebruikersniveau om WP Statistics te beheren:

en: Required User Level to View WP Statistics:
nl: Vereist gebruikersniveau om WP Statistics te bekijken:

en: Reset Options:
nl: Reset opties:

en: Reset all the options to default. Resetting the options will remove all user and global settings but will keep all other data. This action cannot be undone. Note: For multisite installs, this will reset all sites to the default settings.
nl: Stel alle opties terug naar standaard. Hierdoor worden alle gebruikers  en globale instellingen verwijderd, maar worden alle andere gegevens behouden. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Opmerking: Voor multisite installaties worden alle sites teruggezet naar de standaardinstellingen.

en: Reset to Default
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Resources
nl: Middelen

en: Resources/Information
nl: Middelen/informatie

en: Robot List:
nl: Robot lijst:

en: Robot Visit Threshold:
nl: Robot bezoek drempel:

en: Roles
nl: Rollen

en: Row | Rows
nl[0]: Rij

en: Run Now!
nl: Start nu!

en: Saved Settings.
nl: Opgeslagen instellingen.

en: Schedule Monthly Update of GeoIP DB:
nl: Plan maandelijkse update voor GeoIP DB:

en: Schedule weekly update of Matomo Referrer Spam Blacklist DB:
nl: Schema wekelijkse update van Matomo Referrer Spam Blacklist DB:

en: Schedule:
nl: Schema:

[ctx: Search Engine]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Search Engine Referral Statistics
nl: Zoekmachine verwijzing statistieken

en: Search Engine Referrals
nl: Zoekmachine verwijzingen

en: Search Engines
nl: Zoekmachines

en: Search Page
nl: Zoek pagina

en: Search Provider
nl: Zoekmachine

en: Search Words
nl: Zoekwoorden

en: Search engine referrals from %s to %s
nl: Verwijzingen door zoekmachines van %s naar %s

en: Search engine referrals in the last %s days
nl: Zoekmachine verwijzingen in de laatste %s dagen

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: Seconds
nl: Seconden

en: See the %sWordPress Roles and Capabilities%s page for details on capability levels.
nl: Zie de pagina %sWordPress rollen en rechten%s voor meer informatie over de rechten niveaus.

en: Select
nl: Selecteren

en: Select Author
nl: Auteur selecteren

en: Select Category
nl: Selecteer Categorie

en: Select Page
nl: Selecteer een pagina

en: Select Tag
nl: Selecteer tag

en: Select Yes to show stats in the admin menu bar
nl: Selecteer Ja om statistieken weer te geven in de beheerder menubalk

en: Select delivery method for statistical report.
nl: Selecteer een verzendmethode voor een statistiekrapport.

en: Select how often to receive statistical report.
nl: Selecteer de hoe vak u een statistiekverslag wilt ontvangen

en: Select item ...
nl: Selecteer item ...

en: Select the output file type.
nl: Selecteer het output-bestandstype.

en: Select the statistic you wish to display.
nl: Selecteer de statistiek die u wilt weergeven.

en: Select the table for the output file.
nl: Selecteer de tabel voor het downloadbestand.

en: Select type of search engine
nl: Selecteer type zoekmachine

en: Self Referral
nl: Zelf-verwijzing

en: Send reports via:
nl: Verzenden van rapporten via:

en: Server Info
nl: Server info

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show Hits Chart in the WordPress page/post editor.
nl: Toon hits diagram in de WordPress pagina/berichteditor.

en: Show Stats in Menu Bar:
nl: Toon statistieken in menubalk:

en: Show Users Online List.
nl: Toon gebruikers online lijst.

en: Show a different month
nl: Laat een andere maand zien

en: Show a summary of statistics.
nl: Toon een samenvatting van statistieken.

en: Show all <code>$_SERVER</code> in your server.
nl: Toon alle <code>$_SERVER</code> in je server.

en: Show list of Visitors.
nl: Toon lijst met bezoekers.

en: Show site stats in sidebar.
nl: Sitestatistieken in zijbalk weergeven.

en: Site Title
nl: Site titel

en: Site URL Exclusions
nl: Website URL uitsluitingen

en: Spam Count
nl: Spam aantal

en: Start Now!
nl: Start nu!

en: Statistic
nl: Statistisch

en: Statistical Reports:
nl: Statistische rapporten:

en: Statistical reporting
nl: Statistieken rapportage

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Still not having any luck?
nl: Nog steeds geen succes?

en: Store Entire User Agent String:
nl: Opslaan hele user agent string:

en: Strip URL Parameters:
nl: Strip URL parameters:

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Subscribe to Newsletter
nl: Abonneren op nieuwsbrief

en: Subscribe to our mailing list for get any news of the WP-Statistics
nl: Abonneer je op onze nieuwsbrief voor het ontvangen van nieuws over WP Statistics

en: Successfully optimized the %s table.
nl: De %s tabel geoptimaliseerd.

en: Successfully repaired the %s table.
nl: Met succes de %s tabel gerepareerd.

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Tag Statistics
nl: Tag statistieken

en: Tag Statistics Chart
nl: Grafiek tag statistieken

en: Tag Statistics Summary
nl: Overzicht van tag statistieken

en: Template not found.
nl: Template niet gevonden.

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a %srating and review%s over at WordPress.org. Your feedback is greatly appreciated!
nl: Bedankt voor het installeren van WP statistieken, raden we je aan om een %swaardering en beoordeling%s over in te dienen bij WordPress.org. Je feedback wordt zeer gewaardeerd!

en: The %1$s table does not support optimize, doing recreate + analyze instead.
nl: De %1$s tabel biedt geen ondersteuning voor optimaliseren, maar doe in plaats daarvan opnieuw + analyseren.

en: The %1$s table is not okay. It is reporting the following error: %2$s. WordPress will attempt to repair this table&hellip;
nl: De %1$s tabel is niet in orde. Het rapporteert de volgende fout: %2$s. WordPress zal proberen om deze tabel te repareren&hellip;

en: The %s table is already optimized.
nl: De %s tabel is al geoptimaliseerd.

en: The %s table is okay.
nl: De %s tabel is oké.

en: The <strong>WP-Statistics</strong> plugin requires PHP version <strong>
nl: De<strong>WP-Statistics</strong>plugin vereist PHP-versie<strong>

en: The Number of Posts in Category:
nl: Het aantal berichten in categorie:

en: The PHP cURL Extension version you are running. cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
nl: De versie van de PHP cURL extensie die je gebruikt. cURL is vereist voor de GeoIP code, als het niet is geïnstalleerd wordt GeoIP uitgeschakeld.

en: The PHP version you are running.
nl: De gebruikte PHP-versie.

en: The WP Statistics version you are running.
nl: De versie van WP-Statistics die u gebruikt.

en: The client IP address.
nl: Het IP-adres van de bezoeker.

en: The client user agent string.
nl: User-agent van de browser.

en: The detected client browser version.
nl: De gedetecteerde bezoeker-browserversie.

en: The detected client browser.
nl: De gedetecteerde bezoekersbrowser.

en: The detected client platform.
nl: Het gedetecteerde platform van de bezoeker.

en: The file size and date of the GeoIP database.
nl: De bestandsgrootte en de datum van de GeoIP-database.

en: The following features are disabled, please go to %ssettings page%s and enable them: %s
nl: De volgende features zijn uitgeschakeld. Ga naar de %sinstellingenpagina%s en schakel ze in: %s

en: The following items are global to all users.
nl: De volgende items gelden voor alle bezoekers.

en: The format to display numbers in: i18n, english, none.
nl: Het format om getallen weer te geven in: i18n, Engels, geen.

en: The international standard two letter country code (ie. US = United States, CA = Canada, etc.) for private (non-routable) IP addresses (ie. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.).
nl: De internationale standaard twee letter land code (dat wil zeggen. VS = Verenigde Staten, CA = Canada, enz.) voor particuliere (niet-routeerbare) IP-adressen (d.w.z. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, enz.).

en: The items below return the IP address that is different on each server. Is the best way that you choose.
nl: De onderstaande items retourneren het IP adres dat op elke server anders is. Is de beste manier die je kiest.

en: The jQuery version you are running.
nl: De gebruikte jQuery-versie.

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
nl: De geheugenlimiet voor PHP-scripts, ingesteld in php.ini.

en: The minimum value is 30 days.
nl: De minimumwaarde is 30 dagen.

en: The name of MetaBox is invalid on request.
nl: De naam van MetaBox is op aanvraag ongeldig.

en: The number of days to keep statistics for.
nl: Het aantal dagen om statistieken voor bij te houden.

en: The number of hits required to delete the visitor.
nl: Het aantal hits dat nodig is om de bezoeker te verwijderen.

en: The post/page ID to get page statistics on.
nl: De post/pagina ID om de statistiek op te krijgen.

en: The search provider to get statistics on.
nl: De zoekmachine waarvan de statistieken verkregen worden.

en: The statistics you want, see the next table for available options.
nl: De statistieken die je wilt, zie de volgende tabel voor beschikbare opties.

en: The time frame to get the statistic for, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) will be used to calculate it. Use "total" to get all recorded dates.
nl: Het tijdsbestek voor de statistieken, de functie strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) wordt gebruikt voor de berekeningen. Gebruik "Totaal" om alle datums op te vragen.

en: Then please open a new thread on the %sWordPress.org support forum%s and we'll respond as soon as possible.
nl: Open dan een nieuwe thread op de %sWordPress.org support forum%s en we zullen zo snel mogelijk reageren.

en: These extensions add functionality to your WP-Statistics.
nl: Deze extensies voegen functionaliteit toe aan uw WP Statistieken.

en: This can be useful to clear up old data when your site has been hit by a bot.
nl: Dit kan handig zijn om oude gegevens op te helderen wanneer je site is getroffen door een bot.

en: This feature enables you to get WP-Statistics reporting in the WP-CLI.
nl: Met deze functie kan je WP Statistics rapportage krijgen in de WP-CLI.

en: This feature multiplies the number of each visitor. Currently %s.
nl: Deze functie vermenigvuldigt het aantal van elke bezoeker. Momenteel %s

en: This is the Honey Pot for WP Statistics to use, do not delete.
nl: Dit is de Honey Pot die door WP Statistics gebruikt wordt. Niet verwijderen.

en: This option anonymizes the user IP address for GDPR compliance. For example, 888.888.888.888 > 888.888.888.000.
nl: Met deze optie wordt het IP adres van de gebruiker geanonimiseerd voor naleving van de AVG. Bijvoorbeeld 888.888.888,888 > 888.888.888.000.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
nl: Deze optie zal de database ook downloaden als de lokale bestandsgrootte minder dan 1k is (wat meestal betekent de stub die wordt geleverd met de plugin is nog steeds in plaats).

en: This option will disable dashboard widgets.
nl: Met deze optie worden dashboard widgets uitgeschakeld.

en: This option will disable the map display.
nl: Met deze optie wordt de kaartweergave uitgeschakeld.

en: This option will record all the excluded hits in a separate table with the reasons for excluding (but no other information).
nl: Met deze optie worden alle uitgesloten treffers in een aparte tabel opgenomen met de redenen waarom deze is uitgesloten  (maar geen andere informatie).

en: This plugin gives you the complete information on your website's visitors.
nl: Deze plugin geeft je de volledige informatie over de bezoekers van je site.

en: This post is not yet published.
nl: Dit bericht is nog niet gepubliceerd.

en: This product includes GeoLite2 data created by %s.
nl: Dit product bevat GeoLite2 data gemaakt door %s.

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
nl: Dit zal gegevens permanent worden verwijderd uit de database elke dag, weet u zeker dat u wilt inschakelen deze optie?

en: This will remove the visitor and their hits to the site, however it will not remove individual page hits as that data is not recorded on a per use basis.
nl: Dit zal de bezoeker en hun hits op de site verwijderen, maar het zal geen afzonderlijke pagina hits verwijderen omdat die gegevens niet per gebruik worden geregistreerd.

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
nl: Dit vervangt alle IP-adressen in de database met hash-waarden en kan niet worden ongedaan maken, bent u zeker?

en: Time
nl: Tijd

en: Time Frame
nl: Tijdsduur

en: Time for checking out accurate online users on the site. Now: %s Seconds
nl: Tijd voor nauwkeurige controle van online gebruikers op de site. Nu: %s seconden

en: Time request is not valid.
nl: Tijdaanvraag is niet geldig.

en: Title
nl: Titel

en: To register WP-Statistics REST API endpoint ( %s ) , go to the <a href="%s">Permalink page</a> and update the permalink by pressing Save Changes.
nl: Om je WP Statistics REST API eindpunt (%s) te registreren, ga je naar de <a href="%s">pagina Permalink</a> en update je de permalink door te drukken op Wijzigingen opslaan.

en: To set your own schedule, check out <a href="%s" target="_blank">this doc</a>.
nl: Om je eigen schema in te stellen, bekijk <a href="%s" target="_blank">dit document</a>.

en: Today
nl: Vandaag

en: Today's Visitors
nl: Bezoekers vandaag

en: Today's Visitors Map
nl: Kaart bezoekers vandaag

en: Today's Visits
nl: Bezoeken vandaag

en: Toggle panel: %s
nl: Paneel in-/uitschakelen: %s

en: Top 10 Browsers
nl: Top 10-Browsers

en: Top 10 Countries
nl: Top 10-landen

en: Top 10 Pages
nl: Top 10-pagina 's

en: Top 10 Visitors Today
nl: Top 10-bezoekers vandaag

en: Top 5 Trending Pages
nl: Top 5 trending pagina's

en: Top 5 Trending Pages from %s to %s
nl: Top 5 trending pagina's van %s tot %s

en: Top 5 Trending Pages in the last %s days
nl: Top 5 trending pagina's in de afgelopen %s dagen

en: Top Author Sorted by Hits
nl: Top auteur gesorteerd op hits

en: Top Category Sorted by Hits
nl: Top categorie gesorteerd op hits

en: Top Countries
nl: Toplanden

en: Top Pages
nl: Toppagina 's

en: Top Platforms
nl: Top platforms

en: Top Referring
nl: Top verwijzers

en: Top Referring Sites
nl: Top 10-verwijzende sites

en: Top Tag Sorted by Hits
nl: Top tag gesorteerd op treffers

en: Top Visitors Today
nl: Topbezoekers vandaag

en: Top posts Sorted by Hits from the author
nl: Top berichten gesorteerd op hits van de auteur

en: Top posts Sorted by Hits in this category
nl: Top berichten gesorteerd op hits in deze categorie

en: Top posts Sorted by Hits in this tag
nl: Top berichten gesorteerd op hits in deze tag

en: Total
nl: Totaal

en: Total Comments
nl: Totaal reacties

en: Total Page Views
nl: Totale pageviews

en: Total Pages
nl: Totaal aantal pagina 's

en: Total Posts
nl: Totaal aantal berichten

en: Total Spams
nl: Totale spamreacties

en: Total Users
nl: Totaal aantal bezoekers

en: Total Visitors
nl: Totaal aantal bezoekers

en: Total Visits
nl: Totale bezoeken

en: Track All Pages:
nl: Alle pagina's volgen:

en: Track all WordPress pages, contains Category, Post Tags, Author, Custom Taxonomy, etc.
nl: Volg alle WordPress pagina's, bevat categorie, bericht tags, auteur, aangepaste taxonomie etc.

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Treat Corrupt Browser Info as a Bot:
nl: Behandel corrupte browser info als een bot:

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
nl: Behandel elke bezoeker met corrupte browser info (ontbrekend IP-adres of lege user agent string) als een robot.

en: Treat visitors with more than this number of visits per day as robots. 0 = disabled.
nl: Behandel bezoekers met meer dan dit aantal bezoeken per dag als robots. 0 = uitgeschakeld.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
nl: Kan niet de GeoIP-database laden, zorg ervoor dat u het hebt gedownload in de pagina-instellingen.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Update Database
nl: Database updaten

en: Update Matomo Referrer Spam Blacklist Info:
nl: Bijwerken Matomo verwijzer Spam Blacklist Info:

en: Update Now!
nl: Nu bijwerken!

en: Update Reports
nl: Rapporten-update

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
nl: %s-GeoIP records bijgewerkt in de bezoekers-database.

en: Updated Historical Values.
nl: Geupdate historische waarden.

en: Updated Referrer Spam Blacklist.
nl: Geupdate blokkeerlijst met verwijzende spam.

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
nl: Alle onbekende locatiegegevens in de database bijwerken. Dit kan even duren.

en: Upgrade Database
nl: Upgrade database

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
nl: Gebruik "000" (drie nullen) om onbekende landen uit te sluiten.

en: Use "000" (three zeros) to use "Unknown" as the country code.
nl: Gebruik "000" (drie nullen) om "Onbekend" als landcode te gebruiken.

en: Use %1$s
nl: Gebruik %1$s

en: Use Cache Plugin:
nl: Gebruik cache plugin:

en: Use Custom Header
nl: Gebruik aangepaste header

en: Use Honey Pot:
nl: Gebruik Honey Pot:

en: User
nl: Gebruiker

en: User Agent
nl: User-Agent

en: User Average
nl: Gebruikergemiddelde

en: User Count
nl: Aantal gebruikers

en: User Online:
nl: Gebruiker online:

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: User Visits Column
nl: Gebruiker bezoek kolom

en: Value
nl: Waarde

en: VeronaLabs
nl: Verona Labs

en: Version
nl: Versie

[ctx: Version]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Version Info
nl: Versieinfo

en: Version List
nl: Versielijst

en: Version:
nl: Versie:

en: View Stats
nl: Weergave Statistieken

en: Visit Us Online
nl: Bezoek ons online

en: Visit WordPress.org page
nl: Bezoek WordPress.org pagina

en: Visitor Count
nl: Aantal bezoekers

en: Visitor Hit was recorded successfully.
nl: Visitor Hit is met succes opgenomen.

en: Visitor IP
nl: Bezoeker IP

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Visitors Logs:
nl: Bezoekers logs:

en: Visitors:
nl: Bezoekers:

en: Visits
nl: Bezoeken

en: Visits Total:
nl: Bezoeken totaal:

en: Visits:
nl: Bezoeken:

en: WP Statistics - Hits
nl: WP statistiek - Hits

en: WP Statistics Honey Pot Page
nl: WP Statistics honingpot-pagina

en: WP Statistics Reset Options
nl: WP Statistics Reset opties

en: WP Statistics Shortcodes
nl: WP Statistics shortcodes

en: WP Statistics V%s
nl: WP Statistics V %s

en: WP Statistics Version
nl: WP Statistics versie

en: WP Statistics supports internationalization. Please visit %sWP Statistics translations page%s to help translation.
nl: WP Statistics ondersteunt internationalisering. Ga naar de pagina %sWP Statistics vertalingen%s om te helpen vertalen.

en: WP-Statistics database requires upgrade.
nl: WP-Statistics database vereist een upgrade.

en: WP-Statistics displays an alert if any of the core features are disabled. To hide these notices, enable this option.
nl: WP-Statistics geeft een waarschuwing weer als een van de core functies is uitgeschakeld. Schakel deze optie in om deze mededelingen te verbergen.

en: WP-Statistics has no problem establishing a connection to the WordPress REST API.
nl: WP-Statistics heeft geen probleem om een verbinding tot stand te brengen met de WordPress REST API.

en: WP_CACHE is enable in your WordPress
nl: WP_CACHE is ingeschakeld in je WordPress

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out. Here are a few things to do before contacting us:
nl: We vinden het jammer als je problemen met WP Statistics ondervindt en willen je graag helpen. Hier zijn enkele controles die je kunt uitvoeren voordat je ons contacteert:

en: Website
nl: Site

en: Word
nl: Woord

en: Write a post ID for the Honey Pot page.Create a new Honey Pot page
nl: Schrijf een bericht-ID voor de Honey Pot pagina Maak een nieuwe Honey Pot pagina

en: Year
nl: Jaar

en: Yes
nl: Ja

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Yesterday's Visitors
nl: Bezoekers gisteren

en: Yesterday's Visits
nl: Bezoeken gisteren

en: You are using %s plugin in WordPress
nl: Je gebruikt %s plugin in WordPress

en: You can add a list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from the statistics collection.
nl: Je kunt een lijst met IP adressen toevoegen en subnetmaskers (één per regel) om uit te sluiten van het verzamelen van statistieken.

en: You can add a list of fully qualified host names (i.e. server.example.com, one per line) to exclude from statistics collection.
nl: Je kunt een lijst van volledig gekwalificeerde hostnamen toevoegen (dwz. server.example.com, één per regel) die uitgesloten worden van de te verzamelen statistieken.

en: You can add a list of local URLs (i.e.  /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
nl: Je kunt een lijst toevoegen van de lokale URL's (zoals /wordpress/over, één per regel) die uitgesloten worden van de statistieken.

en: You do not have enough access privileges for checking out information. Please check the accessibility of the information display in the settings section of WP-Statistics.
nl: Je hebt niet voldoende toegangsrechten om informatie uit te checken. Controleer de toegankelijkheid van het informatie display in het instellingengedeelte van WP-Statistics.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om deze pagina te openen.

en: Your WP-Statistics's Add-On(s) are not compatible with the new version of WP-Statistics and disabled automatically, please try to update them.
nl: De add-on(s) van je WP-Statistics zijn niet compatibel met de nieuwe versie van WP-Statistics en worden automatisch uitgeschakeld, probeer ze te updaten.

en: Your installed PHP Version is:
nl: Je geïnstalleerde PHP-versie is:

en: Your real IP detected by ipify.org service:
nl: Je echte IP gedetecteerd door ipify.org service:

en: Your request is not valid.
nl: Je aanvraag is niet geldig.

en: Your value required to sanitize user IP
nl: Je waarde die vereist is om gebruikers IP op te schonen

en: cURL Version
nl: cURL versie

en: cURL not installed
nl: cURL niet geïnstalleerd

en: e.g. <code>HTTP_CF_CONNECTING_IP</code> in CloudFlare.
nl: bijv.<code>HTTP_CF_CONNECTING_IP</code>in CloudFlare.

en: from
nl: van

en: hit tracking
nl: hits volgen

en: jQuery Version
nl: jQuery versie

en: online user tracking
nl: online bezoekers volgen

en: to
nl: naar

en: visitor tracking
nl: bezoekers volgen
