Themes - Twenty Twenty-One - en to uk_UA translation catalogue (147 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Twenty-One is a blank canvas for your ideas and it makes the block editor your best brush. With new block patterns, which allow you to create a beautiful layout in a matter of seconds, this theme’s soft colors and eye-catching — yet timeless — design will let your work shine. Take it for a spin! See how Twenty Twenty-One elevates your portfolio, business website, or personal blog.
uk_UA: Тема Twenty Twenty-One - чисте полотно для ваших ідей, які ви напишете пензлем редактора блоків. З новими паттернами блоків вона дозволяє створювати гарний макет за секунди, м'які кольори і привабливий дизайн дозволить вашій праці просто сяяти. Беріться за справу, подивіться як Twenty Twenty-One підійме ваше портфоліо, бізнес сайт або особистий блог.

en: Older <span class="nav-short">posts</span>
uk_UA: Попередні <span class="nav-short">записи</span>

en: Newer <span class="nav-short">posts</span>
uk_UA: Нові <span class="nav-short">записи</span>

note: translators: %s: Twenty Twenty-One support article URL.
en: Dark Mode is a device setting. If a visitor to your site requests it, your site will be shown with a dark background and light text. <a href="%s">Learn more about Dark Mode.</a>
uk_UA: Темний режим встановлюється пристроєм, якщо відвідувач сайту віддає перевагу йому, то сайт буде відображений з темним тлом і світлим текстом. <a href="%s">Дізнайтеся більше про темний режим</a>.

en: Dark Mode can also be turned on and off with a button that you can find in the bottom right corner of the page.
uk_UA: Темний режим також може бути ввімкнений або вимкнений кнопкою в нижньому правому кутку сторінки.

en: This website uses LocalStorage to save the setting when Dark Mode support is turned on or off.<br> LocalStorage is necessary for the setting to work and is only used when a user clicks on the Dark Mode button.<br> No data is saved in the database or transferred.
uk_UA: Сайт буде використовувати локальне сховище для збереження налаштувань підтримки темного режиму.<br>Це потрібно для забезпечення роботи цього налаштування, якщо користувач натисне кнопку ввімкнення темного режиму.<br>Ніякі дані при цьому не передаються і не зберігаються в базі даних сайту.

en: Suggested text:
uk_UA: Пропонований текст:

en: Twenty Twenty-One uses LocalStorage when Dark Mode support is enabled.
uk_UA: Twenty Twenty-One буде використовувати локальне сховище браузера, при ввімкненні підтримки темного режиму.

en: Dark Mode support
uk_UA: Підтримка темного режиму

en: Learn more about Dark Mode.
uk_UA: Дізнайтеся більше про темний режим.

en: To access the Dark Mode settings, select a light background color.
uk_UA: Для доступу до налаштувань темного режим, виберіть світлий колір фону.

en: Colors & Dark Mode
uk_UA: Кольори та темний режим

[ctx: Label for sticky posts]
en: Featured post
uk_UA: Вибраний запис

[ctx: Post password form]
en: Submit
uk_UA: Відправити

[ctx: Post password form]
en: Password
uk_UA: Пароль

[ctx: Added to posts and pages that are missing titles]
en: Untitled
uk_UA: Без назви

[ctx: Block pattern sample content]
en: Cambridge, MA, 02139
uk_UA: м. Сарни, 34500

[ctx: Block pattern sample content]
en: 123 Main Street
uk_UA: Вулиця Ювілейна, 23

[ctx: Block pattern sample content]
en: 123-456-7890
uk_UA: (123) 456-78-90

[ctx: Customizer control]
en: Background color
uk_UA: Колір фону

note: translators: %s: WordPress Version.
en: This theme requires WordPress 5.3 or newer. You are running version %s. Please upgrade.
uk_UA: Цій темі потрібен WordPress 5.3 або новіший. У вас WordPress версії %s. Будь ласка, оновіть його.

note: translators: %: Page number.
en: Page %
uk_UA: Сторінка %

en: Leave a comment
uk_UA: Залишити коментар

[ctx: Comments title]
note: translators: %s: Comment count number.
en: %s comment | %s comments
uk_UA[0]: %s коментар
uk_UA[1]: %s коментарі
uk_UA[2]: %s коментарів

en: 1 comment
uk_UA: 1 Коментар

en: On
uk_UA: Увімк.

en: Off
uk_UA: Вимкн.

note: translators: %s: On/Off
en: Dark Mode: %s
uk_UA: Темний режим: %s

en: This content is password protected. Please enter a password to view.
uk_UA: Цей вміст захищено паролем. Введіть пароль для перегляду.

en: Open menu
uk_UA: Відкрити меню

en: &#8220;Reading&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;Читання&#8221; Берта Морізо

en: &#8220;Self portrait&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;Автопортрет&#8221; Берта Морізо

en: &#8220;Daffodils&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;Нарциси&#8221; Берта Морізо

en: &#8220;Roses Trémières&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;Рози Холліхокі&#8221; Берта Морізо

[ctx: Post password form]
en: Enter
uk_UA: Ввести

[ctx: Theme starter content]
en: Check out the Support Forums
uk_UA: Відвідайте форум підтримки

[ctx: Theme starter content]
en: Read the Theme Documentation
uk_UA: Прочитайте документацію теми

[ctx: Theme starter content]
en: Need help?
uk_UA: Потрібна допомога?

[ctx: Theme starter content]
en: Twenty Twenty-One also includes an overlap style for column blocks. With a Columns block selected, open the "Styles" panel within the Editor sidebar. Choose the "Overlap" block style to try it out.
uk_UA: Twenty Twenty-One також включає в себе стиль накладання блоків колонок. Вибравши блок "Колонки", відкрийте панель "Стилі" всередині бічної колонки редактора. Оберіть стиль блоків "Накладання" щоби його випробувати.

[ctx: Theme starter content]
en: Overlap columns
uk_UA: Накладати колонки

[ctx: Theme starter content]
en: Twenty Twenty-One includes stylish borders for your content. With an Image block selected, open the "Styles" panel within the Editor sidebar. Select the "Frame" block style to activate it.
uk_UA: Twenty Twenty-One включає стильні межі для вмісту. Виділивши блок зображення, відкрийте "Стилі" на бічній панелі. Виберіть стиль блоку "Кадр" для активації.

[ctx: Theme starter content]
en: Frame your images
uk_UA: Кадруйте ваші зображення

[ctx: Theme starter content]
en: Block patterns are pre-designed groups of blocks. To add one, select the Add Block button [+] in the toolbar at the top of the editor. Switch to the Patterns tab underneath the search bar, and choose a pattern.
uk_UA: Паттерни блоків - заздалегідь оформлені групи блоків. Для того, щоб додати таку групу, виберіть кнопку додавання блоку [+] в панелі інструментів у верхній частині редактора. Переведіть вкладку на "Паттерни" під рядком пошуку та виберіть паттерн.

[ctx: Theme starter content]
en: Add block patterns
uk_UA: Додайте паттерни блоків

[ctx: Theme starter content]
en: Create your website with blocks
uk_UA: Створіть ваш сайт за допомогою блоків

en: Reading
uk_UA: Читання

en: Young Woman in Mauve
uk_UA: Молода жінка в фіолетовому

en: The Garden at Bougival
uk_UA: Сад в Бужівалі

en: In the Bois de Boulogne
uk_UA: В Булонському лісі

en: Villa with Orange Trees, Nice
uk_UA: Вілла з апельсиновими деревами, Ніцца

en: Roses Trémières
uk_UA: Рози Холліхокі

en: &#8220;Villa with Orange Trees, Nice&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;Вілла з апельсиновими деревами, Ніцца&#8221; Берта Морізо

en: Beautiful gardens painted by Berthe Morisot in the late 1800s
uk_UA: Красиві сади, написані Бертою Морізо в пізні 1800-і

en: &#8220;The Garden at Bougival&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;Сад в Бужівалі&#8221; Берта Морізо

en: &#8220;Young Woman in Mauve&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;Молода жінка в фіолетовому&#8221; Берта Морізо

en: &#8220;In the Bois de Boulogne&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;В Булонському лісі&#8221; Берта Морізо

en: Berthe Morisot<br>(French, 1841-1895)
uk_UA: Берта Морізо<br>(Франція, 1841-1895)

en: Playing in the Sand
uk_UA: Гра в пісочниці

en: &#8220;Playing in the Sand&#8221; by Berthe Morisot
uk_UA: &#8220;Гра в пісочниці&#8221; Берта Морізо

note: translators: %s: Parent post.
en: Published in %s
uk_UA: Опубліковано в: %s

en: Summary
uk_UA: Резюме

en: Excerpt Settings
uk_UA: Налаштування уривка запису

en: Thick
uk_UA: Товстий

en: On Archive Pages, posts show:
uk_UA: На сторінках архівів і записів показувати:

note: translators: %s: Author name.
en: View all of %s's posts.
uk_UA: Переглянути всі записи %s.

note: translators: %s: Author name.
en: By %s
uk_UA: Автор %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Схоже, нам не вдалося знайти те, що ви шукали. Спробуйте скористатися пошуком.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
uk_UA: На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте інші ключові слова.

note: translators: %s: Link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові опублікувати свій перший запис? <a href="%s">Почніть звідси</a>.

en: Previous post
uk_UA: Попередній запис

en: Next post
uk_UA: Наступний запис

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
uk_UA: <span class="meta-nav">Опубліковано в</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: submit button]
en: Search
uk_UA: Шукати

en: Search&hellip;
uk_UA: Пошук&hellip;

note: translators: %d: The number of search results.
en: We found %d result for your search. | We found %d results for your search.
uk_UA[0]: За вашими критеріями знайдено %d результат.
uk_UA[1]: За вашими критеріями знайдено %d результати.
uk_UA[2]: За вашими критеріями знайдено %d результатів.

note: translators: %s: Search term.
en: Results for "%s"
uk_UA: Результати для "%s"

note: translators: %s: List of tags.
en: Tagged %s
uk_UA: Позначено %s

note: translators: %s: List of categories.
en: Categorized as %s
uk_UA: В категорії %s

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers.
en: Edit %s
uk_UA: Редагувати %s

note: translators: %s: Name of current post.
en: Continue reading %s
uk_UA: Читати далі %s

en: Dividers
uk_UA: Роздільники

en: Frame
uk_UA: Кадр

en: Borders
uk_UA: Межі

en: Overlap
uk_UA: Накладання

[ctx: Block pattern description]
en: A block with 3 columns that display contact information and social media links.
uk_UA: Блок з трьома колонками контактної інформації та посиланнями на соціальні мережі.

en: Contact information
uk_UA: Контактна інформація

[ctx: Block pattern description]
en: A list of projects with thumbnail images.
uk_UA: Список проектів із зображеннями мініатюрами.

en: Portfolio list
uk_UA: Список портфоліо

[ctx: Block pattern description]
en: An overlapping columns block with two images and a text description.
uk_UA: Накладений блок колонок із двома зображеннями та текстовим описом.

en: Overlapping images and text
uk_UA: Накладання зображень і тексту

[ctx: Block pattern description]
en: A media & text block with a big image on the left and a smaller one with bordered frame on the right.
uk_UA: Блок "медіа і текст" з великим зображенням зліва і меншим праворуч, з кордоном кадру.

en: Two images showcase
uk_UA: Приклад двох зображень

[ctx: Block pattern description]
en: Three images inside an overlapping columns block.
uk_UA: Три зображення всередині накладеного блоку колонок.

en: Overlapping images
uk_UA: Накладання зображень

[ctx: Block pattern description]
en: A Media & Text block with a big image on the left and a heading on the right. The heading is followed by a separator and a description paragraph.
uk_UA: Блок "Медіа і текст" з великим зображенням зліва і заголовком праворуч. Під заголовком знаходиться роздільник і параграф опису.

en: Media and text article title
uk_UA: Заголовок для мультимедіа і текстової статті

en: Let&#8217;s Connect.
uk_UA: Давайте спілкуватися!

[ctx: Block pattern description]
en: A huge text followed by social networks and email address links.
uk_UA: Величезний текст з посиланнями на соціальні мережі і email адреси.

en: Links area
uk_UA: Розділ посилань

en: A new portfolio default theme for WordPress
uk_UA: Нова тема-портфоліо для WordPress за замовчуванням

en: Large text
uk_UA: Великий текст

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
uk_UA: Повний розмір

note: translators: %s: Publish date.
en: Published %s
uk_UA: Опубліковано %s

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Primary menu
uk_UA: Головне меню

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

en: Add widgets here to appear in your footer.
uk_UA: Додайте сюди віджети для відображення в підвалі сайту.

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Red to purple
uk_UA: Від червоного до фіолетового

en: Purple to red
uk_UA: Від фіолетового до червоного

en: Yellow to red
uk_UA: Від жовтого до червоного

en: Red to yellow
uk_UA: Від червоного до жовтого

en: Yellow to green
uk_UA: Від жовтого до зеленого

en: Green to yellow
uk_UA: Від зеленого до жовтого

en: Yellow to purple
uk_UA: Від жовтого до фіолетового

en: Purple to yellow
uk_UA: Від фіолетового до жовтого

en: White
uk_UA: Білий

en: Yellow
uk_UA: Жовтий

en: Orange
uk_UA: Оранжевий

en: Red
uk_UA: Червоний

en: Purple
uk_UA: Фіолетовий

en: Blue
uk_UA: Блакитний

en: Green
uk_UA: Зелений

en: Gray
uk_UA: Сірий

en: Dark gray
uk_UA: Темно-сірий

en: Black
uk_UA: Чорний

en: Gigantic
uk_UA: Гігантський

en: Huge
uk_UA: Величезний

en: Extra large
uk_UA: Дуже великий

en: Large
uk_UA: Великий

en: Normal
uk_UA: Нормальний

en: Small
uk_UA: Маленький

en: Extra small
uk_UA: Дуже маленький

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
uk_UA: Працює на %s.

en: Secondary menu
uk_UA: Додаткове меню

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Newer comments
uk_UA: Новіші коментарі

en: Older comments
uk_UA: Старіші коментарі

en: Full text
uk_UA: Повний текст

en: Display Site Title & Tagline
uk_UA: Відображати назву сайту і підзаголовок

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
uk_UA: Схоже, що за цією адресою нічого не знайдено. Можливо, варто спробувати скористатися пошуком?

en: Nothing here
uk_UA: Тут нічого немає

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/

note: Author of the theme
en: the WordPress team
uk_UA: Команда WordPress

note: Theme URI of the theme
en: https://wordpress.org/themes/twentytwentyone/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/themes/twentytwentyone/
